Прес-служба вінницької «Ниви» повідомила про трансфер Євгенія Костюка в ФК «Колос» Ковалівка.


Після кубкової гри 1\8 фіналу тренерському штабу “Колоса” сподобалась гра молодого вінничанина і вони запропонували йому спробувати себе на вищому рівні. Перемовини тривали близько місяця і ось тепер можна говорити про трасфер, як про факт, який відбувся. Потрібно поставити акцент на тому, що за неофіційною інформацією, яка шириться серед вболівальників, а потім і підтверджено екс-президентом клубу Вадимом Кудіяровим, вінницький клуб вперше за багато років отримав за перехід гравця гроші. Як кажуть, невеликі, але… Але це той шлях, яким потрібно рухатись таким не надто багатим клубам, як “Нива”. Дуже шкода втрачати здібних гравців, але потрібно розуміти, що у нас дуже мало аргументів, які б могли змусити гравця затриматись у Вінниці. Тому потрібно думати над тим, як з вінницької “Ниви” створити кузню талантів на продаж. Правильні контракти, PR гравців – інтервю, відеопортфоліо, активність в ЗМІ і у контактах з іншими клубами. Тоді можливо настане час, коли нам вдасться продавати гравців і по 100 тис доларів. А це майже пів річного бюджету клубу.

 

Що дає продаж гравців?

  • Поповнення бюджету клубу, де важлива кожна копійка.
  • Можливість гравцю проявити себе на вищому рівні.
  • Мотивація іншим гравцям. Пів року яскравої гри, переможний хід команди в чемпіонаті або вдала участь в Кубку України і ти цілком можеш опинитись в команді Прем`єр ліги.
  • Нарешті ми відходимо від дуже поганої практики безкоштовної втрати хороших гравців майже кожних пів року.
  • Дитячі футбольні школи можуть отримати свій процент від продажу.

Як кажуть, саме так і сталося цього разу. До честі керівництва вінницької «Ниви», 40% цієї невеликої компенсації клуб передав футбольній школі “Блохіна – Бєланова”.

Зрозуміло, що це лише чутки, але ж диму без вогню не буває?

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom
×
×

Кошик

Close Panel