Товариська гра: “Нива” – “Ротор” Хмельницький 2:0

Оновлена вінницька “Нива” провела свій перший товариський матч, у якому суперник вийшов за рамки кола місцевих команд. Традиційно, як і у кожне минуле міжсезоння, спартинг-партнером нашої команди стала команда з Хмельницького. Щоправда, на цей раз це була не головна команда сусідньої області, а її “молодший брат” “Ротор”, який має логотип, ну дуже схожий на логотип “Дніпра”. Але то таке… “Поділля” під час віни мало дуже схожу долю з нивівською. “Турецька поїздка” завершилась тим, що майже усі гравці залишились закордоном, тому нині, як і у нас, ставку зроблено на молодь, але з однією різницею – “Поділля” призупинило виступ у чемпіонаті.

Гра складалась з трьох таймів, в яких юні гості абсолютно нічого не змогли протиставити юним господарям. “Нива” створила безліч гострих моментрів, з яких реалізувала всього два – у першому таймі “номер 17”, знаходячись з лівого флангу у штрафній, отримав передачу з правого флангу і спокійно катнув круглого у дальній вільний кут воріт. Мяч було вибито, але вже з-за лінії воріт. 1:0!
А другий гол було забито у третьому таймі. “Номер 18” скористався сутолокою біля воріт і пробив у вільний лівий кут воріт. 2:0

В цілому, гра вдалась, але потрібно розуміти, що суперник був не з найсильніших. А вже за кілька днів на вінничан чекатиме справжній екзамен – гра з премєрлігівським “Рухом” у Львові. Початок гри о 14.00