Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 17 тур. “Нива” Вінниця – “Дружба” Мирівка 1:1

Друга ліга. 17 тур. “Нива” Вінниця – “Дружба” Мирівка 1:1

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 17 тур. 12.11.23  Вінниця. Центральний міський стадіон.  Без глядачів. +8, хмарно.
«Нива» Вінниця – «Дружба» Мирівка 1:1

Головний арбітр: Козак Т.(Львів)
Асистенти арбітра: Переверзев А.(Кропивницький), Кіцкай Д.(Тернопіль)

Голи:   Загорулько, 38 хв., – Сомов, 40 хв.
Пенальті: Не було
Влучання у стійки, поперечини – «Нива» – 0, «Дружба» – 1
Кутові: «Нива» – 2, «Дружба» – 9

Жовті картки:  Швець, 26 хв., Євтіхов, 69 хв., Астафьєв, 84 хв., Кобцов, 90+1 хв. – Порохня, 32 хв., Шкіндер, 48 хв., Казаков, 60 хв  
Червоні картки: Не було

“Нива” Вінниця:

71.Вічний Ян, – 26.Никитюк Роман, 23.Борячук Олександр, 33.Ничипоренко Олег, 77.Грачов Володимир, 63.Власенко Антон (9.Кобцов Даніл, 84 хв.), 6.Меженський Євген (29.Петленко Артур, 73 хв.), 13.Євтіхов Олександр, 11.Страшкевич Вадим, 70.Швець Олексій (7.Астафьєв Максим, 77 хв.), 10.Загорулько Артур.
Заміни:  35.Шухман Богдан, 8.Рябий Іван, 17.Рогульський Дмитро.
Головний тренер: Ярошенко Юрій.

“Дружба” Мирівка:

35.Татаренко Максим – 19.Шкіндер Владислав, 18.Юзефович Владислав, 4.Дядяєв Андрій (13.Козлов Артем, 65 хв.), 6.Куба Максим, 8.Доронін Володимир (29.Сторчоус Андрій, 65 хв.), 20.Казаков Максим, 22.Порохня Андрій (14.Захаревич Ярослав, 78 хв.), 47.Замуренко Павло (77.Бандурін Олексій, 65 хв.), 10.Головко Максим (27.Грищенко Артем, 74 хв.), 11.Сомов Іван.
 Заміни:  1.Бабійчук Максим, 3.Скляренко Іван, 21.Янюк Данило, 31.Друі Олексій.
Головний тренер: Чирикал Дмитро

Через активність ворожої авіації, повітряну тривогу, а також через те, що вінницька і державна влада за 30 років не змогли знайти кошти на вежі освітлення гру було перенесено на наступний день, що призвело до певних незручностей для гостей, які були змушені залишитись у Вінниці ще на день. На додачу на підсумок гри вплинула і якість газону, який був не у найкращому стані після дощів. У підсумку, як то кажуть, перемогла дружба.. хоча «Дружба» не перемогла) «Нива» добре налаштувалась на гру з лідером і змогла відібрати очки. І хоча стратегічно одне здобуте очко для вінничан не має особливого значення, але з психологічної точки зору, цей результат, однозначно, «плюсик до карми». Для команди з Мирівки втрата очок має значно більше негативних емоцій, адже ситуація на горі турнірної таблиці надзвичайно динамічна і напружена і кожна втрата відбивається на турнірному становищі і перспективи лідерів.

Перший тайм пройшов під диктовку гостей, які мали декілька гарних можливостей для взяття воріт. «Нива» грала другим номером, свій перший епізод створивши лише на 28 хвилині гри завдяки індивідуальній майстерності Загорулька. У цьому епізоді забити не вдалося, а ось на 38 хвилині рахунок було відкрито. Швець навісив з правого флангу на 11-метрову відмітку, а Загорулько тонким технічним ударом головою відзначається черговим голом за «Ниву», зірвавши «павутину» з правої девятки. На жаль, радість вболівальників «Ниви» була не довгою. Вже у наступній затяжній атаці «Дружби» рахунок зрівнявся. Прохід лівим флангом, простріл на Сомова, якого залишили у двох метрів від воріт, гол. Кінець тайму пройшов у боротьбі без особливо небезпечних моментів.

У другому таймі «Нива» додала у швидкості, що майже одразу могло призвести да забитого голу. І хоча з голом не склалося, але гра вінничан значно покращилась. З’явились швидкості, гострі моменти, обдуманість у атаках. Це змусило гостей нервувати, вдаватись до грубощів. Поступово гра вирівнялась, моменти були у обох команд, але все ж, ближче до перемоги були вінничани, якби «Ниві» вдалося б реалізувати вихід 6 в 3 в кінці поєдинку.

