Товариська гра: “Нива” Вінниця – “Нива” Бузова 1:2

1.Гуменний Віталій – 11.Костюк Євгеній, 3.Чухно Валерій, 22.Мороз Євгеній, 2.Петрук Іван, 18.Шевчук Володимир, 6.Панасюк Вадим, 7.Астафєв Максим, 10.Загорулько Артур, 17.Білик Ігор, 9.Мулик Володимир.

12.Байдюк Олександр – 29.Єременко Дмитро, 17.Кот Сергій, 20.Місюра Євген, 16.Сокол Владислав, 6.Загалевич Дмитро, 22.Шаповал Владислав, 18.Буханевич Тимофій, 14.Калінін Олександр, 4.Миколаюк євген, 15.Безязичний Констянтин.

1.Тумко Данило – 25.Єрмак Євгеній, 20.Місюра Євген, 23.Таран Анатолій, 76.Такченко Денис, 5.Турчанов Вячеслав, 13.Зуєвич Сергій, 8.Кепський Денис, 7.Захаревич Ярослав, 27.Тименко Володимир, 11.Сомов Іван.

Головний тренер: Карпенко Сергій

Голи: Мулик, 3 хв., Тименко, 48 хв., Захаревич, 63 хв.

На 15 хв. Миколаюк не реалізував пенальті.

Вінницька «Нива» провела домашній спаринг з «одноклубниками» з Бузової, які у наступному сезоні виявили бажання спробувати сили у другій лізі, а це означає, що вже незабаром команди зустрінуться на полі вже у офіційному поєдинку у рамках чемпіонату. Отже, було цікаво порівняти сили команд, познайомитись з суперником і ще раз переглянути нашу оновлену команду. Цікаво і те, що кілька днів тому Бузова зіграла спаринг з «Металістом 1925» і навпротязі 73 хвилин грала на рівних з командою Премєр ліги і посипалася лише після того, як на поле вийшли гравці, які перебувають на перегляді. Остаточний рахунок 0:3. Ще один цікавий момент – за Бузову грає Дмитро Загалевич, який у минулому захищав кольори вінницької «Ниви». Також у складі гостей і Андрій Пілявський, який є найдорожчим трансфером вінничан у своїй історїї (Згадуємо часи Федорчука). Також, цікавим є гравець Єременко, який у свій час вигравав молодіжний чемпіонат Європи. Ну а тренує команду Сергій Карпенко, який за часів Володимира Безсонова теж грав за вінницьку «Ниву». Тому, беззаперечно, суперник дуже цікавий і непростий…

Вінничани розпочали дуже вдало. Вже на третій хвилині Панасюк з самого центра поля віддав пас на правий фланг на Білика, який трішки протягнув мяч і прострелив у центр карного майданчика на Мулика, який у падінні замкнув цю передачу. Мяч зрадницьки під ногою у голкіпера просковзнув у ворота гостей. 1:0!

На 15 хвилині було призначено пенальті у ворота вінничан. Після того, як воротар нашої команди відбив сильний удар у ближній кут, першим на підборі був Миколаюк, який поставив корпус і Чухно сфолив прямо перед воротами. Чесно кажучи, фол був ну дуже «ненавязливий» і були певні сумніви, але арбітр був поруч і впевнено вказав на точку. Миколаюк сам узявся бити пенальті, але влучив у ліву стійку і рахунок не змінився.

На 42 хвилині після подачі кутового Безязичний з гострого кута з розвороту влучає у стійку ворот вінничан. Дуже небезпечно… Але, в цілому, у першому таймі гострих моментів було обмаль у  обох команд, хоча краще виглядали гості.

Поперерві гості провели одразу 10 замін. Гра значно покращилась і гол у відповідь не забарився. На 48 хвилині помилка нашого лівого півзахисника у центрі поля, який просто віддав пас супернику, пішла швидка атака гостей правим флангом, подача на дальню стійку і Тименко спокійно головою відправляє мяч у лівий кут воріт. 1:1!

63 хвилина. Після серії передач Бузової на правому фланзі атаки Зуєнко опинився біля лицьової лінії і відкотив мяч під удар Захаревичу, який спокійно і влучно пробив у ближній кут воріт господарів. Мяч пролетів упритул зі стійкою. 1:2!

У другому таймі гості контролювали хід поєдинку, мали кілька небезпечних моменти, в одному з яких наш захисник ледве не переправив мяч у власні ворота, а у другому Скепський упритул розстрілював ворота, але відмінно зіграв воротар вінницької «Ниви». В кінці поєдинку Зуєвич мав нагоду забити, але мяч пролетів поруч з лівою стійкою. Вінничани зрадка наближались до воріт суперника і особливо гострих моментів не мали. В цілому, є відчуття, що нинішній склад «на голову нижче» того, який був у Вінниці узимку. Але ще є час і надія на краще…