Чутки. Чемпіон Другої ліги знімається з чемпіонату. Отакої…

  • Категорія запису:Чутки

Як повідомив портал Тribuna.com ФК “Дружба”, який зайняв перше місце у Другій лізі у сезоні 2023-24 р. має наміри знятися з чемпіонату Першої ліги через те, що клуб не може забезпечити бронювання футболістів і у керівництва немає гарантії, що гравці команди не будуть мобілізовані впродовж сезону. Принаймні повідомлення про це є зноска на слова директора клубу Ігоря Дегтяренка. Також повідомляється, що клуб зернувся прхаям зегти місце у Першій лізі на наступний сезон (2025-26 р.).

Але, водночас, офіційний клубний сайт сьогодні виклав оптимістичну новину, у якій і згадки немає про можливу не участь у чемпіонаті:

“Улюблена команда вперше в історії виступатиме на рівні другого дивізіону Чемпіонату України. Серед вісімнадцяти безпосередніх учасників є представники тринадцяти вітчизняних регіонів — од української столиці до Буковини, Закарпаття та Донбасу. Київщину та Поділля представлятимуть по три клуби, Харків — одразу два й обидва мають у назві згадку про титулований «Металіст». Семеро першолігових колективів можуть похвалитися виступами в основному чемпіонатному дивізіоні — Українській Прем’єр-лізі або Вищій лізі України. Це «Минай», обидва харківські клуби, «Прикарпаття», «Маріуполь», «Буковина» та «Нива» з Тернополя. Абсолютні новачки турнірного запліччя УПЛ — ЮКСА, «Звягель» і «Дружба».
«Дружба» — до бою, фани — з тобою! Уболіваймо за «Дружбу»!
Слідкуйте за оновленнями!