Ви зараз переглядаєте “Чернігів” Чернігів – “Нива” Вінниця 0:0

“Чернігів” Чернігів – “Нива” Вінниця 0:0

  • Категорія запису:Чемпіонат

02.10.21 Чернігів Стадіон “Чернігів-Арена” 350 глядачів. +15 (Сонячно)

Головний арбітр: Козорог К.

Асистенти арбітра: Кравченко Ю., Переверзев А.

Голи: Не було.

Жовті картки: Кривобороденко Кирило, 39 хв., Бібік Артур, 43 хв., Зенченко Олексій, 49 хв., Борщ Дмитро, 77 хв., Ментей Віталій, 89 хв., – Калітов Олександр, 10 хв., Худік Роман, 35 хв., Сербул Едуард, 62 хв., Слінкін Андрій, 85 хв., Бондар Дмитро, 90 хв.

Червоні картки: Не було.

 «Чернігів» Чернігів:

35.Ширай Олександр, 19.Борщ Дмитро, 18.Ментей Віталій, 23.Зенченко Олексій, 5.Романченко Анатолій, 20.Бібік Артур, 7.Міроненко Дмитро, 9.Кривобороденко Кирило (15.Лакеєнко Андрій, 57 хв.), 27.Чаус Максим (95.Лазаренко Богдан, 51 хв., (8.Макаренко, Андрій, 70 хв.), 17.Порохня Андрій, 3.Шумило Максим.

Заміни:

99.Гребенщиков Микита, 6.Вересоцький Андрій, 2.Самойленко Ігор, 22.Рощинський Олександр.

Головний тренер: Чорний Валерій

 «Нива» Вінниця

35.Шкарбан Євгеній – 17.Бондар Дмитро, 4.Петрик Дмитро, 13.Сербул Едуард, 33.Слінкін Андрій, 5.Калітов Олександр (8.Кучер Володимир, 63 хв.), 7.Георгієв Віктор, 77.Зеленевич Максим (34.Громок Денис, 70 хв.), 44.Худік Роман (3.Хохлов Вадим, 84 хв.), 89.Козьбан Дмитро (70.Брижчук Антон, 54. хв.), 10.Загорулько Артур (20.Гемега Віталій, 79 хв.).

Заміни:

1.Гурідов Максим, 23.Борячук Олександр, 99.Костюк Євгеній, 22.Чухно Валерій, 25.Гавриленко Владислав, , 9.Мулик Володимир, 6.Граматік Констянтин.

Головний тренер: Циткін Володимир

Перед цим матчем, команди мали такі здобутки у останніх двох турах. “Чернігів” зіграв унічию з набираючою ходу “Буковиною”, а у минулому турі відібрав очки у “Карпати Галич” на виїзді. Здобутки “Ниви” значно скромніші. Верніше, їх не було взагалі – дві поразки лідерам групи – виїзна “Діназу” 0:2 і домашня поразка “Карпатам” 1:2. То ж, судячи з динаміки результатів навряд чи “Ниві” варто було сподіватись на легку прогулянку у Чернігові навіть за умовного статусу “гри з аутсайдером”. І, у решті решт, підсумковий результат підтвердив побоювання. Для “Чернігова” це цілком позитивний нічийний “хет-трик” у трьох останніх матчах, а для “Ниви”, сподіваємось, поступовий вихід з ями поразок.

Щоправда, дещо напружує той факт, що у трьох останніх матчах вінничани забили лише один гол. Це, ну дуже мало… Хоча склад на гру з “Черніговом” був з атакуючою родзикною. Уперше в сезоні у основі вийшов Козьбан, повернув місце у основі Георгієв, ну і, зрозуміло що головні надії були на покращення гольового здобутку Загорулька, який продовжує очолювати список бомбардирів ліги. Крім Козьбана і Георгієва знову у старті вийшов Сербул. Натомість, у запасі залишились Хохлов, Громок, який саме у цейдень святкував свій День народження (ще раз вітаємо!). Крім того, через дискваліфікацію залишився поза грою Маляренко. А його дуже не вистачало…

Очікувалось, що “Нива” розпочне матч “з позиції сили”, граючи першим номером, але атакуючих потуг вінничан вистачило лише на дві хвилини, далі гра вирівнялась і проходила у доволі нудному стилі позиційної боротьби. Небезпечних моментів було рівно стільки, що можна було перелічити на пальцях однієї руки. Загорулько був блідою копією самого себе, лише зрідка отримуючи мяч і практично не маючи змоги проявити себе. Козьбан не реалізував пару моментів і так і не зміг перервати свою безгольову серію. Георгієв у такій вязкій грі не міг якнайкраще проявити свої якості, тому гра у нападі виглядала, мяко кажучи, не дуже. Видимість небезпеки виникала завдяки багаточисельним штрафним, які призначала Крістіна Козорог поблизу воріт “Чернігова”. Але усі вони змін на табло не принесли. До речі, про арбітриню. Рішення Козорог викликали невдоволення обох команд, а загальна кількість жовтих карток в кінці гри сягнула десяти!

