22 січня 2021 року на посаду головного тренера вінницької «Ниви» призначено Володимира Циткіна, а отже, збулась мрія багатьох вболівальників, які вважали, що саме ця людина зможе піднести «Ниву» на новий рівень.


Мабуть, не варто знову і знову повторювати загальновідомі біографічні дані, розповідати, чим саме відома ця, без перебільшення, легендарна фубольна особистість, адже окрім тієї історичної серії пенальті в півфіналі Кубка України, який дав «Ниві» перепустку в еврокубки є і дещо більше… Це особисті якості людини, а також його величезний досвід.

Отже, давайте поміркуємо, в чому плюси і мінуси цього призначення.


Плюси:

-Володимир Циткін, без перебільшення, одна з найбільш відомих футбольних особистостей за всі роки. Це імя, навіть бренд.

-Де б він не був, завжди цікавився, як справи у вінницькому футболі. Це людина, яка дуже поважає історію клубу і бажає цю історію доповнити видатними досягненнями.

– Цю людину поважають і вболівальники і футболісти. У нього чисте імя, не заплямоване брудною грою і скандалами, до нього йтимуть гравці. Але підуть з ним пліч о пліч лише ті, хто  погодиться на досить жорсткі правила – прогресувати, навчатись і виконувати поставлені завдання. Халявщиків в команді не буде. Але шанс буде надано усім.

-Це тренер, який зможе відкрити двері у Премєр-лігу для багатьох футболістів. Але знову ж таки, лише для тих, хто захоче працювати.

-Це справедлива людина, яка горою стоїть за свою команду.

-Має прогресивні погляди на футбол. Взявши все краще від радянського футболу, Володимир Циткін легко адаптувався до сучасних реалій, слідкуючи за новітніми тенденціями розвитку футболу.

-Має аналітичний, методичний підхід до тренувань, підготовки і реалізації найкращих якостей футболістів. Гадаю, він може здивувати нововведеннями.

-Вік в 54 років – мабуть, ідеальний для розкриття тренерського потенціалу, досвіду, задумів, напрацювань, які взяв, починаючи від футбольної школи «Динамо» Київ і закінчуючи досвідом багатьох тренерів – Сивухи, Школьникова, Альтмана і багатьох інших.

-Амбіції. А вони є! Він досить довго чекав свого часу, цієї можливості…

-Досвід асистента тренера збірної Молдови і тренера юнацької збірної України. А це був успішний досвід із гравцями 1998 року народження! Його підопічними були Лєдньов, Русін, Шапаренко та багато інших. Лише якісь дивні рішення федерації Футболу не дозволили допрацювати з підопічними до кінця еліт-раунда Євро-2017. Контракт з Володимиром Циткіним не було продовжено і на його місце федерація працевлаштувала Володимира Єзерського, який не зміг знайти спільної мови з футболістами і збірна 1998 р.н. бесславно завершила своє існування.

-Володимир знає місцевих футболістів, місцеву «кухню» футболу, місцеву інфраструктуру та інше. Він працював і з багатьма іншими футболістами з інших регіонів.

-Це освідчена людина. Має дві вищі освіти, а також вищу тренерську освіту, маючи на руках диплом категорії PRO.


Мінуси:

-Сподівання на швидкі зміни на краще в турнірній таблиці можуть зіграти злий жарт. Чи вистачить терпіння у керівництва, вболівальників, доки відбуватиметься побудова нової команди?

-Є ще дещо, що є плюсом і мінусом одночасно. Циткін – це спокійна, але сильна і не гнучка особистість, яка не буде прогинатись під чиїсь забаганки, нечесну гру, недотримання обіцянок таке інше. Йому потрібно дати спокійно працювати. Інакше…


Висновок:

-Це велика вдача для усіх нас, що Володимир Циткін погодився тренувати команду. Це свідчить про те, що він повірив новому керівництву, а воно прийняло його вимоги стосовно стабільної виплати зарплат футболістам, тонкощів тренувального процесу, бачення стратеії озвитку та інше. Це викликає повагу, але це великий виклик для усіх.


IP

niva.vn.ua

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom
×
×

Кошик

Close Panel