Асистенти арбітра: Вдовіна О., Мамчур В.

1.Гурідов Максим – 3.Хохлов Вадим, 5.Попов Дмитро, 6.Сербул Едуард, 2.Борячук Олександр, 25.Калітов Олександр(к), 33.Петрук Іван (14.Осмоловський Артем, 83 хв.), 93.Маляренко Ігор (9.Браславський Ярослав, 45 хв), 95.Зеленевич Максим (20.Кучер Володимир, 64 хв.), 10.Загорулько Артур,  55.Георгієв Віктор (7.Білик Дмитро, 78 хв.).

99.Карабін Іван  – 17.Бондар Дмитро, 4.Подкуйко Давид, 12.Федорук Деян, 16.Гемега Віталій.

78.Коркодим Арсеній – 45.Сасовський Максим, 47.Мороз Владислав, 37.Максимчук Дмитро, 38.Кузнєчіков Владислав, 36.Кристін Станіслав, 40.Лучка Вадим (59.Завадович Тарас, 75 хв.), 24.Янчук Дмитро, 61.Чернов Олександр, 99.Гарсієв Хамза, 43.Теслюк Денис.

Заміни:

79.Савченко Владислав – 60.Уманець Дмитро, 50.Ольхович Вадим,.

Головний тренер: Шахов Альберт

«Нива» виграла четверту домашню гру поспіль. Причому, остання з них стала першою перемогою в чемпіонаті з великим рахунком. «Нива» набирає оберти і це, вочевидь, вже зовсім інша команда, якщо порівнювати з осінньою версією. Не дивно, що останні успіхи закономірно відобразились в турнірній таблиці, в якій вінничани піднялись на кілька сходинок, займаючи цілком прийнятне восьме місце. Але слід памятати, що в останніх турах суперниками нашої команди були аутсайдери і, що не кажіть, шість очків сприймались, як «обовязкові». Ті, які треба було брати. Далі буде тільк складніше. Спочатку виїзд до «Оболоні», а потім важкий екзамен «Діназом», який наразі займає перше місце. І так далі – «Буковина», «Ужгород», «Чайка»… Важко. Але хто обіцяв, що буде легко? Тим більш, чомусь є впевненість у команді. Ми подорослішали у всіх сенсах, ми стали дисциплінованими, результативнішими, у нас є здорова конкуренція і жага до перемог. Мабуть, саме тому, гру команди любо-дорого спостерігати. Це, дійсно, злагоджений механізм, в якому кожна деталь доповнює інші, що і називається словом КОМАНДА.

У порівнянні з попереднім матчем на поле у складі «Ниви» вийшов Олександр Борячук, який замінив на своїй позиції Дмитра Білика, а також вперше вийшов у складі «Ниви» Максим Гурідов. Невідомо, чи це була ротація, чи то головний тренер вважав, що Карабін міг врятувавти свою команду від двох пропущених голів. Але так чи інакше, заміни були дуже вдалі. Борячук відмінно влився у гру команди, був дуже активним як у захисті, так і у атакуючих діях – декілька разів дуже небезпечно пробивав зі штрафних, утюжив лівий фланг, словом, один з найкращих! Гурідов теж відпрацював на відмінно. Не пропустив, а в одному з епізодів просто врятував. Що ще порібно від голкіпера? Ще кого можна відзначити у захисті – це Хохлов, який підчищав все, що бачив, грав, як у кращі свої роки – непоступливо і надійно. На свому рівні зіграв Попов, а ось Сербул в цій грі був у затінку. Від цього хлопця ми звикли бачити дещо більше. Так само, як і Зеленевич. Початок матчу видався не надто виразним, але потім Максим все частіше і частіше виходив на провідні ролі. Взагалі, півзахист у цій грі порадував. Калітов, за думкою багатьох – найкращий капітан за останніх кілька років. Маляренко за ТТД у першому таймі був у трійці лідерів, віддав важливу гольову передачу. Загорулько – лідер. Це гравець, який веде за собою команду і безглузда його втрата на наступну гру викликає занепокоєння. Ще кого обовязково варто згадати теплим словом – Петрук. Хлопець додає з кожною грою. Це гравець «з двома серцями», який намагається витиснути користь для команди у кожному епізоді гри на кожному клаптику поля, де він знаходиться. Вітання з дебютним голом, Іване! Ну і вишенька на торті нинішньої «Ниви» – Віктор Георгієв! Гравець, який грає легко і невимушено. Креативний, швидкий, технічний і незрозумілий для суперника. І це прекрасно! Приємно, що на цьому фоні гравці заміни ажніяк не послаблюють гру, навпаки, підсилюючи її в потрібний момент в потрібному місці. Асист Браславського, впевнена гра Кучера і швидкість Осмоловського і намагання Білика довести, що він є гравцем основи. Це дорогого варте. І саме головне – відчувається рука тренера. Команада грає розумно, вміло використовує свої сильні сторони, намагається контролювати хід гри. Використовує заготовки в стандартах, пресинг, гру від захисту з миттєвим переходом у контратаки. В цілому все це виглядає досить цікаво, враховуючи те, що команда грає разом лише два місяці.

