Голи: Пуканич, 59 хв., Пуканич, 75 хв., – Підопригора 85 хв.

Попередження: Громок, 11 хв., Пастушенко, 17 хв., Загорулько, 55 хв., Беца, 58 хв., Брижчук, 62 хв.

Асистенти арбітра: Морозюк Б., Кравченко Ю., Запрутняк В.

25.Готра Михайло, 5.Беца Василь, 13.Федак Стефан (19.Ференцик Вадим, 46 хв.), 69.Сартіна Дмитро, 23.Шкіндер Владислав, 14.Вагін Ігор, 15.Пуканич Адріан (к), 10.Ряшко Віктор (8.Дуран Володимир, 81 хв.), 11.Цень Роман, 9.Чонка Юрій (17.Капустей Іван, 81 хв.), 21.Скотаренко Денис (77.Повхан Іван, 64 хв.).

Запасні гравці: 1.Калай Андрій, 7.Тищук Павло, 45.Минайленко Максим, 4.Січка Марян.

«Нива» Вінниця:

99.Карабін Іван, 25.Калітов Олександр, 12.Федорук Деян, 2.Борячук Олександр, 6.Сербул Едуард, 10.Брижчук Тимофій (8.Зугравий Богдан, 66 хв.), 17.Пастушенко Микола (95.Єфременюк Олександр, 85 хв.), 34.Громок Денис (21.Підгаєцький Дмитро, 81 хв.), 4.Подкуйко Давид (11.Івашків Дмитро, 71 хв.), Браславський Ярослав (19.Підопригора Максим, 66 хв.), 93.Загорулько Артур.

Запасні гравці: 1.Музичка Іван

Головний тренер: Шумовицький Олег

Дуже складний виїзд після дуже важкої, виснажливої гри на кубок. Перша команда ліги проти останньої. Чотири поспіль перемоги проти чотирьох поразок поспіль. Шансів малувато, адже крім втоми у вінничан досі не відновилися від травм Гемега і Попов. Але гра показала, що вінничани не були хлопчиками для биття. Так, вище голови не скочили, але і у багнюку обличчам не впали, продемонструвавши доволі прагматичний, злагоджений футбол. І нехай ця гра знову вийшла програшною, але підстави думати, що незабаром очки прийдуть і турнірне становище поліпшиться. Відставання від інших команд є досить незначним. Все ще попереду!

4 хв. Цень з лівого флангу віддав передачу в центр штрафної, першим на мячі був Скотаренко, який головою бив майже впритул, але Карабін зумів відбити мяч, але перед собою і лише відчайдушна гра Борячука врятувала «Ниву» від добивання в порожній кут.

12 хв. «Ужгород» постійно тримає вінничан у напруженні, проводячи гострі атаки. Вінгери працюють на повну потужність, постійно навантажуючи мяч в штрафну, але поки що «Нива» вдало відбивається.

17 хв. Віктор Ряшко гостро прострелив зі  штрафного з лівого флангу і знову працює захист. Карабін відбиває перед собою і два захисника у стрибку вибивають мяч.

19 хв. Ужгородці провели хорошу атаку лівим флангом. Чонці дали забагато вільного простору і він спокіно віддав в центр на вільного Ряшка, який міг пробивати з метрів 15 прямо навпроти воріт, але невдало влучив по мячу. Цень зіграв на підборі і пробив у ліву девятку, але не сильно і Карабін легко спіймав мяч.

21 хв. І ось на решті на 21 хвилині «Нива» створила класний момент. Борячук на лівому фланзі атаки класно накрутив двох захисників, прокинувши собі мяч на хід і подав на дальню стійку на Подкуйка, який бив впритул до воріт з метрів пяти, але мяч пролетів дуже високо над поперечиною. А момент 100%!

30 хв. Федач мяко накинув мяч на 11-метрову відмітку на Чонку, який вирвався на оперативний простір і намагався ударом через себе перекинути мяч повз Карабіна в порожні ворота. І це майже вдалося. Лише відчайдушний ривок Федорука, який вибив мяч з порожніх воріт, не дав господарям відкрити рахунок у грі.

37 хв. «Нива» отримала право на штрафний з метрів 35 і вінничани вірішили не розігрувати, а спробувати пробити по воротах. Удар вийшов дуже хороший і воротар з великими складнощами відбиває мяч на кутовий.

40 хв. Цень з лівого флангу навішує на кут воротарського майданчика, але Федак не зумів як слід прийняти мяч і пробити.

Перерва. Потрібно сказати, що «Нива» провела непоганий перший тайм. Витримавши стартовий тиск, вінничани намагались перевести мяч подалі від власних воріт, більше тримати мяч і проводити гострі контратаки.

46 хв. «Ужгород» відразу поперерві провів хорошу атаку. Цень з лівого флангу прострелив точно на Чонку, який с ходу пробив трішки вище правої девятки.

52 хв. Чонка пробиває з льоту з лівого кута воротарського майданчика, але Громок кидається під мяч і блокує удар.

58 хв. ГОЛ! Адріан Пуканич отримав мяч поблизу центра поля, протягнув його ближче до правого кута штрафної і пробив з метрів 22 в лівий кут воріт. Карабін був у івому куті, тому не зміг врятувати команду від голу. 1:0! Красивий гол, який згодом було визнано, як гол туру.

73 хв. Гра набула характеру позиційної боротьби. Господарі грають «по рахунку», а «Нива» вже трішки підсіла після важкого кубкового виїзду і ноги «не біжать». Потрібно ризикувати, але це оголюватиме тили, що досить небезпечно у грі з таким непростим суперником.

76 хв. ГОЛ! Саме так і сталося. Гол «Ужгород» забив через помилку-обрізку в центрі поля. Чонка з Пуканичем кілька разів обігрувались між собою під час контратаки, а завершилося все пасом з лівого флангу в центр, де Пуканич зіграв на випередження і проштовхнув мяч у ворота. 2:0!

85 хв. ГОООЛ! Пуканич помиляється в центрі поля, перехоплення, пас на Підгаєцького, який кидає у прорив по правому флангу Підопригору, який продавлює одразу трьох захисників і вривається у штрафну і приблизно від правого кута воротарської площадки пробиває у дальній кут воріт. 2:1! Гол вийшов трішки схожим на кубковий гол Браславського.

90 хв. «Нива» кинулася зрівнювати, але не вистачило ні сил, ні удачі. Лише на 90 хвилині був шанс забити, коли господарі залишили на самоті на лінії карного майданчика когось з гравців «Ниви», але постріл у лівий нижній кут бів не сильний і голкіпер легко спіймав мяч.

90+2 хв. «Ужгород» вибіг в швидку контратаку по правому флангу, але свого голкіпера підстрахував Федорук, вибивши мяч на кутовий.