Нарешті це відбулось! Красива дата 21.01.2021 р. стала підсумковою крапкою в чутках про передчачу прав на ТОВ, ГО, торгову марку ФК «Нива» Вінниця новим власникам.

Отже, Артур Загорулько – новий президент вінницької «Ниви»!


Ох, вміє ж футбольна Вінниця здивувати світ! Лише нещодавно футбольне середовище України було здивовано рішенням керівництва клубу передати права власності на бренд «Нива» лідеру ультрас Дмитру Рогозюку із призначенням його директором клубу і ось два роки по тому вибухнула нова інформаційна бомба про те, що президентом клубу став її 27-річний гравець. Втім, чому б і ні, якщо зважати на те, що раніше «Нивою» керували бізнесмен-кондитер, який згодом став Президентом України, боксер-будівельник, фармацевт, генерал СБУ, політик, лідер ультрас.. А тепер гравець команди… Втім, цей випадок не є унікальним для футбольної України. Наприклад, самим яскрвим є приклад Владислава Гельзина, який фактично був власником донецького «Олімпіка» і це не заважало йому успішно грати за свій клуб майже аж до 43 років!


Але давайте повернемось до Артура Загорулька. Спочатку про його футбольну біографію. Народився 13.02.93 р. В Одесі. Нападник. Вихованець донецького «Шахтаря», але закріпитись в основі не вдалося. Також в карєрі гравця були «Зоря» Луганськ (Цікавий факт – дебютував в Премєр-лізі, замінивши Руслана Маліновського), «Ільічівець», «Ворскла», «Олімпік», «Рух» і ось, нарешті, «Нива» Вінниця, за яку провів 18 ігор, забив 8 голів. Своєю грою Артур довів свою майстерність і став одним з лідерів.

За оцінкою трансфермаркет ком, наразі є найдорожчим гравцем «Ниви» з оцінкою трансферу в 100 тис. Є.


Але чому саме Артур Загорулько? Відповідь дуже проста.  Дружина футболіста з Вінниці, а його тесть Володимир Барцось займає керівну посаду в «Вінницькій аграрно-промисловій групі». Ось так завдяки цілій низці співпадінь і подій вінницька «Нива», потенційно, може отримати потужню підтримку агропромислового комплексу вінниччини. Для справки. (Увага, станом на 2016 р. Наразі невідомо, яка структура підприємста є на даний момент) «Вінницька аграрно-промислова група» складалась з трьох частин – 80% належали Герегам (Привіт «Епіцентру», і нашим конкурентам по другій лізі з Дунаївців), 10% – в офшорних компаніях, і ще 10%, увага, належали сільхозпідприємству «Нива і К»! Теж «Нива»! Сам Бог велів цьому підприємству зайнятись нашою командою! Адже сільгосппродукція, на відміну від нафти і газу – це майбутнє. Це те, що буде розвиватися в Україні стрімко і приносити стабільний дохід. Тим більш, що Володимир Барцось є менеджером нової формації – розумна, прагматична людина, яка знає як досягти результату. В решті решт, в футбольній Україні проходить поступова експансія «аграрних» клубів в першу і Премєр-лігу. Чому б «Ниві» не стати тим Фениксом, який восстане з попелу і підійметься до зірок завдяки Володимиру Барцосю і Артуру Загорулько?  


Наш висновок. Всі ці зміни – на краще.

В глобальному масштабі – це поштовх до величезних змін у регіональній політиці стосовно змін у спортивній інфраструктурі, яка вже давним давно потребує модернізації, це і залучення інвестицій і популяризації спорту. Для цього надвичайно потрібна підтримка цих процесів місцевою владою. Тільки разом ми зможемо досягти видатних успіхів за досить короткий період часу.


Стосовно «Ниви» ці зміни можуть відчуватись вже у короткостроковій перспективі. Це стабільне фінансування, покращення умов життєдіяльності і логістики, залучення досвдченого, прогресивного тренера, гравців високого рівня, які зможуть впродовж наступних півтора року забезпечити вихід у першу лігу, це покращення позитивного іміджу клуба.


Для вболівальників – це ковток свіжого повітря. Це надії на краще. Це стимул прийти на стадіон (за  умови відміни картантинних обмежень)


Для нового керівництва клубу – це нові виклики, але і нові перспективи. Адже футбол виносить на поверхню інформаційної хвилі і в решті решт, надає нові поштовхи для бізнесу…

Отже, все на краще… Чекаємо на гарні новини!


IP

niva.vn.ua

×
×

Кошик

Close Panel