Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 20 тур. “Скала” Стрий – “Нива” Вінниця 0:0

Друга ліга. 20 тур. “Скала” Стрий – “Нива” Вінниця 0:0

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 20 тур. 24.03.24 Стрий. Стадіон «Сокіл».  Без глядачів. +8 Хмарно.
«Скала» Стрий – «Нива» Вінниця 0:0

Головний арбітр: Скадовський І. (Тернопіль)

Асистенти арбітра: Кіцкай Д. (Тернопіль), Мімонов О. (Тернопіль)


Голи:
  Не було
Жовті картки:  Фомін, 88 хв., Чепелюк, 88 хв. – Варяник, 38 хв., Лотоцький, 81 хв.
Червоні картки: Не було
Пенальті: Не було

“Скала” Стрий:

33.Солобчук Констянтин – 20.Николишин Роман, 44.Пастух Іван, 4.Яната Артур, 19.Цень Роман, 27.Ралюченко Андрій, 77.Лебедєв Сергій, 26.Цуркан Ілля (21.Чепелюк Олександр, 75 хв.), 10.Іванченко Богдан (30.Мазур Євгеній, 49 хв. – 34.Руденко Олександр, 75 хв.), 16.Напуда Валентин (7.Лукьянченко Володимир, 62 хв.), 11.Фомін Микита.

Заміни: 1.Завгородній Денис, 71.Чернятинський Олександр, 5.Лебедко Андрій, 17.Петрик Андрій.
Головний тренер: Басараб Михайло

“Нива”
 Вінниця:

25.Захарчук Роман – 19.Мельник Даніїл, 3.Лотоцький Борис, 23.Борчук Олександр, 33.Ничипоренко Олег, 77.Грачов Володимир, 6.Гончар Родіон (17.Рогульський Дмитро, 63 хв.), 13.Євтіхов Олександр (70.Швець Олексій, 63 хв.), 22.Варяник Віталій (29.Петленко Арутр, 57 хв.), 11.Страшкевич Вадим (63.Власенко Антон, 57 хв. – 9.Кобцов Даніїл, 89 хв.), 10.Загрулько Артур.

Заміни:  1.Броварський Володимир, 44.Хоренженко Владислав, 21.Панасюк Вадим, 8.Рябий Іван.
Головний тренер: Ярошенко Юрій.

Команди підійшли до весняної частини чемпіонату, маючи 25 очок у «Скали» і 23 очка у «Ниви» і, відповідно, п яте і сьоме місця. З оглядки на турнірну ситуацію, величезний відрив від лідерів і практично повну відсутність перспектив на підвищення у класі у обох команд стоять локальні завдання – намагатись перемагати у кожному матчі, награвати склад… і сподіватись на краще. Адже живемо і граємо у надзвичайно складні часи, у які складно прогнозувати, планувати і бути у чомусь упевненим. Так, через нашого хворого сусіда-країни агрессора ніч напередодні гри видалася дуже складною – мирний Стрий було масовано атаковано балістичними ракетами і величезна дяка українським ППО за те, що втрати було мінімізовано. Ось такий криваво-вогняний бекграунд у нинішньому чемпіонаті. Але то таке… Переможемо. Обов’язково переможемо. А нині на полі була бойова нічия команд, які у міжсезоння зазнали відчутних втрат у складі але і компенсували їх залученням нових гравців. Особливо на трансферному ринку відзначилась «Нива», залучивши до своїх рядів аж девять нових гравців. «Скала» теж значно підсилилась, причому, доволі якісними гравцями. Це Бондарук, Мєрдєєв, Руденко, Ралюченко,  Цуркан, Чернятинський. Через дискваліфікацію у грі не змогли прийняти участи три гравці – Мердєєв, Аверьянов, Пучковський. Усе це ключові гравці. Але і без них основний склад господарів виглядав досить потужно. Натомість, тренерський штаб «Ниви» у старті виставив на поле аж чотирьох новачків – Захарчука, Даніїла Мельника, Гончара та Варяника, залишивши на лаві «обстріляних» Швеця, Рогульського, Петленка, Власенка, Кобцова.

У першому таймі команди розпочали гру доволі жваво, граючи «без центру поля», тому, навіть без небезпечних моментів гра виглядала досить цікаво. Перший небезпечний момент виник біля воріт гостей на 11 хвилині, коли Напуда невідомо як не влучив з одного метра у порожні ворота «Ниви». Після цього «Скала» створила ще один хороший момент, але далі вже гру вела «Нива», увімкнувши високий пресинг вона відсунула гру від власних воріт і почала створювати моменти. Повторимось, гра виглядала аж ніяк не «нульовою». Команди бігли, намагались грати швидко, зряче і це не могло не подобатись глядачам. Обмінявшись парою небезпечних моментів, парою падінь у штрафних площадках з претензією на пенальті, команди завершили перший тайм нульовою нічиєю.

