Ви зараз переглядаєте “Реал Фарма” – “Нива” Вінниця 2:3

• Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 12 тур. 15.04.23 Одеса. Стадіон «Іван».  Без глядачів. +11 Сонячно.

Головний арбітр: Садовий О. (Кременчук)

Асистенти арбітра: Худяков О.,(Запоріжжя) Степаненко О.(Запоріжжя)

Голи: Загорулько, 38 хв., Загорулько, 52 хв, Загорулько, 66 хв. –  Гранчар, 68 хв., Барсуков, 75 хв.

Жовті картки: Тимошевський, 80 хв., Попов, 87 хв. – Орнат, 90 хв.

Червоні картки: Не було

“Реал Фарма” Одеса:

12.Стародубець Дмитро – 8.Попов Михайло, 2.Ратушняк Євгеній, 18.Ладика Нікіта, 27.Дмітрієв Герман (20.Фабер Олександр, 60 хв.), 99.Пархоменко Констянтин, 14.Вареник Андрій (25.Гранчар Вадим, 60 хв.), 16.Кошкін Микита (44.Марченко Максим, 60 хв.), 17.Барсуков Сергій, 77.Лиховидов Андрій, 7.Лиховидов Микола (9.Тимошевський Владислав, 46 хв.)

Заміни: 1.Миргородський Анатолій, 3.Кербаль Ярослав, 4.Колесников Олексій, 15.Мячин Віталій, 33.Щербак Нікіта.
Головний тренер: Пархоменко Андрій.

“Нива” Вінниця:

35.Коваленко Максим – 23.Борячук Олександр, 3.Лотоцький Борис, 16.Де Соуза Насіменто Гільерме, 77.Грачов Володимир (19.Петрук Іван, 86 хв.), 17.Жуков Микита (99.Костюк Євгеній, 90+1 хв.),  8.Кольцов Віталій, 20.Шевчук Володимир, 70.Швець Олексій (9.Кілик Олександр, 86 хв.), 11.Страшкевич Вадим (29.Орнат Артур, 86 хв.), 10.Загорулько Артур (7.Астафьєв Максим, 90+3 хв)

Заміни:  25.Гуменний Віталій, 33.Мороз Євгеній, 63.Меленчук Андрій.

Головний тренер: Остапенко Олег

Доки у Вінниці лупив весняний дощ, на Дерибасівський була хороша соняна погода, на стадіоні «Іван» непоганий зелений газон, якісна гра лідерів групи, багато дуже гарних голів і, головне, перемога «Ниви»! Вінничани прибули у Одесу напередодні, провели якісне тренування, а далі відпочинок і ночівля у «Каліфорнія хоутел». Вочевидь, настрій був бойовий і ціль – привезти у Вінницю три очки.

У складах, у порівнянні з попередніми матчами команд, відбулись деякі зміни. По перше, місце у захисті вінничан зайняв колоритний новачок Гільерме, у основі також вийшов Жуков. Відповідно, на лавку сіли Петрук і Мороз. До речі, Мороз не вийшов на поле навіть на заміну. Також не було у складі травмованих Панасюка, Поповича, а також Євтіхова, для дебюта якого залишилось не так вже і багато ігор. Також не вийшов навіть на заміну і Меленчук.

У складі «Реал Фарми» виділялась династія Лиховидових – син і батько президент, який від матчу дор матчу ставить рекорди вікових гравців у професійному футболі. Сьогодні він зіграв увесь перший тайм. І в унікальному для футболу очному протистоянні граючих президентів однозначно виграв Артур Загорулько, який видав просто шикарну гру, тягнув на собі команду, роздавав паси і шедеврально використовував свої шанси для взяття воріт. Давно ходять розмови, що «Нива» з президентом на полі одна, а без нього інша. Сьогодні ця теза мала ще три підтвердження. На 38, 52 і 66 хвилинах)

Взагалі, «Нива» видала дуже хороший матч. У першому таймі вінничани грали першим номером, мали декілька хороших моментів для взяття воріт, грали із задоволенням, впевнено, з порзиції сили. Відчувалось, що гол у воротах «Реал Фарми» ми побачимо… І не один. В другому таймі вінничани грали вже «по рахунку», господарі активувались і були дуже близькі до того, щоб повторити вінницький рахунок минулого туру – 3:3. І це проблема, яку висвітлила проблемна гра вінничан у захисті, відсутності концентрації в кінці гри, невміння спокійно довести гру до переможного завершення маючи два і навіть три голи у запасі.

