Відбулась передсезонна прес-конференція

  • Категорія запису:News

Согодні у приміщенні готелю “Франція” відбулась предсезонна прес-конференція, а також презентація нових гравців вінницької “Ниви” у стилі “хотіли, як краще, а вийшло, як завжди”.

По перше, про подію було відомо лише небагатьом вболівальникам і тому зала була майже порожньою. І це не гуд. Такі заходи мають збирати аншлаг.

По-друге, крім відсутності анонсу, час початку прес-конференції було призначено на середину робочого дня. Тому “маємо, що маємо”.

По-третє, Все це виглядало не сплановано, швидко і скомкано. Доволі пафосний вихід новачків, вдягнутих у нову форму змінився мегашвидкою їх презентацією. Можна було підготувати короткі хвилинні презентаційні ролики про кожного з новачків, розповісти про їх карєру і бачення своєї ролі у команді, але всі звелось лише до коротких коментарів Брижчука “Це велика різниця між моїм попереднім перебуванням у вінницькій “Ниві” і теперешнім станом справ – все стало проефесійнішим”, а також Костюка – “В “Колосі” швидше катають мяч, я повернувся більш досвідченим”. Ось і все. Хоча можна було ще відео-презентувати новий автобус, а також надати слово головному тренеру. Якого, до речі, не було, що теж трішки дивно.

Далі слово взяли офіційні особи, які були більш красномовними. На запитання вболівальників про повну відсутність реклами на насупну гру з “Любомиром”, спортивний директор Олексій Свіріда відповів, що “У нас є спонсори. партнери, які займаються друком і рекламою, але на цей раз не встигли.” Також він пообіцяв, що перед наступним матчем всю Вінницю буде завішано рекламою. Ну, подивимось…

Президент клубу повідомив, що було узгоджено створення футбольної школи вінницької “Ниви”, яка для початку буде тренувати юнаків, а потім вже дітей. Директором проекту стане Коваль. Допомагатиме йому Гайдаржі.

Про плани на сезон – “бути якнаймога вище”

Про тренувальну базу. “У планах до Нового року побудувати першу чергу тренувального комплексу. На цьому етапі буде побудовано поле із штучним газоном. Далі більше – комфортні роздягальні, туалети, тренажерний зал і іншу інфраструктуру, яка дозволить приймати “Ниві” домашні матчі. Але це вже згодом, коли будуть побудовані трибуни на 3000 глядачів. Наразі голвне не результат, а створити базу для клуба. “

IP

niva.vn.ua