Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 22 тур. “Карпати-2” Львів – “Нива” Вінниця 0:0

Друга ліга. 22 тур. “Карпати-2” Львів – “Нива” Вінниця 0:0

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 22 тур. 07.04.24 Дубляни. Стадіон «ЛНУП».  Без глядачів. +22 Сонячно.
«Карпати-2» Львів – «Нива» Вінниця 0:0

Головний арбітр: Мандзюк Іван

Асистенти арбітра: Голіяк Ірина., Матковська Марина.


Голи:
  Не було
Жовті картки:  Векляк, 17 хв., Тлумак, 55 хв.,  Іродовський, 59 хв., Ломницький, 61 хв., Киричок, 70 хв., – Лотоцький, 30 хв., Ничипоренко, 37, Євтіхов, 45+1 хв., Ничипоренко, 52 хв..
Червоні картки: Ничипоренко, 52 хв.
Пенальті: Не було

“Карпати-2” Львів:

41.Домчак Назар – 39.Катрич Віталій, 22.Векляк Богдан, 3.Киричок Микола, 48.Копил Артем, 45.Гудзінський Артем (56.Резнік Владислав, 77 хв.), 9.Тлумак Юрій (20.Равлик Віталій, 55 хв.), 21.Хромей Михайло (43.Дебич Василь 46 хв.), 70.Іродовський Дмітірій (79.Івасій Андрій, 61 хв.), 33.Шах Артур,. 35.Сидун Вадим..

Заміни: 73.Борис Артем, 60.Абрамчук Олександр, 55.Пилипчук Данило, 49.Буренко Матвій, 37.Ілюхін Артур, 88.Ломницький Андрій, 62.Бойченбк Максим, 77.Лехів Максим.
Головний тренер: Гнатів Роман

“Нива”
 Вінниця:

25.Захарчук Роман – 19.Мельник Даніїл, 3.Лотоцький Борис, 23.Борячук Олександр (29.Петленко Артур, 63 хв.), 33.Ничипоренко Олег, 77.Грачов Володимир, 13.Євтіхов Олександр, 22.Варяник Віталій (17.Рогульський Дмитро, 54 хв), 11.Страшкевич Вадим (6.Меженський Євген, 64 хв.), 70.Швець Олексій (6.Гончар Родіон, 46 хв., 63.Власенко Антон, 72 хв.), 10.Загрулько Артур.

Заміни:  35.Паримський Андрій, 44.Хоренженко Владислав, 9.Кобцов Даніїл,.
Головний тренер: Ярошенко Юрій.

Команди підійшли до гри, перебуваючи на сусідніх місцях у турнірній таблиці і не маючи ніяких перспектив на підвищення у класі, тому цю гру можна було розцінювати, як локальну перевірку сил з ціллю «перемагати у кожній грі, а там як вже вийде». У першому колі вінничани вдома зазнали болючої поразки від “Карпат-2” з рахунком 1:4, а у двох весняних турах команди зіграли по одні грі, в яких здобули нічиї. «Карпати-2» зіграли унічию 1:1 з «Реал Фармою» на виїзді, також унічию на виїзді зіграла і «Нива», розписавши нульовку зі «Скалою». Не дивно, що і звітна гра у Дублянах завершилась мирно без голів.

Вінницька «Нива» вийшла на поле у тому самому складі, що і у грі зі «Скалою», за виключенням відсутності Гончара, місце якого на полі зайняв Швець. Сталість складу, це добре, але зіграності не відчувалось. Граючи проти не самого сильного суперника ліги «Нива» не показала яскравої командної гри. Ніби і не було серії товариських ігор міжсезоння, які б мали награти колектив. Також до негативу можна віднести чергові (вже по сьомій у кожного) жовті картки Лотоцького і Євтіхова. А також вже сьому червону команду картку. На цей раз від Ничипоренка. Про її об’єктивність можна сперечатись, але факт залишається фактом. На 48 хвилині Лотоцький, маючи жовту картку на половині поля суперника дуже агресивно стрибнув двома ногами вперед, відібрав мяч, але не складно уявити, що було б, якби відбулось хоча б невеличкий доторк до ноги суперника. Це стовідсоткова жовта картка, яка перетворилась би на червону. Навіщо було так ризикувати біля штрафної суперника? А вже через пять хвилин Ничипоренко таки залишив «Ниву» у меншості, хоча червона картка і залишається на совісті арбітра.

Перший тайм розпочався на половині поля гостей. «Карпати-2» затиснули «Ниву» до власних воріт, діючи активно, увімкнувши пресинг.  Поступово «Нива» відсунула мяч подалі від воріт, але у грі вінничан абсолютно не відчувалось злагодженості. Серед загального сумбуру виділялась націленість Загорулька на ворота, який мав пару хороших моментів для взяття воріт. Але це стосується першої половини тайму. У другій частині небезпечні моменти взагалі перестали з’являтися у обох команд.