Кращими гравцями матчу, беззаперечно є Артур Загорулько, який зробив хет трік і у гонці бомбардирів ліги наздогнав Сомова. Також слід відзначити надійну гру Коваленка у рамці. Швець теж провів непогану гру, але «включився» лише десь у кінці першого тайму, був активним, атакував, прийняв участь у голі, але забити не вдалося. Дебют Гільерме дуже сильно змазала груба помилка, яка призвела до голу, решта гравців зіграли на свому рівні. Але саме головне, що здобуто надважливу виїзну перемогу над одним з лідерів, а також показано якісну командну гру.

12 хв. До 12 хвилини на полі точилася доволі рівна гра без гострих моментів. Лише два моменти потребували особливої уваги – падіння Жукова у штрафній, коли захисник «Реал Фарми» дуже жорстко пішов у ноги, вибиваючи мяч на кутовий, а також момент потрпляння мяча у руку захисника господарів під час прострілу з правого флангу. Завершився цей відрізок часу слабким ударом головою Жукова.
15 хв. На 15 хвилині Шевчук заробив дуже небезпечний штрафний у 20 метрах прямо навпроти воріт «Реал Фарми». Пробивав Загорулько, дуже сильний удар парирував воротар, але прямо на голову Гільерме, який не зміг нанести завершальний удар через важкий відскок мяча.
18 хв. Страшкевич навісив зі штрафного, призначеного біля лівої бровки. Мяч було закручено таким чином, що він ледве по дузі не опустився у праву девятку. Було дуже близько.
20 хв. «Нива» повністю перехопила ініціативу, гра перемістилась на половину поля господарів. Особливої небезпеки атаки поки що не несуть, але, як то кажутьт, гол почав назрівати..
23 хв. Швець подав кутовий з правого флангу, воротар відбив мяч, але прямо на ногу набігаючому у метрах 16 від воріт Страшкевичу, який не розмірковуючи пробив у вільний від воротаря кут, але попав у скупчення гравців, та і воротар вже встиг повернутись у гру.
26 хв. А це вже небезпечно! Загорулько отримав пас з правого флангу, побачив підключення Кольцова по центру і класно скинув йому під удар, той не став відразу бити, а дотепно поклав захисника на газон, хитнув іншого і пробив у нижній правий кут воріт. Воротар зі складнощами перевів мяч на кутовий.
33 хв. Жуков з лівого флангу скинув мяч Загорульку у центр, той пробив з розвороту, але ну дуже вже не точно.
35 хв. Загорулько заробив черговий штрафний у 18 метрах від воріт, пробивати взявся Борячук, який намагався вразити лівий верхній кут воріт, але мяч пролетів над поперечиною.
38 хв. ГОЛ! 0:1! А це вже дуже класно! «Нива» за допомогою двох передач головою у центрі поля закинула мяч у боротьбу Загорулька з Ладикою. Артур зіграв дуже здорово, пішовши на, здавалось, безнадійний мяч, на віражі на швикості обійшов захисника, технічно обіграв воротаря і вкотив мяч у ворота повз захисника. Браво, Загорулько! Я не знаю, хто ще зміг би виконати таке!
41 хв. Знову у атаці Загорулько. Доооовга передача на лівий фланг, Артур підхоплює мяч, проти нього знову Ладика, який не може протиставити абсолютно нічого у цьому суперництві, знову Загорулько переграє опонента, підібравшись з мячем аж до самої лівої стійки і прострілює на правий фланг на Швеця, удар якого блокує захисник. Дуже небезпечно. Олексій у розпачі, адже голо був близько.
44 хв. Теж хороший, якісний і перспективний момент у виконанні «Ниви». Швидкий вихід у контратаку по правому флангу. Швець обігрався з Загорульком, стрімко пробіг через усе поле і пробив, знаходячись під достатньо гострим кутом, але дуже не влучно…
45 хв. Перший напівмомент у виконанні господарів. Було призначено штрафний поблизу лівої бокової, Син президента «Реал Фарми» Андрій Лиховидов непогано подав на праву стійку, а Барсуков лише трішки не встиг на цю передачу. А було б небезпечно…

Перерва.

