Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – “Звягель” Н.Волинський 3:2

“Нива” Вінниця – “Звягель” Н.Волинський 3:2

• Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 5 тур. 01.10.22 Вінниця. ЦМС.  Без глядачів. +19 перемінна хмарність.

Головний арбітр: Макаренко Євгеній (Черкаси)

Асистенти арбітра: Чеголя Владислав (Кривий Ріг), Онищук Володимир (Житомир)

Голи: Загорулько, 11 хв. Кольцов, 53 хв., Костюк, 66 хв. – Ващишин, 25 хв., Нікітчук, 48 хв.

Жовті картки: Анісім, 19 хв. (Тренер. Неспортивна поведінка у технічній зоні), Жуков, 31 хв., Попович, 90+2 хв. – Гаврилюк, 17 хв., Кузнєцов, 29 хв., Червінський, 70 хв., Аверянов, 87 хв. Скидан, 90 хв. (Тренер. Неспортивна поведінка у технічній зоні)

Червона картка: ???, 90 хв. (Тренер. Неспортивна поведінка у технічній зоні),

“Нива” Вінниця:

1.Попович Єгор – 3.Лотоцький Борис, 23.Борячук Олександр, 33.Мороз Євгеній, 19.Петрук Іван, 20.Шевчук Володимир (99.Костюк Євгеній, 46 хв.), 8.Кольцов Віталій, 17.Жуков Микита, 70.Швець Олексій, 29.Орнат Артур, 10.Загорулько Артур.

Заміни: 25.Гуменний Віталій, 6.Поліщук Владислав, 4.Астафьєв Максим, 44.Бедрак Вячеслав, 18.Гаврик Микита, 22.Чухно Валерій, 13.Білик Ігор,

Головний тренер: Остапенко Олег

Звягель” Новоград Волинський:

12.Омелянюк Андрій – 16.Гаврилюк Назар, 19.Гук Ігор, 6.Кузнєцов Євгеній, 15.Червінський Денис, 24.Скидан Валерій, 11.Фесенко Андрій, 8.Ващишин Артур, 22.Аверянов Максим, 7.Лавренюк Олександр (40.Лучка Вадим 46 хв), 9.Нікітчук Валерій.

Заміни: 1.Панкевич Антон, 77.Михайлюк Олексій, 4.Ващенко Ярослав, 25.Бондареенко Богдан, 17.Юрченко Андрій.
Головний тренер: Скидан Руслан

Перед грою обидві команди були сусідами по турнірній таблиці, займаючи четверте-пяте місця. Також віннницька та житомирська області є сусідами територіально, а протистояння між командами з сусідніх областей це завжди цікаво. Цікавим моментом є те, що “Звягель” пропускає у чемпіонаті дуже мало. За попередні три гри гості пропустили всього один гол, включаючи гру з лідером чемпіонату. І ось сьогодні аж три! Втім, як і у минулій грі вінничан. Приємно) Це говорить про те, що з нападом у нас все гаразд.

Що стосується складу, здається, що у минулій грі тренери “Ниви” нарешті знайшли той чарівний рецепт складу, який показує чудову взаємодію на футбольному полі і дає результат. Взагалі поза межами складу залишився травмований Страшкевич, а також Мулик, на якого на початку сезону покладались бомбардирські надії. Схоже, втратив місце у основі Білик, місце якого зайняв Швець. І це абсолютно адекватна ротація, адже настільки яскравого дебюту на клуб, який відбувся у Швеця – годі й бажати – забитий гол відразу після дебютної заміни. До речі, у сьогоднішній грі Олексій відзначився ще й двома гольовими асистами, відзначився у атаці з призначеним пенальті, а також ще одним 100% гольовим пасом, який не реалізував Костюк! Молодчинка! Ще одним героєм можна вважати Артура Загорулько, який забив свій черговий гол, а також заробив дуже важливий пенальті. Трохи менш активним, ніж звичайно, був Жуков, але тим не менш, цілком потрапляє у список найяскравіших гравців матчу. Додали Орнат і Борячук, трохи менш яскраво, ніж у минулій грі, але в свою силу зіграв Петрук. Супервдало вийшов на заміну Костюк, який відзначився голом і міг забивати ще, але… тут слід зауважити, що другу гру поспіль гравці заміни забивають, а це говорить про те, що тренери відчувають, хто може підсилити гру. Ставимо “плюсик”))Відчувається, з великим азартом грає Кольцов, який, як надійно “цементує” середину поля, так і періодично стрімкими проходами таранить захист суперників, і завершує ці проходи завершуються зрячими передачами на партнерів. До речі, про передачі. Давним давно ми вже не бачили такої яскравої комбінаційної гри у пас, як у останніх двої іграх. Памятаєте, як при Федорчуку ми грали “через зад”, дуже часто відкочуючись пасами від лінії атаки аж до власних воріт. Такі хвилі “укачували” і дратували вболівальників. Коли тренером був Циткін, навпаки, ми швидко намагались перейти половину поля, пасу було дуже мало, ми часто програвали боротьбу і втрачали мяч. Тепер гра виглядає дуже доросло, цікаво, контроль мяча нервує, виснажує суперника, примушує помилятись. Якщо така гра стане “фішкою” Остапенка, це тільки на користь команді і результатам. Ще однією фішкою можна вважати швидкі пари крайків – Борячук –Жуков і Петрук – Швець, які взаємодіють з парою центральних Кольцов – Орнат і можуть виступити, як самостійна розігруюча ланка, так і варіант для розвитку атаки за участю вінгерів. “Нивівці” намагались грати жорстко, задіюючи пресинг, тому, в цілому, гра була доволі нервовою – жовті картки роздавалися досить щедро, дісталося навіть тренерам обох команд, які отримали по жовтій картці, а помічник “Звягеля” навіть наговорився на червону. Також відмічаємо характер команди, яка швидко виправила ситуацію, після пропущеного другого голу.

