Чутки. Сонячно, спека, але “хмарно” над СК “Нива”

  • Категорія запису:Чутки

Прийшла біда, звідки не чекали. Вже багато років ходять чутки про те, що Центральний міський стадіон планують демонтувати, передавши ласий шматок території у центральній частині Вінниці під забудову. Поки що місцева влада не наважується на цей крок, але з’явились чутки, що схоже рішення прийняв Володимир Продивус стосовно СК “Нива”.

Наш коментар:
Шкода, якщо це правда і на місці футбольного поля виникне черговий житловий комплекс. Я добре пам’ятаю, як усе це будувалось. З яким ентузіазмом Олег Караванський займався будівництвом, проводячи на комплексі “дні і ночі”, намагаючись зробити усе максимально якісно і швидко. Справи йшли швидко, була певна підтримка влади (хоча б “моральна”), великі плани на майбутнє (були навіть розмови про збільшення “східної” трибуни, натуральний газон і дах над центральними трибунами. І “Нива” часів Федорчука підтримала цей порив, вийшовши у Першу лігу, вигравши Кубок ЛІги…. але дуже скоро “щось пішло не так”. Між Продивусом і Караванським пробігла “Чорна кішка” і останній відійшов від справ, сказавши на прощання фразу типу “Ну, люди ж будують церкви і віддають у користування людям, тут щось таке…” і відійшов від справ, цураючись будь-яких запитань стосовно футболу. Факт, але без Караванського СК “Нива” поступово занепадав, нещадно експлуатуючись, практично не ремонтуючись і не розвиваючись. Відчувалось, що у СК “Нива” немає хазяїна, який любить свою дітище. Вочевидь, для Володимира Продивуса цей об’єкт, саме як спортивна споруда, є не надто цікавим. Тому, цілком можливо, чутки мають під собою підґрунтя. Шкода…

Нагадаємо, що спортивний комплекс було відкрито 9 травня 2010 року.
Функціональність: Спортивна база, розташована в парковій зоні, включає в себе головну арену, дві міні-футбольні майданчики (розмірами 20 х 40 метрів), критий манеж, басейн, адміністративний корпус, що включає в себе кабінети керівництва, а також конференц-зал, триповерховий корпус, що включає в себе готель для футболістів на 20 місць, комфортабельні роздягальні, душові для команд, суддівська кімнату, ложу для журналістів, а також ВІП-ложу, тренажерний зал, клубний магазин футбольної атрибутики. Також на території СК “Нива” функціонує спортивний ресторан, фанатський бар, літні кафе, облаштована стоянка більш ніж на 100 автомобілів, дитячий майданчик ітд ..
Головна арена: Футбольне поле являє собою штучне покриття п’ятого покоління (розмірами 105 х 68 метрів) вартістю близько 400 000 ЄВРО (такого ж типу, як і в “Лужниках”). Освітлення включає в себе шість освітлювальних щогл по п’ять ліхтарів із загальною яскравістю в 1200 ЛЮКС, що дозволяє давати якісну телевізійну картинку під час вечірніх матчів. На футбольній арені функціонувало електронне табло.
Місткість трибун: Стадіон оснащений 3282 індивідуальними кріслами для глядачів. “Сонячна трибуна” центральних трибун – 9 секторів – 1512 місць, “Тіньова трибуна” центральних секторів – 5 секторів – 918 місць. Місця за воротами – по 6 секторів по 468 місць з кожного боку (у сумі – 852 місця за воротами).

ІР
niva.vn.ua