Товариська гра: “Рух” Львів – “Нива” вінниця 5:0

«Рух» Львів:
58.Ледвій Дмитро – 93.Роман Віталій, 78.Савчук Гліб, 96.Слюсар Денис, 4.Іноцент Одог, 15.Підгурський Денис, 63.Сапуга Марко, 60.Непейпієв Руслан, 14.Квасниця Ілля, 10.Притула Остап, 22.Карабін Ярослав.

«Нива» Вінниця:

25.Гравець на перегляді – 11.Костюк Євгеній, 19.Борячук Олександр, 22.Мороз Євген, 15.Бондарчук Сергій, 16.Бедрак Вячеслав, 7.Федин Захар, 18.Пасічник Артем, 10.Панасюк Вадим, 17.Білик Дмитро, 14.Астафьєв Максим.

«Нива» отримала чудового спаринг-партнера. «Рух» представляє Премєр-лігу, а будь-який досвід ігор на такому рівні – «за щастя», навіть попри прогозовану ніщивну поразку. Єдине, що слід зауважити, «Ниву» екзаменував далеко не найсильніший склад львівян, а хлопці резерву, гравці на перегляді і 19-річні юнаки. Тому, поразка з рахунком 0:5 це якось занадто. Що було б, якби ми протистояли основі?

Але, в принципі, до першого голу гра проходила досить рівно. Без особливо небезпечних моментів, але «Нива» декілька разів заходила на половину поля господарів, подала пару кутових-штрафних, господарі відповіли приблизно тим самим… але без гостроти. Поступово ініціатива прийшла до господарів, які виглядали цікавіше. Але найкращий момент був лише на 24 хвилині, коли Притула справа вискочив майже сам на сам з голкіпером, але трішки сповільнив атаку і коли наважився на удар, захисник вже зміг повернутись, заблокувавши простір і удар вийшов не влучним – мяч пролетів над лівою девяткою. Трішки згодом господарі могли забивати ще раз після помилки воротаря, але мяч, пущений в порожні ворота, пролетів поруч правої стійки. Потім був удар головою упритул, але знову ж таки – підкачала влучність. За кілька хвилин ще один розстріл – з лівої сторони з близької відстані, але мяч теж пролетів повз ворота. Словом, рахунок 5:0 міг бути вже до 30 хвилини гри. А «Нива»… «Нива» не могла створити абсолютно нічого.

Початок другого тайму став продовженням першого. Дуже небезпечний удар головою, потім гол. На 53 хвилині взагалі розстріл Притулою порожніх воріт з пяти метрів, але вище усіляких похвал зіграв воротар «Ниви». «Рух» забив з офсайду після класної широкої атаки, потім два чистих голи. Ігрова перевага господарів була дуже відчутною і вона сповна втілилась у чотири голи у другому таймі.

1:0 – 9 хв. Сапуга Марко. Перший гол «Рух» забив, скориставшись повнію розгубленістю захисників «Ниви». Після вкидання ауту з правого флангу у штрафну господарі зробили аж сім! коротких передач на правій половині карного майданчика перед тим, як Сапуга спокійно, приблизно з 14 метрів, поклав круглого у правий нижній кут воріт суперника. Жах у тому, що в цій зоні знаходилось вісім(!) гравців «Ниви», але вони виступили у ролі статистів.

2:0 – 46 хв. Непейпієв Руслан. Другий гол теж наші отримали через серію помилок. Винос мяча від власних воріт до центру поля, хтось з наших програє повітря, слідує перехоплення, невдалий пас головою на хід супернику, який пройшов з мячем до карного майданчика під «наглядом» новачка «Ниви» Мороза, який не заважав, а лише відходив назад… і пробив з метрів 17 у правий нижній кут. Здається, воротар трішки запізнився зі стрибком. Так чи інакше, маєте з нічого на самому початку другого тайму.

3:0 – 60 хв. Непейпієв Руслан. Третій гол, знову ж таки, з серії необовязкових. Наш захисник загрався з мячем поблизу власних воріт, його спокійно обікрали і віддали пас на лівий фланг штрафної. А далі знову кілька пасів у штрафній і, як підсумок, чудовий обвідний удар з лівого кута карного майданчика у праву девятку! Дуже красиво!

4:0 – 65 хв. Карабін Ярослав. Пас з власної половини поля на лінію карного майданчика «Ниви», Борячук невдало зупиняє мяч, який підхоплює Карабін, злижується з голкіпером гостей і спокійно проштовхує мяч під ним у ворота.

5:0 – 86 хв. Теслюк. Подача з лівого флангу атаки у напрямку воріт «Ниви», хтось з гравців гостей невдало обробив мяч, який пролетів далі до воріт і після відскоку від гравця «Ниви» влучив у лівий кут воріт.  Гол було записано на Теслюка, але судячи з усього це був автогол.