Зимовий кубок ПФЛ: “Дружба” Мирівка – “Нива” Вінниця 3:0

У четвертому турі зимового кубку ПФЛ вінницька “Нива” на виїзді несподівано поступилась аматорам з розгромним рахунком 0:3.
Вже на 5 хвилині “Дружба” провела швидку атаку правим флангом, Грищенко віддав пас у на лінію штрафної прямо навпроти воріт “Ниви” і Недоля з 16 метрів влучно пробив у лівий нижній кут воріт. 1:0.

За десять хвилин рахунок знову змінився. Мачуленко промчав лівим флангом майже від центра поля, отримавши високу передачу біля самої бокової лінії, змістився у штрафну і віддав влучну прострільну передачу у напрямку воріт. Грищенку залишалось лише підставити ногу. Мяч влетів у незахищений кут воріт з кількох метрів. 2:0

Третій гол “Нива” пропустила наприкінці поєдинку. На 86 хвилині Грищенко отримав мяч на правому куті штрафної, буквально продерся до воріт крізь частокіл ніг трьох захисників і спокійно пробив у лівий нижній кут воріт Поповича, встановивши остаточний рахунок. 3:0
Потрібно сказати, що “Нива” грала у бойовому складі, за виключенням відсутнього Артура Загорулька.

У підсумку, у вінничан перша поразка на турнірі, а турнірна таблиця стає значно заплутанішою. У “Лівого берега” 12 очок, У обох “Нив”, “Чайки” та “Дружби” по шість очок, а “Кремінь” і “ОККО” залишаються без очок.