Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 18 тур. “Кудрівка” Кудрівка – “Нива” Вінниця 1:1

Друга ліга. 18 тур. “Кудрівка” Кудрівка – “Нива” Вінниця 1:1

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 18 тур. 17.11.23  Чернігів.  Стадіон «Юність» Без глядачів. +3, хмарно.
«Кудрівка» Кудрівка – «Нива» Вінниця 1:1

Головний арбітр: Артеменко Артем (Миколаїв)
Асистенти арбітра: Резніченко Олег (Краматрськ), Резнік Анастасія (Київ)

Голи:   Загорулько, 56 хв., Скепський, 60 хв.
Пенальті: Не було
Влучання у стійки, поперечини – «Нива» – 0, «Кудрівка» – 0
Кутові: «Кудрівка» – 7, «Нива» – 0

Жовті картки:  Кулик, 20 хв., Грачов, 44 хв., Берко, 69 хв., Петленко, 73 хв., Борячук 83 хв., Руденко, 86 хв.
Червоні картки: Не було

“Кудрівка” Кудрівка:

12.Кринкін Іван, 2.Руденко Олександр, 68.Сираш Микола, 17.Сердюк Мирослав, 20.Пласнун Володимир, 13.Коваленко Кирило, 6.Чепурненко Євгеній, 27.Берко Віктор (33.Іващик Владислав, 79 хв.), 24.Волошин Назар, 8.Скепський Денис (14.Долгопятов Олександр, 70 хв.), 7.Кулик Дмитро.
 Заміни:  1.Следзевський Андрій, 22.Тетерук Гліб, 77.Кирин Владислав, 26.Лянскоронський Богдан, 9.Строчинський Даниїл, 11.Солодаренко Роман.
Головний тренер: Даценко Сергій

“Нива” Вінниця:

71.Вічний Ян, 26.Никитюк Роман, 23.Борячук Олександр, 33.Ничипоренко Олег, 77.Грачов Володимир, 63.Власенко Антон (29.Петленко Артур 60 хв.), 6.Меженський Євген (3.Лотоцький Борис. 89 хв.), 13.Євтіхов Олександр, 11.Страшкевич Вадим, 70.Швець Олексій (17.Рогульський Дмитро, 69 хв.), 10.Загорулько Артур.
Заміни:  35.Шухман Богдан, 8.Рябий Іван, 9.Кобцов Даніл, 7.Астафьєв Максим
Головний тренер: Ярошенко Юрій.

Команди підійшли до гри з приблизно рівними показниками. У «Кудрівки» 20 очок, у «Ниви» 19. Нічийний підсумок гри підкреслив приблизно рівну силу команд.

Цікаво, що обслуговувати цю гру було призначено того самого арбітра, який судив домашній матч «Ниви» з «Кудрівкою», який приніс скандальні чотири червоні і 12 жовтих карток. Взагалі, у п яти матчах, які обслуговував Артеменко у чемпіонаті, він показав 34 жовтих і 5 червоних карток.

Але ні арбітр, ні команди не показали такої яскравої гри, як у протистоянні у Вінниці. На цей раз на полі було досить багато боротьби і мало яскравого, швидкого футболу. У першому таймі, взагалі, з небезпечних моментів майже немає що згадати. На пожежу біля власних воріт, створену Вічним, «Нива» відповіла потенційно вбивчим моментом у Швеця, який пробивав головою з дуже вигідної позиції, але навіть не влучив у рамку.

У другому таймі гра трішки пожвавилась за рахунок двом голам, якими обмінялися команди вже у дебюті другої сорока-пятихвилинки. Спочатку Загорулько проявив свої найкращі якості, на швидкості увірвавшись у штрафну, обігравши захисника і влучно пробивши з метрів семи між голкіпером і захисником. Але, що вже стало традицією, «Нива» пропустила дуже швидко – «Кудрівці» для голу відповіді вистачило лише три хвилини. Скепський скористався подачею Волошина з лівого флангу і з гострого кута спрямував мяч у ближній кут. Вічний невдало вибив мяч, який відлетів у правий кут воріт. Після цього «Нива» втратила у активності, моменти біля воріт суперника майже не виникали. А ось господарі додали у небезпеці, але лише за рахунок кількох ударів Чепурненка зі штрафних, призначених поблизу воріт вінничан.