47 хв. Другий тайм розпочався з небезпечного штрафного, призначеного у бік воріт «Ниви». Ліховидов молодший навісив у штрафну, хтось з гравців господарів пробив головою, але Коваленко обрав вірну позицію у воротах.

48 хв. Кумедний епізод – Швець випускав мяч на кутовий, виключившись з епізоду, але мяч «зачепився» за газон і не вийшов, але мяч після серії передач опинився у Загорулько, який пробиває з розвороту з метрів 18, але мяч пролітає поріч з правою стійкою.
52 хв. Після розіграшу кутового з правого флангу мяч опиняється у Ладики, який наніс у дар у рамку, але Коваленко знову діє безпомилково, обираючи вірну позицію у воротах.
52 хвГОЛ! 0:2! І знову Загорулько! Довжелезний пас Борячука по лівому флангу метрів на сорок аже до карного майданчика господарів, Артур легко переграє у швидкості Ратушняка, грудьми скидає собі під удар і красиво і сильно з льоту бьє правою ногою повз голкіпера!
57 хв. Шикарний момент у Швеця, який змістився з правого флангу у штрафну, легко обіграв Дмитрієва і пробив під поперечину. Воротар здійснив сейв, перевівши мяч на кутовий.
62 хв. Надпотужний удар Борячука з меж штрафного майданчика, але не точно. Якби влучив – прошив би сітку наскрізь)
65 хв. «Реал Фарма» у атаці. Спочатку падіння Барсукова у штрафній, гравець сигналізував про порушення проти нього, але арбітр не зреагував, а потім удар Гранчара, який підчистив Коваленко.
66 хвГОЛ! 0:3! А це вже бенефіс Артура Загорулька! Просто шикарно! Неперевершено! Які ще слова підібрати до цього голу? Швець вкинув аут з правого флангу на Артура, поруч з яким було троє захисників. Той, буквально, граючись, обставив їх у дурнях, прокинувши собі мяч на хід, помчав до воріт суперника по правому флангу, увійшов у штрафну і там знову зустрівся з кількома суперниками, яких так само обіграв на швидкості і влучно пробив повз воротаря. Геніально!
68 хвГОЛ! 1:3! Було призначено штрафний на лівому фланзі атаки, Андрій Лиховидов навісив на ближню стійку, а Гранчар у боротьбі з Кольцовим, Загорульком і Борячуком головою забиває мяч у лівий нижній кут воріт «Ниви».
71 хв. Швець пробивав з меж карного майданчика у ближній кут, але Стародубець перевів мяч на кутовий.
75 хв. ГОЛ! 2:3! Груба помилка у захисті. Гільерме отримав не надто зручну поперечну передачу у центрі поля, але зіграв ще невдаліше, неграбно прийнявши мяч, який перехопив Барсуков, стрімко помчав до воріт Коваленка і не наближаючись до штрафної красиво перекинув мяч через голкіпера у ворота.
80 хв. Ні, це не небезпечний момент, але це знову класна техніка у виконанні Загорулька, який дуже дотепно розправився з двома суперниками на правому фланзі, які були змушені зупинити Артура лише за допомогою фолу і жовтої картки.
80 хв. Швець подає мяч на дальню стійку і Гілберме невідомо як не влучає по мячу, який пролітає буквально перед воротами. Бразилець, відчуваючи провину за другий пропущений гол, у розпачі навіть б ється головою о стійку.
81 хв. Атака «Реал Фарми» лівим флангом, навіс у штрафну і Коваленко у боротьбі знімає мяч з голови Барсукова.
88 хв. Загорулько головою скидає мяч на Шевчука, удар якого виходить навпрочуд неточним.
90+2 хв. Петруд дуже небезпечно зіграв у захисті, скинувши мяч у центр штрафної. Добре що Гіьерме підчистив цей момент, вибивши мяч подалі. А міг вийти розстріл з близької дистанції.
90+3  хв. Борячук зі штрафного закручує мяч під поперечину, але відмінно грає воротар.