Товариська гра: “Епіцентр” Камянець Подільський – “Нива” Вінниця 8:1

??? – ???, Буряк, Глущук.

“Нива” Вінниця:

Попович – Борячук, Гравець на перегляді, Петрук, Шевчук, Гравець на перегляді, Гравець на перегляді, Костюк, Панасюк, Білик, Загорулько

Заміни: Мороз, Чухно, Гуменний, Гравці на перегляді.

Жовті картки: Костюк, 32 хв., Гравець на перегляді, який забив гол (“Нива”), 38 хв.

Голи: Буряк, 2 хв., Глущук, 20 хв., Буряк, 30 хв., Буряк, 36 хв., ???, 49 хв, ???, 50 хв., ???, 52 хв., ???, 59 хв. – Гравець на перегляді, 25 хв.

Пару місяців тому на нашому сайті звучала теза, що “Нива” має звикати до поразок, тримати удар, вигрібати з власної сітки забиті мячі. Але ж не вісім! Тоді малось на увазі, що основу оновленої “Ниви” складуть 17-19 річні футболісти. Але ж сьогодні на полі молоді було не так вже і багато, навпаки, більшість гравців з досвідом. Загорулько, Попович, Борячук, Петрук, Костюк та інші… “Нива” видила жахливий матч. Важка дорога, спека, втома, прибуття на гру буквально за декілька хвилин до початку – не виправдання. Виїзджаючи у день гри, не може бути інакше. З таким настроєм не варто було їхати взагалі. “Епіцентр” був на три голови вище, краще “Ниви” і що жахливо, саме такі команди є лакмусовим папірцем, які підказують ступінь готовності команди до сезону. Звичайно, приємно перемагати команди типу ДЮСШ №15, Юнаків “Поділля”, “Ротор”, аматорів з Полонного, але зіткнувшись з суперником трішки кращого рівня, виявляється, що команда виглядає вкрай розбалансованою, незіграною, невмотивованою. Захист, це просто жах, центральної вісі майже немає, ьезліч помилок у передачах і вкрай низька швидкість думки, дії – це те, чим наразі є “Нива”. Працювати і працювати…

2 хв. ГОЛ! 1:0! На самому початку гри “Нива” отримала гол у власні ворота. На рівному місці перепасовка крайніх захисників поперек поля зліва направо завершилась обрізкою центрального захисника, послідувало перехоплення швидкий спурт по лівому флангу і простріл на лінію воротарського майданчика, звідки ні ким не прикритий Буряк спокійно розстріляв ворота Поповича.

Далі “Епіцентр” без розкачки продовжив возити “Ниву” так, як йому хотілося. Спочатку Попович далеко вибіг з воріт і завдяки цьому встиг зняти мяч з ноги суперника, який вривався у штрафну з лівого флангу. Потім нападник господарів чомусь затягнув з ударом і не скористався вільною зоною біля воріт “Ниви”. Справа запахла розгромом вже на 8 хвилині, коли навіс на дальню стійку з лівого флангу завершився прицільним ударом упритул, Попович парирував, але мяч відлетів на ліву стійку і лише дивом ще один з гравців “Епіцентру” не влучив по мячу буквально на лінії воріт. Де був захист? Спостерігав… Вперше небезпечний момент вінничани створили на 16 хвилині. Гравець на перегляді був першим на підборі і завдав удару по воротах з метрів 15, але мяч пролетів поруч зі стійкою.

20 хв. ГОЛ! 2:0! Другий гол “Нива” теж отримала через помилку у передачі. Неточний пас уперед у центрі поля, перехоплення і миттєва обратка – пас на хід по центру поля, далі ще кілька коротких передач, мяч опиняється на вбивчій позиції прямо навпроти воріт “Ниви”, удар – поперечина рятує! Але на підборі знову гравці “Епіцентру”, гравець довго возиться з мячем по правій стороні штрафної, аж доти, доки не помічає швидкий рух. Пас – відкидка під удар Грущуку, який спокійно відправляє мяч у лівий кут воріт.

