Чутки. Розглядаються два варіанти проведення чемпіонату другої ліги сезону 2024-25 р.

  • Категорія запису:Чутки

Як повідомляє “Та то таке”, ПФЛ розглядає два варіанти Другої ліги сезону 2024-25 р.

Варіант 1
Команди розподіляються на дві групи по 12 команд і грають у два кола, після чого два переможці груп у стикових матчах визначають команду, яка напряму виходить у Першу лігу напряму. Фіналіст грає стикові матчі з 15 місцем першої ліги. Клуб, який посів 3 місце – стик з 14 місцем Першої ліги.

Варіант 2
Клуби діляться на три групи по 8 команд та грають у три кола. Переможці плюс краща друга команда утворюють півфінальні пари, після чого у кубковому форматі визначаються переможці ліги. Далі – все, як у варіанті 1. Переможець підвищується у класі, 2 та 3 команди грають стики з представниками Першої ліги.

І.Р:
Очевидно, що якщо один з даних варіантів буде затверджений без змін, перспектива виходу у Першу лігу вінницькою “Нивою” ще більш ускладняється. Адже потрібно бути “на голову вище” за інші команди, як по складу, так і по фінансуванню. Але і це не гарантуватиме вихід у Першу лігу, адже багато що залежатиме від стану команди під час перехідних матчів, суперника і інших факторів, які нівелюватимуть усі успіхи впродовж турнірної дистанції.