Другий тайм розпочався з спірної, але червоної картки Ничипоренку. Зрозуміло, що це суттєво вплинуло на гру. «Нива» перейшла на гру у 4-4-1, не надто сподіваючись на атакуючу гру, а «Карпати-2» спокійно намагались реалізувати більшість у складі. Особливо гаряче біля воріт «Ниви» було на останніх хвилинах, коли у господарів було кілька класних моментів для того, щоб вирвати перемогу. А вінничани… Теж мали кілька хороших нагод для взяття воріт. По-перше, це непризначений 100% пенальті за порушення на Петленку, а по-друге, це хороший, якісний удар того самого Петленка у ближній кут. У підсумку, нічия, яка не додає командам особливих бонусів у турнірній таблиці, але залишає багато питань по якості гри.  

5 хв. Тлумак пробив з метрів 18, але не надто сильно і по центру воріт. Захарчук спокійно спіймав мяч.
12 хв.
 Загорулько отримав короткий вертикальний пас, на швидкості увійшов у штрафну і пробив з носка з метрів 15, але прямо по центру воріт і воротар зі складнощами, але впорався з цим епізодом.
18 хв. Борячук вкинув аут з лівого флангу у штрафну площадку господарів, Загорулько звільнився від опіки і несподівано опинився на ударній позиції лівіше від воріт. Красиво поклавши корпус Артур з льоту спіймав мяч на ногу і сильно пробив по воротах, але круглий просвистів прямо над поперечиною! Красиво і дуже небезпечно!
24 хв. Хромей пробивав після серії рикошетів у штрафній площадці «Ниви», але його удар було заблоковано.
26 хв. Копил пробив з лівого кута карного майданчика у ближній нижній кут, але Захарчук перевів мяч на кутовий.
27 хв. Тлумак намагався з кутового забити прямим ударом у ближню девятку, але влучив у каркас воріт «Ниви» із зовнішньої сторони.
45 хв. Варяник з лівого флангу відпасував мяч на Загорулька, який розвернувся прямо навпроти воріт і завдав удару з метрів 15, але захисник заблокував мяч.


Перерва

51 хв. Дебич увійшов у штрафну з правого флангу і чи то пробивав у дальній кут, чи то робив гострий простріл на дальню стійку, але Захарчук дотягнувся до мяча і вибив його подалі.
52 хв. Червона картка. Досить спірний епізод. Захарчук відпасував мяч на Ничипоренка, той невдало прийняв мяч, а потім ще й наступив на нього і впав. Намагаючись лежачи відібрати мяч у суперника він влучив йому у ногу. Принаймні, так вважав арбітр. І якщо навіть тут і було порушення, и тягнув цей доторк на жовту картку? Не факт.
56 хв. Сидун увірвався у штрафну з правого флангу і пробив з гострого кута. Захарчук перевів мяч на кутовий.
57 хв. Знову момент у Сидуна на правому фланзі атаки. Пройшовши пів поля він доволі легко обіграв Мельника і вийшов на шикарну ударну позицію трішки у семи метрах правше воріт «Ниви», але удар вийшов напрочуд невдалий – слабко по центру. Захарчук на місці.
65 хв. Дуже небезпечний простріл «Карпат-2» вздовж воріт «Ниви». Але на щастя ніхто не торкнувся мяча, який пролетів повз кількох гравців.
70 хв. А ось це 100% пенальті, який було не призначено арбітром у ворота «Карпат-2». Захарчук далеко вибив мяч, Петленко на швидкості випередив захисника, увійшов у штрафну біля лівого кута карного майданчика і саме там був зупинений захисником, який потягнув його за плече. Петленко падає, вказуючи на 11-метрову відмітку, але у арбітра була інша думка. Стоп кадр чітко показує, що обидва гравці були у межах штрафної, але…. Груба помилка арбітра. Більш того, навіть мяч для виконання штрафного було встановлено за метрів пять від місця порушення.
72 хв. Загорулько виконує штрафний, прямим ударом намагаючись вразити ворота, але захисник головою виносить мяч на кутовий.
77 хв. Євтіхов на правому фланзі зробив вертикальний пас на Петленка, який звільнився від опікуна і увійшов у штрафну і пробив у ближній кут. Воротар ногою відбив мяч, але це було дуже небезпечно!
81 хв. Івасій наніс удару з 20 метрів, але Захарчук спокійно накриває мяч.
86 хв. Дуже красивий і небезпечний момент у воріт «Ниви». Шах пробиває з метрів 25 і мяч влучає у праву стійку трішки правіше девятки! Це було б без шансів для воротаря.
90 хв. Дебич пробиває з гострого кута з правого флангу – Захарчук вибиває мяч з ближнього кута.
90+2 хв. Ще один шалений момент у «Карпат-2» після подачі кутового на ближню стійку. Векляк пробивав у дальній кут, але мяч у лічених сантиметрах прослизнув повз ворота.
90+3 хв. Сидун пробиває головою після подачі з лівого флангу, але мяч пролітає повз ворота.
Фінальний свисток


IP
niva.vn.ua