2 хв. Сомов пробиває, увійшовши у штрафну з правого флангу, але удар вийшов не сильний. Вічний на ближній стійці легко впорався з епізодом.
9 хв. Стрімка атака гостей лівим флангом, удар від лівого кута штрафної по центру воріт, Вічний не зафіксував мяч, відбивши його перед собою, але з другої спроби все ж вдалося накрити мяч з під ніг нападника.
13 хв. Дальній удар «Дружби» з лівого флангу приймає на себе Никитюк, хапається за обличчя і падає на газон.
15 хв. Подача з лівого флангу у центр штрафної на Головка, який пробивав з розвороту з вигідної позиції для взяття воріт, але мяч свічкою полетів вверх.
17 хв. Головко отримав дуже хороший розрізний пас між гравцями «Ниви», увійшов у штрафну з лівого флангу і сильно пробив по центру воріт. Вічний створив перший сейв, відбивши складний удар.
18 хв. Поперечина! Порохня промчав правим флангом, прострелив у центр штрафної, хтось з гравців «Дружби» дотепно пропустив мяч між ніг, пропустивши мяч для завершального удару Замуренка, який пробивав з 11 метрів. Це був 100% момент, який не реалізували гості.
28 хв. Перший момент у «Ниви». Загорулько отримав мяч у самому центрі поля, стрімко побіг до воріт суперника у супроводі двох захисників, на підступах до штрафної Артур завдяки кількома фінтам звільнився від опіки, завдавши удару у ближній кут. Воротар на місці!
37 хв. Грачов помилився у власній штрафній, скинувши мяч під удар супернику, але й сам виправив ситуацію, кинувшись у підкаті і заблокувавши удар у ближній лівий кут з близької дистанції.
38 хв. ГОЛ! 1:0! Ничипоренко віддав довгу діагональну передачу з правого флангу на лівий фланг на Швеця, той обігрався з Грачовим і навісив у штрафний майданчик, Загорулько у повітрі переграв опонента і головою м’яко пробив у правий верхній кут воріт «Дружби». Воротар був безсилий впоратись з цим ідеальним по влучному ударом. У цілому комбінація дуже нагадала гол «Шахтаря» у ворота «Барселони» у останньому турі Ліги Чемпіонів.
40 хв. ГОЛ! 1:1! Ледве встигла диктор повідомити автора забитого голу, як «Нива» пропустила гол у відповідь. Атака лівим флангом, простріл від лицьової лінії вздовж воріт, мяч оминув двох захисників «Ниви» і опинився в ногах у Івана Сомова, який з двох метрів вколотив круглого у сітку. Мабуть, у цьому епізоді мав би зіграти Вічний, але залишився у рамці. Так чи інакше, «Нива» лише дві хвилини знаходилась у статусі команди, яка перемагає по ходу гри.
45+1 хв.
Удар Борячука з лівого флангу штрафної у дальній правий кут, але мяч пролітає у кількох сантиметрах від стійки.

Перерва

46 хв. «Нива» розпочала другий тайм з гострого момента у Загорулька. Який прийняв передачу навісом на 11-метрову позначку, прикрив круглого корпусом і пробив у лівий нижній кут воріт. Воротар зі складнощами парирував цей удар.
47 хв. Дуже дальній удар від Меженського у рамку воріт «Дружби». По центру воріт і це не стало проблемою для воротаря.
53 хв. Удар нападника гостей з лінії карного майданчика, мяч після рикошету міг влетіти у лівий кут воріт «Ниви», але пролетів поруч з рамкою.
54 хв. Стрімка контратака «Ниви». Страшкевич розігнав атаку центром поля, віддав пас на направо на Власенка, той у розріз на Швеця, який дотепно обігрався зі Страшкевичем, отримав мяч у відповідь і ледве ледве не дотягнувся до мяча для завершального удару.
62 хв. Борячук віддав пас на Страшкевича, який наніс удар з лінії карного майданчика, рикошет, мяч пролітає повз праву стійку на кутовий.
67 хв. Козлов гостро прострелив у штрафний майданчик з лівого флангу, аж три гравці «Дружби» один за одним пролетіли повз мяч, хоча кожен з них міг нанести завершального удару.
72 хв. Бандурін отримав мяч на лівому фланзі, змістився до кута штрафного майданчика і наніс сильного удару у ближній кут. Вічний зі складнощами відбив мяч.
75 хв. Знову небезпека від Бандуріна на лівому фланзі. Гравець «Дружби» увійшов у штрафну сильно пробив, але влучив у Никитюка, який які підкошений впав на газон.
81 хв. Страшкевич обіграв суперника у центральній зоні, віддав пас на Петленка на лівий фланг, але  того мяч злетів з ноги і удару не вийшло.
88 хв.
Дальній удар Бандуріна з дальньої дистанції після розіграшу кутового, але по центру воріт і Вічний легко спокійно спіймав мяч.
88 хв. Перехоплення мяч в центрі поля, «Нива» виходить у швидку контратаку 6 атакуючих проти 3 захисників, але якось невдало завершує цей епізод. Загорулько віддав пас на Астафьєва який не зумів як слід прийняти мяч, що дозволило захисникам повернутись на свої позиції. Але Максим продовжив атаку, обігравши одразу трьох гравців гостей, вийшовши на ударну позицію в семи метрах від воріт і… впавши у завершальний момент удару.

90+6 хв. Страшкевич пробиває по воротах «Дружби» зі штрафного, призначеного у 18 метрах від воріт, але удар виявився не складним для воротаря.

Фінальний свисток

IP
niva.vn.ua