Поперерві команди трішки додали у швидкості і небезпечні моменти почали виникати біля обох команд. Але, знову ж таки, цікава гра йшла не довго і дуже скоро команди знову розпочали ту доволі нудну гру у стилі середняків, яка проходила у першому таймі. І якщо “Нива” створювала завдяки старанням Загорулька, то господарі могли дякувати Шкарбану за небезпеку біля власних воріт. Наш воротар грав навпрочуд невпевнено на виходах у грі за верхові мячі, що створювало напруження біля воріт “Ниви”. З оглядки на це, незважаючи на гру “на нуль”, у наступній грі, мабуть, слід очікувати чергову ротацію. Хоча, справедливості заради, і у Гурідова гра на виході – не сильна сторона. Сумно ще й те, що заміни не підсилили, не змінили малюнок гри. Взагалі, не можна сказати, що хтось з гравців “Ниви” зіграв погано, але й обрати кращих буде дуже складно.

1 хв. Не встигли команди розвести мяч, як “Нива” ледве не забила. Зеленевич закинув мяч по лівому флангу на Загорулька, який дійшов до лицьової лінії, обіграв захисника і гостро прострелив на Козьбана, який незрозуміло як не влучив по мячу в двох метрах від воріт і вбивчий момент було втрачено.

2 хв. Після подачі кутового з лінії карного майданчика з льоту пробивав Сербул, але мяч звалився з ноги і по дузі пролетів повз ворота.

3 хв. “Чернігів” відповів не менш гостро. Після подачі кутового мяч кілька разів переходив від гравця до гравця у штрафній “Ниви” а потім опинився у Зенченка, який с ходу пробив з 11-метрової відмітки і круглий пролетів впритул з правою стійкою.

15 хв. Зеленевич подав штрафний з правого флангу на дальню стійку, куди підключився Петрик і у боротьбі пробив головою у ближній кут, але не влучив у ворота з близької відстані.

25 хв. Зеленевич дуже класно вирізав мяч уперед на Козьбана, який уникнув офсайду і вийшов практично сам на сам з лінії карного майданчика, трішки забарився з ударом, чи рухом уперед і був вимушений завдавати удар вже у боротьбі із захискиком, який встиг повернутись і навязати боротьбу. Удар у Дмитра вийшов непоганий, але мяч пущений між ніг воротареві, все ж зачепив ногу воротаря і був накритий. Хороша миттєва атака, але реалізація трішки підкачала.

29 хв. Мироненко класно пробиває з лівого кута карного майданчика у ближню девятку. Шкарбан витягує мяч “з павутини”, перевівши йлого на кутовий. Сейв!

45+2 хв. Бондар чудово зіграв на підборі після подачі Слінкуним у штрафну і дуже сильно з льоту пробив з правого кута карного майданчика, але мяч пролетів повз ворота, а ніхто з гравців “Ниви” не встиг підставити голову, підправивши мяч у ворота.

Перерва. 

50 хв. Воротар господарів невдало вкинув мяч у гру, захисник помилився, втративши мяч, а Худік спокійно відпасував мяч на хід Загорульку, який пробив по воротах з –за меж штрафної з лівої ноги, але мяч пролетів поруч з правою стійкою.

51 хв. Хороша атака “Ниви”. Загорулько пройшов по діагоналі з лівої половини поля на праву, увійшов у штрафну з правого флангу і сильно пробив у протихід воротареві, але його підстрахував хтось з захисників, безстрашно кинувшись під удар. А на відскоці першим був Калітов, але йолго удар пройшов значно вище воріт.

54 хв. Борщ навісив у воротарський майданчик з лівого флангу, Шкарбан не втримав мяч, але на щастя господарі не зорієнтувались на добиванні.

55 хв. Загорулько з центра поля вибіг один на один з голкіпером, але той відчув момент і дуже далеко вибіг з воріт, на мить випередивши нападника “Ниви”

59 хв. Порохня пробив з метрів 22, але прямо по центру воріт і Шкарбан легко впорався з мячем.

61 хв. Брижчук відпасував мяч на правий фланг на Бондаря, який пробивав з –за меж штрафнох, мяч зачепив когось з захисників і зрикошетив у правий кут, але воротар зорієнтувався і спіймав мяч.

63 хв. Зеленевич прострелив з лівого флангу вздовж воротарської площадки, Бондар у падінні намагався замкнути дальню стійку, але не зумів пробити, як слід.

86 хв. Шкарбан помилився на виході після подачі кутового, Лазаренко у падінні ударом через себе намагався пробити по воротах з 16 метрів, але не влучив.

88 хв. Слінкін пробивав головою після довжелезної подачі зі штрафного, але мяч було пущено під поперечину по високій дузі і воротар легко спіймав мяч.

90+1 хв. Ментей зі штрафного закручував мяч на праву стійку, Шкарбан знову помилився на виході, не діставшись до мяча і круглий пролітає біля правої стійки. А якби мяч влучив у рамку? Гол був би курйозний, але нам було б не весело.

90+2 хв. І знову небезпека після невпевненого виходу Шкарбана з воріт під час якого він відбив мяч однією рукою, але прямо на ногу нападнику і можна лише подякувати Кучеру за те, що заблокував добивання лазаренка з 15 метрів.

Фінальний свисток. 

IP

Niva.vn.ua