Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 25 тур. “Локомотив” Київ – “Нива” Вінниця 2:1

Друга ліга. 25 тур. “Локомотив” Київ – “Нива” Вінниця 2:1

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 25 тур. 20.04.24 Київ. Стадіон НТК «ім. В. Баннікова».  Без глядачів. +16 Сонячно. «Локомотив» Київ – «Нива» Вінниця – 2:1

Головний арбітр: Шевчук А. (Волинськи обл.)

Асистенти арбітра: Касаткін А. (Ужгород) Волошин В. (Ужгород)

Голи: Каранга, 37 хв, Богомаз, 43 хв. – Загорулько, 81 хв. (пенальті)
Пенальті: Загорулько, 81 хв.
Небезпечні моменти: «Локомотив» – 5, «Нива» – 6
Сейви воротарів:
«Локомотив» – 3, «Нива» – 2
Кутові: «Локомотив» – 4, Нива» – 7
Стійки, поперечини: «Локомотив» – 0, «Нива» – 1

Жовті картки: Грачов, 50 хв., Кратов, 70 хв., Чигур, 90+2 хв.

Червоні картки: Не було.

“Локомотив” Київ:

12.Панченко Дмитро – 44.Тітаренко Тимур, 20.Кратов Магомед, 3.Сидоренко Данило, 13.Єсаулов Артем, 91.Нечосов Євген (21.Мельниченко Іван, 46 хв.), 14.Яцина Богдан, 17.Славік Дмитро (8.Пятибрат Артем, 59 хв.), 15.Каранга Ян (7.Мордас Богдан, 59 хв.), 11.Сахненко Олексій (19.Поліщук Дмитро 80 хв.), 97.Богомаз Назарій (10.Козій Бонгдан, 59 хв.)

Заміни: 71.Абрамов Михайло, 36.Мороховець Віталій, 4.Блазунь Владислав, 18.Гордійчук Вадим,.
Головний тренер: Лазоренко Вадим.

“Нива” Вінниця:

25.Захарчук Роман – 3.Лотоцький Борис, 19.Мельник Даніїл, 77.Грачов Володимир (99.Чигур Дмитро, 78 хв.), 23.Борячук Олександр (6.Меженський Євген, 46 хв.), Ничипоренко Олег (44.Хоренженко Владислав, 71 хв.), 11.Страшкевич Вадим, 70.Швець Олексій (9.Кобцов Даніл, 61 хв.), 22.Варяник Віталій, 29.Петленко Артур, 10.Загорулько Артур.

Заміни:  35.Паримський Андрій, 21.Панасюк Вадим, 8.Рябий Іван.

 Головний тренер: Ярошенко Юрій.

Вінницька «Нива» виїхала на гру у день поєдинку і по дорозі до потрапила у халепу – клубний автобус зламався, змусивши керівництво шукати екстрені способи дістатись  до столиці. У підсумку, гру було перенесено на півтори години. День і надалі складався невдало. Гра у «Ниви» не пішла, власне саме командної гри не відчувалось, а лідери не змогли витягнути матч за рахунок індивідуальної гри. На цьому фоні «світлою головою» у центрі поля виглядав Олег Ничипоренко, який видав хороший, якісний матч. Захист виглядав розгубленим і повільним, часто втрачаючи позиції, не встигаючи за опонентами. Аналогічно, менш активною ніж зазвичай була і лінія нападу. Так, «Нива» мала кілька моментів для того, щоб забити, але у господарів моментів було не менше. Ну і фарт ніхто не відміняв. У підсумку, маємо поразку у останній грі виїзної чотириматчевої серії. Програшний результат – байдужий з точки зору турнірної стратегії, а ось з точки зору перспектив цього складу на наступний сезон є серйозні сумніви і відчуття, що черговий сезон «коту під хвіст». З цим складом навряд чи є сенс мріяти про підвищення у класі, а отже, прийдеться знову все розпочинати спочатку.

Перший тайм розпочався доволі нудною грою під девізом «Багато боротьби, мало конструктиву». Обмінявшись кількома ударами головою команди «заспокоїлись», але відкривати рахунок мали саме вінничани, коли після пасу Ничипоренка Загорулько вийшов на ударну позицію, намагаючись перекинути воротаря з 16 метрів, але не влучив у порожні ворота. Але надалі гостроту створювали лише господарі. Підсумком цієї активності став класний командний гол Карнаги на 37 хвилині. А все почалося з невдалого виносу мяча від власних воріт. Відбір у центрі поля, швидка контратака «стіночка» Карнаги з Сахненком, невдала позиція захисників = маємо гол з нічого. За шість хвилин «Нива» пропустила ще раз. І знову необовязковий гол. Обрізка у атаці, миттєве закидання мяча у лінію нападу, захист завис десь у центрі поля, Захарчук вибіг дуже далеко з воріт, але не зміг вибити мяч з під ніг нападника, який спокійно забив гол у абсолютно порожні ворота.  Щоправда, перед цим Борячук мав класну нагоду для того, щоб зрівняти рахунок, але влучив у поперечину.


Другий тайм не додав у активності «Ниви». Навпаки, господарі провели кілька хороших контратак і у цих швидких випадах захист «Ниви» виглядав не надто впевнено. На 57 Швець мав свій момент, але приціл у Олексія вже давно збитий і на цей раз забити не вдалося – виручив воротар. За хвилину мав забивати Загорулько, але дивним чином не влучив у ворота з близької дистанції після удару головою. Господарі грали по рахунку і не надто наполегливо йшли вперед. Натомість «Нива» намагалась шукати щастя у атаці. Варяник прорвався у штрафну з лівого флангу і був зупинений прямою ногою захисника. Пенальті чітко реалізував Загорулько, тим самим вийшовши на перше місце у списку бомбардирів ліги. Але це залишилось єдиною радісню подією для вінничан. Дотиснути господарів не вдалося і безпрограшна серія, яка продовжувалась вісім турів поспіль припинилась.