1 хв. «Нива» забила найшвидший гол у чемпіонаті. Вже на 33 секунді матчу Борячук вкинув аут з лівого флангу в штрафну, захисник намагався збергіти мяч для своєї команди, але боротьбу виграв Загорулько і круглий прилетів до Ігоря Маляренко, який мяким навісом пер екинув мяч на дальню стійку, куди вчасно підключився Іван Петрук, який буквально головою вколотив мяч у ворота. 1:0 на 42 секунді гри!

6 хв. Порушення на Загоруйку в метрах 25 від воріт. Але це не дистанція для Борячука, який потужно пробиває зі штрафного і мяч пролітає поруч з лівою хрестовиною.

9 хв. Загорулько на швидкості обікрав захисника і підхопивши мяч стрімко увірвався у штрану трішки лівіше воріт, але відразу пробити не вдалося. І лише після обманного руху Артур вдарив по воротах, мяч влучив в руку захисника (принаймні, так здалося) і вилетів в поле. Але арбітр не прореагувала на це.

16 хв. «Волинь» вибігла у стрімку контратаку 3 в 3. Теслюк продавив Сербула на правому фланзі, увійшов в штрафну і пробив по воротах в дальній кут, але Борячук заблокував цей удар. Мяч відлетів знову до Теслюка, який головою скинув його під удар Чернову, який головою наносив сильного удару в ближню девятку, але Гурідов кінчиками пальців зумів дотягнутись до мяча і відбив його на кутовий.

16 хв. Подача кутового і Сасовський небезпечно пробиває по вортах Гурідова з метрів семи, але мяч пролітає поруч з лівою стійкою.

17 хв. Зеленевич подає кутовий з лівого флангу і Маляренко пробиває вище воріт.

25 хв. Борячук від власних воріт закинув мяч на хід Загорулько, який пішов у боротьбу за верховий мяч відразу з двома захисниками, один з яких головою скинув мяч воротарю, але не дуже вдало і голкіперу прийшлося далеко вийти з воріт і вибити мяч, який опустився на груди Георгієву і другим касанням Віктор майстерньо з метрів 25 перекинув і захисників і воротаря влучивши у верхню частину незахищених воріт! 2:0!

29 хв. Волиняни розіграли штрафний, навісивши мяч в ліву частину шрафної. Далі відбулась подача у воротарську, Гурідов кулаком відбив мяч подалі від воріт, але прямо на ногу Лучці, який с ходу пробив поруч з правою девяткою.

33 хв. Зеленевич навісив з лівого флангу на лінію воротарської площадки і Івану Петруку буквально лічених сантиметрів не вистачило, що зробити дубль. Небезпечно!

44 хв. Маляренко заробив штрафний для нашої команди і Борячук сильно розрядив гармату в лівий нижній кут. Воротар зі складнощами відбив цей удар.

45 хв. Після прострілу Зеленевича з лівого флангу помиляється захисник «Волині», вибиваючи мяч на ногу Георгієву, який відразу ж пробив у ближній кут, але знову свою команду врятував воротар.

Перерва

49 хв. Стрімка атака «Ниви» правим флангом, Георгієв кинув мяч в штрафну у прорив Загорулька, який підхопив круглого і пробив  з метрів 15 від воріт, але невлучно. А позиція була дуже хороша.

58 хв. Подача Зеленевича з лівого флангу на лінію воротарського майданчика, Георгієв виграє верхову боротьбу і наносить підступного удару в правий нижній кут воріт, але знову волинян рятує воротар.

60 хв. Мороз помилився, вибиваючи мяч,Загорулько перехопив і міг вискочити один на один з голкіпером гостей, але йому завадив той самий Мороз, який руками притримав нашого гравця. Справедлива жовтра картка, яка за мить перетворилась у другу жовту за неспортивну поведінку і, відповідно, червону. «Волинь» залишається у меншості.

67 хв. Гарсієв пробив від правого кута штрафної площадки в дальній кут воріт Гурідова, але мяч пролетів поріч зі стійкою.

70 хв. «Нива» розігнала швидку контратаку лівим флангом. Браславський отримав мяч поблизу центрального кола, змістився ближче до воріт суперника і віддав ювелірну передачу на Загорулька, який вривався у штрафну з лівого флангу. Артур одним доторком прийняв мяч, а іншим пробив повз воротаря, який вискочив назустріч, у дальній кут воріт. 3:0!

84 хв. Браславський пробив з метрів 18, але трішки невлучно. Мяч пролетів поруч зі стійкою.

85 хв. НА 85 хвилині стався дуже прикрий епізод за участю Артура Загорулька.Не впоравшись з емоціями, він відкинув мяч і отримав за це другу жовту картку. В цій грі це, можливо, не важливо, але наступну гру наша команда проведе без лідера і бомбардира. Ось це прикро…