Офсайди2 (2+0)
Жовті картки4 (1+4)3 (1+2)
Червоні картки
Голи0 (0+0)2 (0+2)

«Нива» перемогла у третьому матчі поспіль, здобувши 9 очок з різницею голів 9:2. Дуже достойний результат оновленої команди. Але слід зауважити, що це були ігри з аутсайдерами, де брати очки було необхідно. І “Нива” гідно виконала це завдання. Але далі буде значно складніше. Вже у четвер наша команда має показати зуби лідеру групи – “Діназу”. Мабуть, саме в тій грі ми побачимо справжню силу “Ниви”.

Відсутність дискваліфікованого Загорулька змушувала тренерьский штаб вдатися до змін, але хто б міг подумати, що один з кращих гравців попередніх ігор Віктор Георгієв залишиться на лаві запасних. А також Макс Зеленевич… Дивно. І цих гравців дуже не вистачало у першому таймі. Вихід Кучера, Білика в основі дещо здивував. Вони абсолютно не “спортили каші”, достойно відігравши свій час на полі, але в цілому, без Загорулька, Георгієва і Зеленевича команда виглядала не надто цікаво. Плюс у тому, що команда вигравала багато боротьби, верхові передачі майже усі були наші, але все ж, гра була більш-менш рівна і доволі сіра. Вчергове ми не можемо, або не хочемо контролювати мяч. Замість розіграшу мяча, “Нива” намагається швидше пройти центр поля закиданнями на нападників. Деколи виходить, деколи ні, але якості малюнку гри це не додає.

Але в цілому все було досить добре. Вдруге поспіль Макс Гурідов зберіг свої ворота недоторканими. Захист зіграв дуже і дуже достойно і став такою собі надійною пусковою площадкою для атак “Ниви”. Борячук і Хохлов зіграли майже ідеально. І якщо Хохлов підчищав все, що бачив, то Борячук активно долучався до атак вінничан, виклавши в кінці гри “вишеньку на торті” у вигляді відмінного голу. Красава! Ще кого варто відзначити, так це Іван Петрук. Два гольових асисти, кілька небезпечних ударів і активна гра автоматично роблять його одним з найкращих гравців у складі “Ниви”. На вістрі атаки був Ярослав Браславський, який не забив, але виконав величезний обєм чорнової роботи.

Другий тайм ознаменувався виходом Георгієва і Зеленевича на поле. Це додало нестандартних варіантів розвитку атак для “Ниви” і складнощів супернику. Георгієв тричі небезпечно бив, Зеленевич забив. Прекрасно! Можливо, саме в цьому був тренерський задум – дотиснути молодих киян в другому таймі. І дісно, другу половину зустрічі вони провалили, спромігшись лише на декілька атак. Жодного удару по воротах вінничан! Жодного кутового! “Оболонь” просто не бігла в атаку в другому таймі і недогравала у захисті. “Нива” контролювала гру і спокійно, без паніки і нервів довела її до переможного завершення. Повторимось – за результатом це прекрасно, але за якістю гри, тут є багато запитань. По суті, гра “Ниви” – “бий-біжи”. Схема проста: відбились у захисті – верхове закидання в середню зону – боротьба – пас на партнера, або просто закидання на нападника “. Ось і все. Гра, яка дуже нагадує тенніс – мяч перелітає туда-сюда між командами. І якась продуманість, комбінаційність виникає дуже зрідка. Поки що це працює. А от як це працюватиме з більш складними суперниками – невдовзі побачимо.

6 хв. Перший момент у грі створила “Нива”. Борячук довгою передачею від власної штрафної закинув мяч за центральне коло на Браславського, який виграв боротьбу і скинув мяч на Петрука, який підхопив круглого і помчав на трьох захисників до штрафної. Проскочивши між двома суперниками він у боротьбі завдав сильного удару під поперечину воріт “Оболоні”. Воротар у карколомному стрибку перевів мяч на кутовий.

10 хв. “Оболонь” відповіла несподіваним ударом Корнєва майже з бокової лінії правого флангу. Мяч по високій дузі опускався в дальню девятку і Гурідов з деякими складнощами намертво зафіксував мяч в рукавичках. А епізод був схожий на другий гол “Карпат”, який застав зненацька Карабіна.

17 хв. Борячук навісив в штрафну з лівого флангу, Петрук виграв верхову боротьбу і наніс прицільного удару головою в правий нижній кут воріт, але трішки невлучно. Мяч протелів поруч зі стійкою.

21 хв. Дуже небезпечна атака господарів. Скидка з центру штрафної на підступи до штрафної прямо навпроти воріт і Корнєв пробиває у поперечину. Гурідов був безсилий врятувати свою команду, але повезло.

26 хв. Борячук вкинув аут з лівого флангу в штрафну, потім послідувала передача на Білика, який завдавав удару з метрів семи, але цей удар було заблоковано.

36 хв. “Оболонь” майстерньо подала кутовий на дальню штангу, Гурідов зі складнощами впорався з підкрученою подачею і перевів мяч на кутовий.

36 хв. Скидан шикарним ударом після подачі кутового класно пробив над лівою девяткою з метрів 22. Дуже небезпечно!

Перерва

47 хв. Браславський зробив подачу в центр штрафної від лівого кутовго прапорця, першим на мячі опинився георгієв, який наніс удар в правий нижній кут з метрів 13, але відмінно зіграв воротар.

63 хв. Зеленевичу було необхідно всього три хвилини після виходу на заміну, щоб відкрити рахунок в цьому матчі. Хохлов виніс мяч зі власної штрафної у центр, Браславський виграв боротьбу і кинув мяч в прорив Петруку по правому флангу, далі Іван прострелив на лінію воротарської площадки і Зеленевич у падінні головою пробиває повз воротаря у правий кут воріт! 0:1!

78 хв. Калітов подав кутовий з правого флангу на 11-метрову відмітку, куди вбігав Георгієв. Пас вийшов навпрочуд вдалим – Віктор пробив дуже сильно с ходу, але трішки не влучив в правий кут воріт.

82 хв. Дежавю. Зеленевич виконує подачу з кутового з правого флангу і Георгієв з льоту пробиває в правий кут воріт. І знову мяч пролітає впритул зі стійкою.

86 хв. Сербул вкинув аут з правої бровки в штрафну, Маляренко головою перекинув мяч на дальню стійку, далі круглого підхопив Петрук і скинв його під удар Борячуку, який не ромірковуючи пробив з правої ноги у правий нижній кут воріт “Оболоні” Гол! 0:2!