Зміни у рейтингу глядацьких симпатій за результатами гри з ФК “Любомир”

  • Категорія запису:Рейтинг

Продовжуємо знайомити вас зі змінами у «гонці» кращих гравців «Ниви» за підсумками голосувань вболівальників від туру до туру.

Сьогодні звернемо наш погляд на гру з «Любомиром» у гостях. Згідно госування вболівальників, кращим гравцем матчу став Артур Загорулько(2.0)  (Вже всьоме у сезоні!) Друге місце вперше для себе зайням Сербул (1.9), відставши від лідера всього на одну десяту бала. Третьє місце у Громока(1.4). Незвично низьке для себе четверте місце зайняв Георгієв(1.1), а пяте місце зайняв Гурідов(0.8)

Усі ці бали відклались на загальному рейтингу. Тут продовжує лідирувати Георгієв(20.4), але тільки за рахунок того, що Загорулько(18.9) провів на 4 гри меньше. Але при цьому Артур «наступає на пяти» Віктору, раз по раз зменьшуючи відрив і за середньою оцінкою суттєво переважаючи усіх інших. А це головний показник, який говорить про стабільність.

Третє місце у Маляренка(13.6), четверте у Громока(11.0), пяте у Бондара(10.6) які зробили рокіровку у порівнянні з попереднім туром – Денис піднявся на одну сходинку, Дмитро опустився на сходинку. Далі  у рейтингу без змін – Хохлов (8.6), Калітов(8.0), Слінкін і Гурідов(7.4), Брижчук (6.4). Найгучніший стрибок за неділю створив Сербул, який піднявся відразу на три сходинки вверх(6.3).

Ось така 11-ка кращих… Показники решти гравців ви можете переглянути у розділі «Кращі!».

Тепер про те, що стосується бомбардирів. Гра з «Чайкою» принесла два голи. Покращили свої показники Загорулько – 12 голів (усі у чемпіонаті!) і  Георгієв – 8 (чотири з яких у чемпіонаті). Третьє місце у Маляренка (7).

Гра надала балів і асистентам – першому голу асистував Загорулько, а другому – Граматік. У Загорулька це вже другий асист, а Граматік відзначився першою результативною дією. НУ а лідирує в цьому аспекті Маляренко – 6 асистів., друге місце у Громока(5) і третьє у Георгієва – 3 асисти.

Рухаємось далі… До проміжних результатів осінньої частини чемпіонату залишилось два голосування, одне з яких саме зараз проходить на сайті niva.vn.ua і кожен ваш голос відобразитьсяу загальному рейтингу.