Артур Загорулько не зіграє з “Буковиною”

  • Категорія запису:Новини

Як повідомили офіційні джерела на сторінці ФБ, кращий бомбардир вінницької “Ниви” і чемпіонату не зможе зіграти у матчі з “Буковиною” через травму задньої поверхні стегна, яку він отримав у грі з ФК “Чернігів”. Бажаємо Артуру швидкого відновлення, адже він по праву є лідером команди і без нього команда реально втрачає у атаці.

У цій інформації є один момент… Колись ми на телеграм-каналі викладали склад команди за декілька годин до початку гри. Але це викликало дуже негативну реакцію з боку тренерів, мовляв, суперник може підгледіти стартовий склад і, відповідно, підкоректувати плани на гру. Ха! Невже хтось, крім тренерів думає, що наш канал цікавий суперникам? І навіть якщо це і так, то невже суперник за годину-дві до початку буде змінювати план на гру, відповідно, наприклад, інформації про присутність Худіка, Бондара чи, наприклад, Борячука у складі? Ви це серйозно? Судячи зі прізвищ навіть складно спрогнозувати схему гри, адже одні і ті самі гравці можуть виконувати на полі різні завдання, відповідно до плану на гру)

Саме для того, щоб “заплутати суперника” серед гравців на заміні часто можна спостерігати травмованих, чи хворих. З оглядкою на це, інформація про відсутність Загорулька це або просто мега-прокол прес-служби, або чергова гра у мега-дезінформацію).