Ну і короткий висновок. За виключенням періодичних втрат позицій у захисті, періодичного потрапляння у офсайди, все гаразд… Команда відбулась! Тьху тьху тьху, щоб не наврочити, адже наступна гра – складний екзамен – гра із беззаперечним лідером – “Нивою” з Бузової на виїзді.

6 хв. Гості першими розпочали відлік небезпечних моментів. Нікітчук пробив з дальньої дистанції, але мяч пролетів дуже високо над воротами.

11 хв. ГОЛ! 1:0! Дуже потрібний швидкий гол! Але що приємно, у гольовій атаці приймали участь майже усі гравці “Ниви”(!). Саме так! Контроль мяча, починаючи від власної половини поля, використовуючи фланги і далі вже фінальний розіграш – Борячук з лівого флангу у центр на Кольцова, той продовжив на Орната, який побачив ривок Швеця у штрафну з правого флангу і влучно віддав пас у розріз. Олексій трішки протягнув мяч у штрафній і класно навісив у центр, Загорулько відчув цей момент і знайшовши вільну зону між трьох захисників головою направив мяч у ворота!

25 хв. ГОЛ! 1:1! Лавренюк з лівого флангу навісив на лінію воротарського майданчика, Борячук головою виніс мяч на метрів 20 від воріт, Скидан підхопів мяч, віддав його направо на Ващишина, який підробив круглого собі під ліву ногу і завдав підступного обводячого удару з 16 метрів у лівий верхній кут воріт “Ниви”. Жуков і Шевчук були поруч, але повелись якось надто пасивно. Красивий гол!

34 хв. Петрук вкинув аут з правого боку на Загорулько, який вирішив дотепно перекинути голкіпера, але ну аж надто високо над воротами.

37 хв. Швець пробив по воротах “Звягеля” з 19 метрів. Вище воріт. Перед Олексієм було аж чотири гравці суперника, а поруч жодного партнера по команді, тому цей удар можна вважати абсолютно логічним.

39 хв. Непоганий навіс Швеця з правого флангу на ліву частину карного майданчика на Жукова, але цьому пасу трішки не вистачило трішки сили і захисник зміг перехопити цю перспективну передчау, яка цілком могла стати гольовим асистом.

45+1 хв. Після подачі кутового мяч відскочив до Орната, який закинув круглого у центр штрафної, воротар далеко вийшов з воріт, намагаючись відбити мяч кулаком, але у боротьбі з Кольцовим не дістався до мяча, який відскочив у напрямку воріт. І якби там був хтось з гравців “Ниви” то…

45+2 хв. Кольцов головою віддав пас Орнату, який в свою чергу кинув мяч на хід Загорульку, але Артура переслідували два гравці суперника і завадили завдати влучного удару. Воротар спокіійно заволодів мячем.

Перерва.

48 хв. ГОЛ! 1:2! Ващишин віддав довгу діагональ на метрів 50 на лівий фланг на Фесенка, який прокинув мяч повз Петрука і дуже легко його обійшов, діставшись до карного майданчика “Ниви”, змістився у центр і пробив. Але удар вийшов слабкий та ще й влучив у ногу партнерові – Нікітчуку, від якого мяч відлетів Лучці, який теж у свою чергу невдало прийняв мяч, який відлетів знову до Нікітчука, який вже розстріляв ворота “Ниви”. Несподіваний гол.

53 хв. ГОЛ! 2:2! Швець продемонстрував чудове бачення поля, віддавши діагональ на хід костюку, який увірвався у штрафну з лівого флангу і прострелив у центр карного майданчика. Гук вибив мяч до 11-метрової відмітки, а Скидан у підкаті намагався вибити мяч з під ніг Загорулька, який увірвався у штрафну і вже готувався нанести удар, але отримав по нозі. І хоча Артур не впав, фол для арбітра був очевидний. Кольцов взявся виконувати цей пенальті і спокійно відправив мяч упритул з лівою стійкою!

54 хв. Вже за хвилину Загорулько претендував ще на один пенальті, прокинувши мяч повз воротаря і впавши при доторку воротаря, який кинувся у ноги нападнику. Але арбітр не наважився призначити другий пенальті поспіль.

58 хв. Швець подав кутовий з парвого флангу, воротар помилився на виході, долонями відбивши мяч прямо на ногу Кольцову, який намагався пробити по воротах, але як слід не влучив по мячу.

66 хв. ГОЛ! 3:2! Наші розіграли багатоходівку у центрі поля. Кольцов – Петрук – Швець. Останній отримав пас поблизу штрафної суперника, пройшов до правого кута карного майданчика і подав на дальню стійку. Ніхто із захисників не зумів завадити польоту мяча, а Костюк вже чтував свій момент на дальній стійці! Гол!!

77 хв. Костюк подачею з кутового знайшов Кольцова, який пробив у один дотик, але мяч пролетів значно вище воріт.

82 хв. Орнат, знаходячись біля правої бокової лінії віддав пас Загорульку, який у свою чергу переправив мяч Швецю, який на швидкості увірвався у штрафну з правого флангу і віддав класний пас на Костюка, який знаходився прямо перед воротами, але якимось чином з трьох метрів пробив над поперечиною.

90+3 хв. Лучка пробиває з метрів 18 по воротах “Ниви”. Дуже сильний удар приймає на себе Борячук. Самовіддано, але це того варто, тому що далі звучить фінальний свисток!