Товариська гра: «Чорноморець» Одеса – «Нива» Вінниця 4:2

15 лютого 2023 року. Одеса. 14-30. УТБ «Чорноморець» у Совіньйоні (поле №2). 4 градуси, похмуро.

Арбітри – Дмитро Бондаренко, Олександр Павлінов, Дмитро Козорезов (Одеса).

Голи: Юсов (4), Алефіренко (60), Войтіховський (64, 72) – Швець (74), Кольцов (75).

Попереджений: Грачов (77).

«Чорноморець»: 12 Непогодов (1 Варакута, 66), 13 Гучек (29 Білий, 46), 3 Єрмаков (33 Селін, 46), 79 Салюк (31 Черткоєв, 66), 9 Путря (капітан) (19 Алефіренко, 46), 13 Васильєв (8 Задоя, 46), 77 Кузик (89 Політило, 46), 10 Наумець (20 Гладкий, 66), 39 Бадібанга (45 Брагару, 46), 11 Штогрін (27 Плакса, 66), 17 Юсов (25 Войтіховський, 46).

Тренер – Роман Григорчук.

«Нива»: 1 Попович, 3 Лотоцький, 13 Євтіхов, 77 Грачов, 23 Борячук (капітан) (7 Астаф`ев, 70), 8 Кольцов, 20 Шевчук (5 Гончар, 78), 29 Орнат (17 Жуков, 46), 70 Швець (19 Ненич, 78), 21 Панасюк (11 Страшкевич, 46), 10 Загорулько (99 Костюк, 70).

Запасні: 33 Мороз, 22 Чухно.

Тренер – Олег Остапенко.

Вінницька «Нива» зіграла товариську гру на виїзді з представником Премєр ліги – одеським «Чорноморцем». Гра завершилась з рахунком 4:2 на користь господарів.
Майже всю гру одесити провели на половині поля вінничан, грали легко, доволі цікаво і розкуто, постійно використовуючи високий пресинг, який абсолютно позбавив «Ниву» володіння мячем і простором. Лише декілька разів вінничани вибігали у контратаки, які, втім, нічим не завершувались. Натомість, «Чорноморцю» вдалося один раз відзначитись. Це у самому дебюті гри зробив Юсов, який отримав вертикальну передачу з центру поля на лінію штрафної, уник офсайду, прийняв мяч на груди, скинув собі під удар і влучно пробив повз воротаря.

Другий тайм не змінив хід гри, але значно додав у кількості голів. Другий гол забив Алефіренко, у стилі Ярмоленко змістившись з правого флангу у центр і пробивши з під двох захисників з метрв 17 у лівий нижній кут воріт “Ниви”. Третій гол вінничани пропустили у середині тайму. Подача кутового на ближню стійку і  Войтіховський спокійно переграв візаві, головою кивнувши мяч у ближній кут воріт. Невдовзі «Нива» пропустила і четвертий гол. Знову стандарт, сутолока біля воріт, кілька ударів упритул, один з яких завдав той самий Войтіховський і цей удар став вирішальним – 4:0. До честі «Ниви», гравці гостей не склали руки і у кінці гри зуміли відповісти двома голами. Перший відбувся після стрімкого проходу лівим флангом, прострілом у центр і Швецю залишилось вже просто влучити у ворота повз «відіграного» воротаря, який знаходився біля лівої стійки. Буквально за хвилину «Нива» забила і другий гол. Він виявився дуже ефектним – прохід Кольцова з центру поля метрів тридцять у напрямку до воріт «Чорноморця» завершився ударом з метрів 20 у праву девятку. Воротар був безсилий врятувати свою команду від удару, ідеального за силою і влучністю.
Отже, підсумковий рахунок 4:2 на користь одеситів.