25 хв. ГОЛ! 2:1! Як не дивно, вінничани скоротили рахунок. Захисник господарів помилився з прийомом мяча, скинувши круглого на ногу нашому нападнику, який змістившись до лицьової лінії класно з гострого кута пробив у ближній кут. Воротар відбив мяч до правої стійки, де його наздогнав хтось з наших гравців і скинув мяч трішки назад на гравця неа перегляді, який підключився до атаки, буквально вицарапав смугастого з рукавичок воротаря і закинув мяч у сітку.

30 хв. ГОЛ! 3:1! “Недовго музика грала”. Звичайний винос мяча від воріт, дві “стіночки” двох гравців “Епіцентру” і мяч вже діставлено до воріт “Ниви”. Удар від правого кута карного майданчика, Попович парирує цей удар, але мяч відлітає до Буряка, якого ніхто не накрив і той спокійно проштовхує круглого у ворота.

На 35 хвилині Панасюк у центрі полі відібрав мяч у суперника, відкинув його на хід Загорульку, який на швидкості увійшов у штрафну з правого флангу і класно пробив у лівий нижній кут, але воротар потягнув цей удар.

36 хв. ГОЛ! 4:1! Але цей небезпечний момент зіграв не на руку вінничан. Кутовий подали у центр штрафної, господарі відбили мяч подалі, Борячук наніс удар з далекої відстані, але мяч зустрівся з ногою захисника і вилетів далеко уперед на нападника, який стрімко понісся до воріт “Ниви”. Борячук не встиг наздогнати суперника, послідувала передача у центр на партнера, який спокійно розібрався з голкіпером вінничан, відправивши мяч у лівий кут воріт.

На 41 хвилині ледве не повторилась історія з другим голом у ворота “Ниви”. Скидка з правого боку штрафної від лицьової під удар набігаючому гравцеві і мяч ледве не потрапляє у лівий кут воріт вінничан.

49 хв. ГОЛ! 5:1! Кожен пропущений гол, як шедевр халатності. Гравець “Епіцентру” промчав по правому флангу від власної штрафної до іншої абсолютно не зустрівши супротиву вінничан, змістився у центр і віддав передачу у центр під удар партнеру, який влучно пробив з метрів 18 у правий ни жній кут воріт “Ниви”.

50 хв. ГОЛ! 6:1! Не встигла “Нива” розвести мяч з центру, провести щось схоже на атаку, як знову пропустила. На цей раз напожарив правий фланг захисту. Правий захисник віддав слабку передачу назад на Поповича, гравець “Епіцентру” спокійно підхопив цей подарунок, дійшов до лінії штрафної і не наближуючись до Поповича, який вискочив назустріч, викотив пас під удар партнеру по команді, який катнув мяч у порожні ворота.

52 хв. ГОЛ! 7:1! Минуло ще дві хвилини і знову гол. Три голи за три хвилини, чи не рекорд? Широка атака господарів, перевод мяча з правого флангу на лівий, простріл вздовж воріт. де захисники? Там само – спостерігають, а гравець господарів ударом у правий кут спокійно розстрілює ворота гостей.

59 хв. ГОЛ! 8:1! Прохід правим флангом, простріл в центральну зону штрафної, гравець “Епіцентру” прийняв мяч, обкрутився навколо себе, розвернувшись обличчам до воріт і дуже технічно прокинув мяч між двох захисників і воротаря у лівий нижній кут воріт “Ниви”.

Після 60 хвилини відбулась ціла низка зщамін у складах обох команд, можливо, через це, а можливо просто тому, що “Епіцентр” “наївся” вісьмома голами в годину, але так чи інакше, гра трішки заспокоїлась, набула хаотичного характеру. Лише з 70 хвилини господарі знову продовжили демонструвати атакуючі дії – хтось з нападників отримав пас з правого флангу і прицільно пробивав з 16 метрів у правий кут воріт Гуменного, який чітко відпрацював, потягнувши цей мяч. Ще за дві хвилини ще один небезпечний момент – простріл з того ж самого правого флангу у воротарський майданчик, відбувся удар упритул, Гуменний зреагував, але мяч відлетів на лінію воріт і наші у паніці вибили мяч. Єдиний небезпечний момент, який створила “Нива” у другому таймі – аж на 88 хвилині, коли хтось з гравців з лінії карного майданчика влучив у поперечину.