Товариська гра: ФК “Львів” Львів – “Нива” Вінниця 1:2

Сьогодні у Брюховичах вінницька “Нива” помірялась силами з представником Премєр Ліги ФК “Львів” і здобула виїзну перемогу з рахунком 2:1!

Не можна назвати останні результати ФК “Львів” провальними, адже на початку весни було обіграно “Минай” 1:0, потім виїзний програш “зорі” 1:3, потім нічия з “Кривбасом” 2:2, але, як відомо, кілька днів тому головний тренер ФК “Львів” Олег Дулуб залишив свою посаду. Місце тренера не довго було порожнім і вже 21 березня команду очолив Анатолій Безсмертний, якого у свій час запрошував у Вінницю Паша Касанов, який тоді виконував обовязки директора вінницького клубу. Безсмертний тоді приїхав у Вінницю, провів кілька тренувань на “Хіміку”, який тоді знаходився просто у жахливому стані, подивився на ЦМС. який вже тоді був у жахливому стані… подивився на стан речей і поїхав додому. Не склалось. Щиро бажаємо, щоб склалось у ФК “Львів”. Але дебют вийшов “не фонтан” – “млинець вийшов глевким”. (Хоча, поки що ми не знаємо, яким складом грали львівяни)

Олег Остапенко виставив на гру такий стартовий склад: 25.Коваленко, 23.Борячук, 3.Лотоцький, 33.Мороз, 20.Шевчук, 77.Грачов, 19.Петрук, 8.Кольцов, 70.Швець, 21.Панасюк, 10.Загорулько. Доволі бойовий склад! Цікаво, що саме вінничани відкрили рахунок. На 10 хвилині це зробив Кольцов. Перший тайм так і завершився з рахунком 0:1 на користь вінничан. На початку другого тайму львівянам вдалося зрівняти рахунок, але “Нива”, зусиллями Артура Загорулька, вирвала перемогу у цій товариській грі і з гарним настроєм вирушила додому. А ось Анатолію Безсмертному є над чим попрацювати, адже наступним суперником ФК “Львів” буде “Динамо” Київ.