Другий тайм не змінив перебігу гри. Єдине, що господарі стали діяти більш активно, створивши декілька небезпечних епізодів біля воріт «Ниви». У цілому, другий тайм за командою Михайла Басараба, які були більш наполегливими і створили більше моментів для взяття воріт «Ниви», особливо важкими для гостей були останні хвилини гри, коли не один раз ворота «Ниви» рятував Захарчук. Але бойова, цікава гра завершилась без голів. Рахунок 0:0, мабуть, не повністю відображує бойовий, активний характер гри, але цілком закономірний.  

11 хв. Мегамомент у «Скали»! Мабуть, це був найкращий втрачений момент у всіх чемпіонатах світу минулого Вікенду)  Стрімка атака «Скали» правим флангом, простріл Іванченка на дальню стійку на Напуду, який з метра не влучив у абсолютно порожні ворота, відпасувавши мяч на праву стійку у руки Захарчуку. Це жахливий фейл, який ще довго буде згадувати нападник господарів.
12 хв.
 Захист «Ниви» знову провалився після вертикальної передачі Іванченка на Фоміна у центральну зону. Нападник протягнув мяч до штрафної «Ниви» і прицільно пробив з-під Грачова у правий нижній кут воріт. Захарчук потягнув цей мяч, вибивши його на кутовий
22 хв. Красивий момент у «Ниви». Грачов на правому фланзі віддав передачу на Гончара, який дуже дотепно прокинув мяч між захисниками і пішов до воріт супеника вздовж лицьової лінії. Увійшовши у штрафну Гончар пробив під поперечину, але воротар перевів мяч на кутовий.
23 хв. Страшкевич подав кутовий з лівого флангу, воротар господарів невдало вибив мяч прямо на ногу Загорульку, який пробив у лівий нижній кут. Солобчук з великими складнощами накрив цей мяч.
35 хв. Загорулько пробиває з метрів 18 у лівий нижній кут – воротар на місці.
36 хв. Дальнє закидання у бік Напуди, легка паніка у рядах захисту «Ниви», Захарчук далеко вибіг з воріт і не надто вдало вибив мяч, але зрештою, вдалося відбитися.
40 хв. Цуркан обігрався з Ценем, віддавши йому пас на лівий фланг, а той у свою чергу повернув мяч партнеру, простреливши у центр штрафної. Удар у правий кут, але мяч пролетів повз стійку. Повезло «Ниві».
43 хв. І знову Загорулько на ударній позиції у 18 метрах від воріт. Удар  у правий нижній кут – воротар!

Перерва


62 хв. Николишин після розіграшу кутового головою м’яко пробивав у лівий кут воріт «Ниви» і було дуже близько до голу, адже лівий кут воріт був ні ким не прикритий. Але мяч пролетів поруч з воротами, а Яната ледве не встиг на дальню стійку, щоб замкнути цей удар.
64 хв. Лотоцький ледве не зрізав головою мяч у власні ворота, не дуже вдало відпасувавши мяч своєму голкіперу, але той впорався з незручно передачею.
71 хв. Лукьянченко намагався пробити через себе після подачі з лівого флангу. Красиво, але не точно.
73 хв. Ралюченко у центрі поля розіграв атаку господарів, віддав пас на правий фланг на Лукьянченка, який увійшов у штрафну і пробив у дальній кут воріт Захарчука, але не влучив.
75 хв. Загорулько пробив з розвороту з 17 метрів і мяч пролітає упритул з лівою стійкою. А воротар не контролював цей епізод і якби траекторія польоту була трішки правіше, то…
83 хв. Ничипоренко віддав пас на Петленка, той обіграв опонента, увійшов у штрафну і класно пробив у ближній верхній кут воріт, але влучив  у стійку.
86 хв. Господарі апелюють до арбітра з приводу того, що ніби то мяч влучив у руку захисникові «Ниви» у штрафній. Але арбітр не зреагував на цей епізод.
90+1 хв. Лебедєв скинув мяч під удар Ралюченку, який пробив з метрів 16, але Захарчук витягнув цей мяч з нижнього кута.
90+2 хв. Николишин головою пробиває у правий кут, Захарчук знову на місці.
90+6 хв. Лебедєв зі штрафного пробиває під поперечину – Захарчук відбиває мяч на кутовий.

Фінальний свисток


IP
niva.vn.ua