Сьогодні Верховна Рада України прийняла законопроект №3991 про зміни до державного бюджету у якому, зокрема, закладено виділення 150 мільйонів гривень на реконструкцію стадіона.

На жаль, мова іде не про Центральний вінницький стадіон, а про домашню арену нашого майбутнього суперника в Кубку України – криворізький “Кривбас”. Можна лише порадіти за команду з Кривого Рогу.


Як повідомив Радник голів Запорізької і Дніпропетровської ОДА Юрій Голик, “Три місяці назад була тільки ідея. Через три місяці є фінансування і проект реконструкції”.
Ось так легко при наявності бажання легко знаходяться кошти і вирішуються питання. Гадаємо, ні у кого немає жодних сумнівів, що доручення Президента України Володимира Зеленського відродити ФК “Кривбас” у червні:

Пряма мова президента: “Гірник” — нормальний клуб. Був ще “Кривбас”. На жаль, закрили. Я цьому, нашому Юрію Корявченкову… Ми йому поставили завдання, він зараз говорить з Федерацією, щоб у Кривому Розі “Кривбас” повернути. Навіть не тому, що ми з Кривбасу. Просто неправильно закривати клуби”.

Далі відродження (перейменування) клубу, присутність Президента на грі “Кривбаса” з “Черкащиною” і, нарешті, виділення 150 млн. грн. з держбюджету на реконструкцію домашньої арени команди то є звичайний збіг обставин.

Як видно з фото, стадіон перебуває у значно кращому стані, ніж головна арена вінницької області. І безліч звернень до влади, петицій, звернень ані на крок не зрушили справу по реконструкції або будівництву нового стадіона, а тут все вирішилось за лічені місяці.

Для справки:

Стадіон “Металург” побудовано в 1970 році.

Вінницький ЦМС побудовано в 1958 році.

Стадіон “Металург” реконструйовано в 1999 році.

Вінницький ЦМС реконструйовано в 1980 році.

Стадіон “Металург” вміщує 29783 місць для глядачів

Вінницький ЦМС вміщує 5000 місць для глядачів

Стадіон “Металург” – освітлення 1024 люкс

Вінницький стадіон – освітлення відсутнє.

Але ж ім потрібніше…

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom
×
×

Кошик

Close Panel