Ви зараз переглядаєте “Рубікон” Київ – “Нива” Вінниця 2:2

“Рубікон” Київ – “Нива” Вінниця 2:2

Вінницька «Нива» провела сьому товариську гру у літнє міжсезоння. Суперником нашої команди став київський «Рубікон». Гра проходила на полі, яке після рясного дощу стало досить важким і незвичним після тренувань в умовах спеки. Мабуть тому гра не відрізнялась високими швидкостями, а носила характер неспішної позиційної боротьби з територіальною перевагою господарів і з невеликою кількістю гострих моментів. Але при цьому у підсумку команди зуміли забити по два голи.

Гра розпочалась з небезпечного моменту на 17 хвилині у виконанні Георгієва, який пробив с ходу у ближній правий кут після подачі з кутового на ближню стійку. Воротар впорався з цим епізодом, відбивши мяч, але підбір виграв Зеленевич і мяч, запущений назад у штрафну знайшов все того ж Георгієва, який не розмірковуючи пробив по воротах з метрів 16 і мяч влетів у дальній кут.

За кілька хвилин все той самий Георгієв з льоту пробиває з правого кута карного майданчика у ближній кут. Воротар на місці.

Ще трішки згодом зеленевич пасує мяч на Браславського, який увійшов у штрафну і впав у боротьбі із захисником. Свисток арбітра промовчав, але Браславський встиг піднятись, апелювати до арбітра і підхопивши мяч, пробити по воротах у лівий нижній кут. Знову воротар у ділі.

«Рубікон» не відсиджувався у захисті. Кращий бомбардир команди Калайтан намагався замкнути передачу з правого флангу на ліву штангу, але мяч відбив Гурідов. Не надто впевнено, але його підстрахував хтось із захисників, вибивши мяч на кутовий. “Нива” відповіла кількома ударами з середньої відстані, але не влучно. А ось на останній хвилині тайму Гурідов врятував ворота після удару головою впритул. 100% момент у господарів.

Другий тайм почався з голу. Глущук пробив далеко з-за меж карного майданчика, можливо, було метрів 25-27 від воріт. Мяч зрадливо сковзнув по важкому, мокрому газоні і влетів у ворота Шкарбана. Гол на совісті воротаря…

У “Ниви” був момент Браславського, який намагався технічно в одне касання перекинути воротаря господарів, але мяч пролетів вище воріт.

В середині тайму 77 номер господарів поцілив у девятку воріт «Ниви», отримавши передачу з лівого флангу, вигравши боротьбу у відразу трьох захисників “Ниви”, які в цьому епізоді виступили у ролі статистів і встановив рахунок 2:1 на користь господарів.

Далі на полі у складі “Ниви” можна було виділити Маляренка. У першому епізоді він отримав вертикальну передачу від Граматіка, але не зміг реалізувати вихід сам на сам, на мить затримавшись і програвши вільний простір двом захисникам, а “удар відчаю” вийшов значно вище воріт.

У господарів був ще один дуже небезпечний епізод. 94 номер вийшов сам на сам зі Шкарбаном, але той виграв цю дуель, відбивши мяч.

Маляренко кинув мяч у прорив Браславському в штрафну з правого флангу, той пробив у ближній кут, але не влучив.

Але все ж «Нива» зрівняла зусиллями Маляренко. І це був хороший трудовий гол. Ігор отримав мяч з лівого флангу, прибрав захисника, увійшов у штрафну і влучно пробив у дальній правий кут воріт з доволі гострого кута. Мяч від стійки влетів у ворота! 2:2!

Слід зауважити, що останні хвилини зустрічі «Нива» грала удесятьох, адже за фоли на Жуніорі було вилучено когось з наших захисників. “Рубікон” атакував, намагаючись вирвати перемогу, але кілька ударів з дальньої відстані успіху не принесли.

Статистика гри:

Кількість ударів «Рубікона»: 11 ударів (8 з них у ствір)

Кількість ударів «Ниви»: 15 ударів (7 з них у ствір)

Кількість аутів «Ниви»: 35 аутів

Кількість фолів «Рубікона»: 15 (9 з них у першому таймі)

Кількість фолів «Ниви»: 13 (8 з них у першому таймі)

Кількість карток «Рубікона»: 2 жовтих карток

Кількість карток «Ниви»: 5 жовтих карток, 1 червона картка

У міжсезоння «Нива» провела сім товариських ігор. Суперниками вінничан стали шість команд. Дві – представники першої ліги, три – представляють другу лігу і ще одна – команда аматорів.

В цих іграх «Нива» виграла всього один раз, обігравши аматорів з розгромним рахунком 4:0. Ще чотири гри вінничани зіграли у нічию. Ще дві гри було програно.

1 гол – Гравець на перегляді

Отже, як бачимо, результати доволі посередні і відповідають рівню команди середини турнірної таблиці. Ось, наприклад, результати «Рубікона» майже тотожні нашим: 6 ігор у міжсезоння – 2 перемоги, 3 нічиї, 1 поразка. Різниця голів 10-10.