У підсумку справедлива нічия, яка стратегічно абсолютно нічого не додала командам у турнірній таблиці. Наступну, останню у осінній частині першості, гру вінничани проведуть у наступний четвер з «Рухом-2».

4 хв. Волошин пробив з 20 метрів у лівий нижній кут, мяч буквально котився по газоні і Вічному не склало труднощів спіймати мяч.
14   хв. Вічний напожарив у власній штрафній, затримавшись з виносом мяча і потім віддавши пас на Берка, який знаходився у 15 метрах прямо навпроти воріт. Той  пятою скинув мяч під удар Скепському… Вічний відбив мяч… але арбітр вгледів офсайд.
20 хв. А це вбивчий момент у «Ниви». Грачов навісив з правого флангу у центр штрафної, абсолютно ні ким не прикритий Швець головою пробив по воротах з семи метрів, але мяч пролетів значно вище воріт. Шкода…(
37 хв. А це могла б бути червона картка воротареві «Кудрівки». Власенко пішов до останнього, увірвавшись у штрафну і на швидкості наблизившись до воротаря, який вже заволодів мячем, але потім навіщось відмахнувся локтем прямо у голову Власенка. Арбітр порушень не вгледів, хоча «Нивівці» у цьому сезоні вже отримували червоні картки за подібне…

Перерва

53 хв. Страшкевич з центральної зони у розріз кинув мяч на лівий фланг на хід Меженському, який промчав до штрафної, увійшов у карний майданчик і замість удару, який напрошувався, віддав пас у центр, але мяч уло вибито.
56 хв. ГОЛ! 0:1! Євтіхов у центрі зробив пас на Страшкевича, який віддав тонку класну передачу у розріз між захисниками на хід Загорульку, який стрімко помчав до воріт, прибрав під себе мяч, Кулик купився на цей фінт, пролетівши повз мяч, а Загорулько майстерно зряче відправив мяч між Руденком і Кринкіним у правий нижній кут воріт «Кудрівки».
60 хв. ГОЛ! 1:1! Волошин промчав лівим флангом, виконав високий навіс на дальню стійку, де чатував Скепський, який з дуже гострого кута пробив у ближній кут, Вічний мав би спокійно ногою виносити мяч подалі, і, мабуть, намагався це зробити, але, замість того, мяч зрізався з ноги і влетів у правий кут воріт. Шкода. Перевага «Ниви» продовжувалась лише три хвилини.
66 хв. Сираш навісив з правого флангу на лінію воротарського майданчика, Вічний програв верхову боротьбу нападнику, відбувся, пас, удар під поперечину і хтось із захисників «Ниви» виносить мяч з лінії воріт. Але ось саме тут відбувся свисток арбітра – порушення правил.
68 хв. Кулик обіграв двох захисників «Ниви» з правого флангу штрафної і пробив по центру воріт. Вічний якось не дуже впевнено ногою виосить мяч у поле.
70 хв. Навіс «Ниви» з правого флангу на дальню стійку, Борячук дотягнувся до мяча, скинув у центр, але Загорулько у боротьбі з захисником не зумів переправити мяч у ворота.
74 хв. Чепурненко пробив зі штрафного, призначеного у метрах 30 зліва від воріт. Прямий удар під поперечину, Вічний рятує команду, вибиваючи мяч на кутовий.
74 хв. Після подачі кутового все той самий Чепурненко м’яко пробив у праву девятку, Вічний кінчиками пальців переводить мяч на кутовий.
77 хв. Чепурненко зі штрафного, призначеного у 30 метрах прямо навпроти воріт «Ниви», пробиває поруч з правою девяткою.
78 хв. Удар «Кудрівки» з метрів 15, мяч блокує захисник.
84 хв. Знову момент у Чепурненка після удару зі штрафного. Мяч знову пролітає упритул з правою девяткою. Дуже близько до голу!
86 хв. «Нива» прострелила з правого флангу у воротарський майданчик, Загорулько у боротьбі з захисником завалився на газон, але арбітр пенальті у цьому епізоді не побачив.
88 хв. Чепурненко пробиває зі штрафного поруч з лівою девяткою воріт Вічного.
90+4 хв. Паніка біля воріт «Ниви» після розіграшу кутового, Руденко пробиває з льоту, але не влучає у рамку.

Фінальний свисток

IP
niva.vn.ua