Чи відбудеться гра “ВАСТ” – “Нива”?

  • Категорія запису:Суперник

Вже за кілька днів має відбутися гра шостого туру «ВАСТ» – «Нива», але чи відбудеться вона – запитання відкрите, адже вже третій тур поспіль «ВАСТ» виявляє абсолютну неготовність і небажання, або неможливість грати у чемпіонаті.


Спочатку був вкрай невдалий старт у чемпіонаті з поразками 1:7, 0:9, 0:3.. потім неявка на гру зі “Скалою”, ніби то через масову інфекційну хворобу у команді. Далі, у минулому турі, «ВАСТ» вже відмовився проводити домашню гру з “Карпатами-2”. Офіційної версії відмови ще немає, але за інформацією порталу sport.ua, у миколаївців виникли проблеми з домашньою ареною. У Миколаєві матчі не можуть проводитись через близькість військових дій, а ось з одеським стадіоном «Іван» домовитись не вдалося. Тим часом знову і знову з’являються чутки про те, що клуб втрачає гравців, а у складі команди залишилось усього 16 гравців…


Тому, чи відбудеться гра, поки що невідомо… Та і навіть якщо «Нива» зіграє цей матч, не факт, що пізніше результат не буде анульовано через потенційно можливе і навіть вірогідне зняття «ВАСТУ» з чемпіонату.