Жовті картки:  ???, 70 хв., Скидан, 72 хв. – Грачов, 33 хв., Борячук, 51 хв.

12.Омелянюк Андрій – 15.Червінський Денис, 19.Гук Ігор, 24.Скидан Валерій, 4.Ващенко Ярослав, 18.Гупаленко Вадим, 22.Аверянов Максим, 8.Ващишин Артур, 16.Гаврилюк Назар (33.Емре Антоній Данієль Чуквебука, 46 хв.), 11.Фесенко Андрій (40.Лучка Вадим, 83 хв.), 23.Майтак Максим (77.Бамболя Юрій, 75 хв.).

Заміни: 1.Мигаль Назар, 99.Завадович Тарас, 6.Кузнєцов Євгеній, 88.Гончаров Володимир, 7.Лавренюк Олександр, 17.Юрченко Андрій, 30.Федюкевич Микола, 10.Павленко Владислав.

35.Коваленко Максим – 23.Борячук Олександр, 16.Де Соуза Насіменто Гільерме, 3.Лотоцький Борис, 77.Грачов Володимир, 8.Кольцов Віталій, 33.Мороз Євгеній (13.Євтіхов Олександр, 72 хв.), 19.Петрук Іван (70.Швець Олексій, 72 хв.), 17.Жуков Микита (9.Кілик Олександр, 82 хв.), 11.Страшкевич Вадим (21.Панасюк Вадим, 82 хв.), 10.Загорулько Артур.

Заміни:  25.Гуменний Віталій, 7.Астафьєв Максим, 29.Орнат Артур, 99.Костюк Євгеній,  63.Меленчук Андрій,.

Головний тренер: Остапенко Олег

Де «Нива», де???

Вінничани їхали на гру у статусі одного з лідерів, команди, яка завдяки вдалій семиматчевій безпрограшній серії ігор вперше у сезоні зайняла другу сходинку у турнірній таблиці. Ми забивали в кожній з семи минулих ігор, у складі команди знаходиться кращий бомбардир чемпіонату, а цілий ряд гравців у минулих турах визнавались найкращими у своїх позиціях на полі.

Усе це звучить дуже ефектно і до гри налаштовувало на виїзну перемогу, але сталось не так, як гадалось. Це була просто жахлива гра! По гарячих слідах можна назвати її найгіршою у сезоні. Абсолютно блідий, невиразний перший тайм, майже без моментів з боку обох команд. На «необовязковий» гол Фесенка «Нива» відповіла якісним ударом Жукова. Ось і усе, що можна розповісти про яскравий футбол. Решта першого тайму – повільний, не активний пошук малюнка командної гри, який так і не було знайдено. Здавалося б, у перерві тренери «Ниви» мали внести зміни у склад, але цього не відбулось. Навпаки, господарі з перших хвилин другого тайму міцно затисли «Ниву» у власній штрафній. Взагалі, по такій грі перші заміни відбулись аж на 72 хвилині. Це як? Чому так пізно? Все влаштовувало, чи гравці заміни настільки слабкі і невмотивовані? Справедливості заради, потрібно сказати, що дійсно, заміни не спрацювали взагалі. Жоден з чотирьох гравців заміни не справив враження. Можливо, просто не вистатачило часу, щоб увійти у гру, або просто не здатні підсилити команду у складний момент. За увесь другий тайм вінничани створили лише один небезпечний момент, коли Загорулько влучив у штангу, але це лише виключення, яке підкреслює те, що мяч просто не доходив до гравців лінії атаки. Було таке відчуття, що вінничани грають у меншості. Сильно у меншості. На жаль, у грі вінничан не було а ні агресії, а ні жаги до перемоги, а ні бажання проявити найкращі якості. І це дуже сумно, адже вболівальники можуть зрозуміти бойову поразку, але відсутність волі – ні…

14 хв. ГОЛ! 1:0! Андрій Фесенко отримав пас з ценру поля у лінію атаки, прокинув круглого ближче до воріт і завдав сильного удару з-під Гільерме у правий нижній кут воріт Коваленка.

17 хв. Непогана швидка атака «Ниви» правим флангом «три в три», простріл на Загорулька, але захисник блокує цей пас.

19 хв. Страшкевич виконав штрафний, пробивши у лівий нижній кут, але дуже слабко.

30 хв. Петрук намагався пробити з льоту, але надто невлучно.

36 хв. Майтак падає у карному майданчику «Ниви», але арбітр залишив епізод без уваги.

39 хв. Навіс «Ниви» з правого флангу на 11-метрову відмітку, Жуков вискоко вистрибує і головою наносить удар у лівий нижній кут воріт «Звягеля» Воротар демонструє дива реакції, витягнувши мяч з кута воріт.

45 хв. Борячук пробиває зі штрафного з метрів 28 прямо у руки голкіпера господарів.

Перерва.

47 хв. Після подачі кутового Ващишин міг буквально занести мяч у ворота «Ниви», але після кількох рикошетів мяч влучив у поперечину і вилетів у поле. Але після цього арбітр просигналізував про порушення правил.

48 хв. Червінський подав штрафний з лівого флангу на дальню стійку, а Ващишин головою намагався влучити у ближній правий кут воріт «Ниви», але не влучив. Небезпечно!

52 хв. Фесенко пробив штрафний з правого флангу під поперечину воріт Коваленка, але той спокійно вибиває мяч на кутовий.

54 хв. Емре пробиває сильно і влучно, але Лотоцький у падінні головою блокує цей удар.

56 хв. Ні ким не прикритий Фесенко пробиває після розіграшу штрафного – Коваленко на місці.

61 хв. Після подачі Грачова у штрафний майданчик Мороз був перший на відскоці, пробив з 16 метрів не на силу, а на влучність у лівий кут, але захисник заблокував цей удар.

62 хв. Страшкевич прострелив з правого флангу на Загорулька, який знаходився у трьох метрах від правої стійки, Артур завдав удару, але влучив у штангу.

68 хв. Аверянов наніс удар з середньої відстані – слабко. Коваленко легко підчистив цей епізод.

81 хв. Жукова збили неподалік лінії карного майданчика, бити взявся Страшкевич і пробив дуже непогано – сильно у нижній правий кут воріт. Голкіпер зі складнощами перевів мяч на кутовий.