Зміни у рейтингу кращих гравців сезону за результатами голосування вболвальників.

  • Категорія запису:Рейтинг

Продовжуємо знайомити вас зі змінами у ретингу, на основі голосвань вболівальників стосовно кращих гравців сезону.

Отже, гру з «Буковиною» вболівальники оцінили так:

Кращі – воротар Євген Шкарбан і захисник Дмитро Бондар( по 1.3), Друге місце у Георгієва(1.2), Третьє місце у Слінкіна(1.0), четверте теж у двох гравців – Калітов і Хохлов (по 0.8), пяте у Худіка (0.7)

Взагалі, гра не визначила явного лідера і оцінки за гру вийшли доволі середні.

Цікаво, що другу неділю поспіль у рейтингу перемагає Шкарбан. І, хоча Євген не пропустив в цих матчах жодного голу, це не надто хороша новина. Це означає лише те, що команда дозволяла супернику надто багато, а нападники не проявили себе з найкращого боку.

Зрозуміло, що ці оцінки відобразились і на загальному рейтингу. Загорулько не грав, тому дозволив Георгієву знову обійти себе і вирватися на перше місце(15.3)

У Артура(14.5) балів, але відстань між лідерами не надто велика, щоб усе змінилось вже у наступному турі.

Вдала гра Бондара залишилась без уваги вболівальників і він поступово вийшов на третє місце(9.1), витіснивши Маляренка(7.5), який відбував двоматчову дискваліфікацію, на четверте місце. З таким самим показником і Громок(7.5), який у останніх турах трішки збавив оберти.  Далі у рейтингу Калітов(6.8) і Хохлов(6.7). Поступово падає у оцінках вболівальників і Гурідов. У десятку кращих потрапили і Зеленевич(5.1), а також Петрик(5.0)

Постійно підіймаються у оцінках Слінкін, а також Шкарбан. Тому, можна говорити про те, що вже згодом ми побачимо їх у десятці кращих.

Нарешті відбулись деякі зміни у рейтингу бомбардирів і асистентів.

Так, Маляренко відзначився забитим голом і таким чином довів свій послужний список голів у сезоні до пяти(з урахуванням товариських ігор), також увійшов у топ бомбардирів і Брижчук, який забив перший гол у сезоні.

Стосовно асистентів, знову ж таки, Брижчук віддав перший асист у сезоні. Також на один пункт покращив свої показники Зеленевич. Але особливих змін у загальну таблицю це не внесло.

Нагадую, що наразі на сайті niva.vn.ua проходить голосування на рахунок кращих гравців матчу «Карпати Галич» – «Нива». Встигніть віддати свій голос – сьогодні останній день коли ви можете це зробити.