Це просто свято якесь!:) Відбувся розподіл по групам Другої ліги!

  • Категорія запису:Чемпіонат

Сьогодні відбулась 6 Конференція ПФЛ, на якому було обговорено і ухвалено розподіл команд по групам Другої ліги сезону 2024-25 р.
Що вам сказати… Це просто свято якесь, а не розподіл. Наразі немає інформації, яким чином відбувався розподіл, (Мабуть, за територіальним принципом) але цілком очевидно, що Боженька сьогодні «грав за «Ниву»» і у вболівальників є привід для сподівань на яскравий та успішний сезон у групі «А».

Група «Б»:
Ні у якому разі не закидаючи шапками суперників по групі, слід відзначити, що усі (!) клуби, які у минулому сезоні представляли Першу лігу, а це «Кремінь», «Чернігів», «Гірник-Спорт» і «Металург» потрапили у групу Б. Також туди саме увійшла і «Чайка», яка у минулому сезоні «підпирала» лідерів Другої ліги, зайнявши підсумкове четверте місце.  Також у групі «Б» будуть грати «Локомотив» і «Тростянець». На додачу до цього, групу «Б» доповнять міцні фарм-клуби команди Топ ліг –  «Олександрія-2», «Ворскла-2», «Колос-2», «Лівий Берег-2», а також «Металіст 1925 -2».
На перший погляд (і на другий)) склад групи виглядає дуже сильним і яскравим.

Група «А»:
Що стосується групи «А», «Топом групи» виглядає «Скала 1911», яка у минулому році зайняла у Другій лізі 6 місце. Далі за рейтингом йде саме вінницька «Нива» (8 місце у чемпіонаті), далі – старі знайомі і доволі зручні «Рух-2» і «Реал Фарма».  З фарм-клубів Топ ліг нам дістались «Полісся – 2», «Верес-Ізотоп 2», «Нива -2» Тернопіль. Складно щось сказати по їх складу, але очевидно, що вони, здебільшого, будуть представлені молоддю і резервістами, які не отримують практик у головних командах. Також в нашу групу потрапили усі чотири аматорські команди – «Куликів  Білка», «Вільхівці», «Ровера 1908» та «Пробій». Не варто недооцінювати новачків, адже ми добре пам’ятаємо, як команди, які були дебютантами Другої ліги за один сезон транзитом переходили у Першу лігу. Так, наприклад, «народна команда» «Куликів Білка» не настільки проста, як здається, адже пройшла турнірну дистанцію аматорської ліги без поразок, а у її скаді грають добре відомі вінничанам брати Савошко, ата інші відомі гравці.

Хто ж не увійшов до жодної з груп?
Передусім, це «Кудрівка», яка знялась зі змагань, «Хуст», який залишився у Першій лізі, «Карпати-2», а також «Ужгород», який так і не повернутись у великий футбол, а також двоє аматорів, які дуже хотіли, але щось не склалося – «Титан» Одеса та «Подоляни» Тернопіль. Також відмовилась заявляти свою другу команду «Буковина».

Що далі?
А далі – жеребкування календаря і старт змагань який заплановано на 5 серпня. Є чуйка, що в групу «А» може додатись ще одна команда, адже у групі  «А» наразі 11 команд, у той час, як група «Б» виглядає повною – 12 команд.

Група «А»:
1.«Вільхівці» (Коломийський р-н. Ів-Фр обл.)
2.“Верес-Ізотоп-2” (Рівне)
3.«Куликів-Білка» (Куликів-Верхня/Нижня Білка, Львівська обл.)
4.«Нива» (Вінниця)
5.«Полісся-2» (Житомир)
6.«Пробій» (Городенки, Ів-Фр обл.)
7.«Скала 1911» (Стрий)
8.«Ревера 1908 – ФАПФ» (Івано-Франківськ)
9.«Реал Фарма» (Одеса)
10.«Рух-2» (Львів)
11.«Нива-2» (Тернопіль)

Група «Б»:
1.«Ворскла-2» (Полтава)
2.«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні, Полтавська обл.)
3.«Колос-2» (Ковалівка, Київська обл.)
4.«Кремінь» (Кременчук)
5.“Лівий Берег-2” (Київ)
6.«Локомотив» (Київ)
7.“Металіст- 1925-2” (Харків)
8.«Олександрія-2» (Олександрія)
9.«Тростянець» (Тростянець)
10.«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка)
11.«Чернігів-ШВСМ» (Чернігів)
12.«Металург» (Запоріжжя)

ІР
niva
.vn.ua