4 хв. Подача з правого флангу на 11-метрову відмітку, звідки Загорулько намагався ударом головою вразити ворота господарів, але мяч пролетів вище воріт.
9 хв. Команди обмінялися ударами головою. У випадку «Ниви» після подачі штрафного, а у випадку «Локомотиву» – після прострілу з правого флангу. Загрози вони не складали, але записуємо заради статистики.
11 хв. Класний момент у «Ниви»! Ничипоренко віддав дооооовгу вертикальну передачу на хід Загорульку, який на швидкості обійшов свого опонента і з 16 метрів намагався мяко перекинути мяч над голкіпером, який далеко вийшов з воріт, але не влучив по порожнім воротам.
23 хв. Каранга пробивав з метрів 18 по центру воріт, але надто вже мяко і без проблем для Захарчука.
33 хв. Богомаз перекидає голкіпера «Ниви», відправляючи мяч у порожні ворота з 16 метрів. Але перед цим арбітр просигналізував про положення поза грою.
37 хв. ГОЛ! 1:0! «Локомотив провів чудову атаку. Спочатку було перехоплення у центрі поля, потім пас на Карангу, який розігнав атаку центром і відпасував мяч на правий фланг на Сахненка, який увірвався у штрафну «Ниви» і гостро прострелив на 11-метрову відмітку на того самого Карангу, який спокійно і точно переправив мяч у лівий нижній кут воріт вінничан.
39 хв. Каранга і Богомаз могли забивати, але після подачі з правого флангу трішки перетримали мяч, намагаючись підпрацювати собі під удар. Момент було втрачено…
40 хв. Небезпечно! Грачов з правого флангу навісив на лінію воротарського майданчика, воротар ледве дотягнувся до мяча, перевівши його прямо під удар Борячука, який пробив дуже сильно з метрів семи і влучив у поперечину!
41 хв. Сахненко отримав пас з правого флангу, пройшов вздовж лінії карного майданчика, прослизнувши між Ничипоренком і Борячуком, просунувся ще далі і пробив з 14 метрів, знаходячись прямо навпроти воріт «Ниви». Мяч просвистів прямо над лівою девяткою!
43 хв. ГОЛ! 2:0! «Нива» втратила мяч поблизу чужого карного майданчика, миттєво пішла вертикальна передача на половину поля гостей, Захарчук дуже далеко вийшов з воріт і не зміг вибити мяч з під ніг Богомаза, який спокійно прийняв круглого, дійшов до порожніх воріт і збільшив рахунок у грі. Куди пішов Захарчук то питання, але ще більше запитань до захисту, який виступив у ролі статистів.

Перерва.

50 хв. «Локомотив» швидко вибіг у атаку завдяки вертикальному пасу на Карангу, якого збив Грачов перед штрафною площадкою. І це було найменш небезпечний варіант розвитку подій. Міг бути небезпечний завершальний удар.
54 хв. Каранга переграв Лотоцького у боротьбі і швидкості, стрімко пішов до воріт суперника, але у завершальній стадії атаки трішки сповільнив рух і удар вийшов не точний.
56 хв. І знову міг вийти небезпечний провал у обороні «Ниви» після закидання на лівий фланг на ривок Богомаза.
57 хв. Загорулько з центральної зони штрафної площадки скинув мяч під удар Швецю, який знаходився у 8 метрах правіше воріт. Удар під поперечину – воротар переводить мяч на кутовий. Небезпечно!
58 хв. Класний момент у «Ниви». Страшкевич з лівого флангу навісив на Загорулька, який бив в упор головою, але просто не влучив у рамку з близької відстані.
64 хв. «Нива» обрізалася у атаці, перехоплення, швидка контратака господарів 3 в 2, але Козій прийняв не вірне рішення, намагаючись з дальньої дистанції перекинути голкіпера, але не влучив по воротах.
65 хв. Сильний прямий удар Загорулька з 25 метрів зі штрафного, мяч пролітає у лічених сантиметрах від правої стійки.
69 хв. Єсаулов подав кутовий з лівого флангу таким чином, що Захарчуку прийшлось кінчиками пальців переводити мяч з під поперечини на кутовий. Небезпечно!
72 хв. Стрімка атака господарів правим флангом, простріл на дальню стійку на Пятибрата, який наносив завершального удару у правий нижній кут, але надто вже слабко. Захарчук!
76 хв. Загорулько навісив з лівого флангу на праву стійку, куди підключився Кобцов і наніс удар упритул з відскоком від газона. Воротар перевів мяч на кутовий.
80 хв. Варяник прорвався до штрафної з лівого флангу і був зупинений прямою ногою захисника. Арбітр не вагаючись вказав на 11-метрову відмітку. Пенальті!
81 хв. ГОЛ! 2:1! Загорулько дуже класно реалізовує пенальті, влучивши у верхній лівий кут воріт без варіантів для голкіпера.
86 хв. Козій з лету намагався пробити по воротах «Ниви» з 16 метрів, але не влучив у рамку.
90+1 хв. Загорулько скинув мяч під удар Страшкевичу, який прицільно пробив з дальньої дистанції, але Панченко накрив мяч у правому нижньому куті воріт.
90+2 хв. Поліщук наніс удар з 12 метрів, знаходячись справа від воріт «Ниви», але Захарчук відбив мяч, перевівши круглого на кутовий.
Фінальний свисток

IP

niva.vn.ua