Голи: Загорулько, 53 хв. (пен.), Шевчук, 67 хв.

Жовті картки:  Шевчук, 72 хв. – Березанський, 43 хв., Вітенко, 51 хв., Гуменяк, 52 хв., Колосков, 72 хв, Шмат, 81 хв.

Червоні картки: Вітенко, 75 хв. – Олег Остапенко, 84 хв.(Вилучення тренера за надмірні емоції і неспортивну поведінку)

35.Коваленко Максим – 23.Борячук Олександр, 16.Де Соуза Насіменто Гільерме, 19.Петрук Іван (99.Костюк Євгеній, 87 хв.),  3.Лотоцький Борис, 77.Грачов Володимир, 8.Кольцов Віталій (33.Мороз Євгеній, 90+1 хв.), 20.Шевчук Володимир (13.Євтіхов Олександр, 75 хв.), 70.Швець Олексій (9.Кілик Олександр, 46 хв.), 11.Страшкевич Вадим (21.Панасюк Вадим. 87 хв.), 10.Загорулько Артур.

Заміни:  25.Гуменний Віталій, 7.Астафьєв Максим, 29.Орнат Артур, 63.Меленчук Андрій,

“ВАСТ” Миколаїв:

13.Восконян Валерій – 6.Шкіндер Владислав, 69.Сартіна Дмитро, 77.Волинець Владислав, 15.Боровський Андрій, 27.Березанський Руслан, 25.Чорній Артем (10.Шмат Андрій, 33 хв.), 7.Лісняк Радіон (17.Колосков Андрій,, 62 хв.), 19.Гуменяк Дмитро (11.Студенко Вячеслав, 62 хв.), 97.Вітенко Євгеній, 9.Каранга Ян.

Заміни:  63.Рудик Дмитро, 94.Штирбу Ян, 28.Крамаренко Олег, 29.Толгаренко Олександр, 2.Бабенко Артем, 14.Душук Олександр.
Головний тренер: Назаренко Дмитро.

“Нива” зробила те, що від неї чекали вболівальники і тренери. При всій повазі до гостей, будь-який інший результат, ніж перемога вінничан, не сприймався у контексті боротьби за призові місця чемпіонату, останніх результативних ігор і яскравої гри, як команди в цілому, так і її лідерів. Тільки «Нива», тільки перемога! Але її ще потрібно було здобути у грі з доволі непоступливим суперником, який у минулому турі програв беззаперечному лідеру, пропустивши усього навсього один гол. А ось з атакою у «ВАСТа», ну просто пічаль-біда. Безгольова серія триває вже 202 хвилини (А за підсумками сьогоднішньої гри вже 292 хвилини). «Нива» ж, навпаки, весною показує результативний футбол, забиваючи у середньому по три голи за гру. Особливо знущається над суперниками президент вінницького клубу, який у цих матчах наколотив вже чотири голи і наздогнав лідера – бомбардира чемпіонату з Сомова. Перед цією грою у обох нападників на рахунку було по 10 забитих голів у чемпіонаті. Ну і остання статистична деталь – «Нива» до цієї гри провела шість матчів без поразок і, вочевидь, у матчі з «ВАСТом» планувала довести цей показник до семи ігор поспіль.

Ну а почалась гра з достойної події – вшанування героя України. Буквально напередодні прийшла трагічна звітка про те, що під Бахмутом загинув один з лідерів ультрас вінницької «Ниви» Денис Бабій (Позивний «Трейн»). Футбольний клуб не залишився осторонь і дуже оперативно надрукував футболки із фото Дениса і саме у них вийшов на поле, таким чином виказавши повагу герою. Герої не вмирають!

На початку гри «ВАСТ» ну дуже сподобався. Смілива, агресивна гра у нападі, високий пресинг ледве не призвели до голу у ворота господарів. Що це, недооцінка з боку «Ниви»? І чи надовго вистачить сил і емоційного заряду у гостей? І дійсно, випробування часом «ВАСТ» не пройшов. Вже ближче до середини тайму вінничани вирівняли гру і більш того, почали створювати небезпеку біля воріт гостей. Але у вінничан абсолютно не виходила конструктивна, командна гра, малюнок гри був абсолютно невиразний, лідери зрідка оримували мячч і знаходились «у затінку». Команди обмінялися небезпечними моментами, але все ж, цей тайм «Ниві» ставимо у мінус. По такій грі кращими гравцями першого тайму можна визначити активного Петрука, небезпечного Страшкевича і нестримного у технічних протиборствах Загорулька.

Другий тайм, передусім, змінив настрій «Ниви». Вочевидь, у перерві Остапенко розбудив колектив, а також зробив доволі несподівану, але абсолютно логічну заміну пасивного Швеця на Кілика, який відразу додав командним діям швидкості і небезпеки. І саме Кілик віддав останній пас у штрафну на Загорулька, який і заробив перший пенальті у грі. Але слід зауважити, що заграла уся команда. Кольцов, Шевчук, Страшкевич і звичайно Загорулько виглядали дуже цікаво у атаці, відчутно додалась командна швидкість, протии якої «ВАСТ» не зміг протиставити абсолютно нічого, крім брудної гри. А «Ниві» це принесло очікувані три очки.

2 хв. «Нива» розпочала «з позиції сили». Удар Загорулька з меж карного майданчика блокують захисники, на підборі Гільерме, удар, але знову блок…

6 хв. Хороша, перспективна і швидка атака «Ниви» правим флангом. Швець накрутив одного гравця, але спіткнувся на іншому. А якби він вчасно віддав пас на пертнерів, які підключились до атаки, у центр, було б значно яскравіше.

8 хв. А це вже пожежа біля воріт «Ниви». Класна атака миколаївців – дооовге закидання з центральної зону на лівий фланг, Грачов проспав стрімкий ривок нападника і той, одним фінтом хитнувши одночасно і Грачова, який встиг повернутись і Гільерме, вийшов на ударний простір у межах карного майданчика. І тут би віддати пас на Артема Чорнія, який знаходився ні ким не прикритий прямо навпроти воріт, але жадібність була сильнішою за гру на партнера. Удар, але на шляху мяча став Лотоцький, який головою відбиває мяч, який міг залетіти у дальній кут. Добивання також було за «ВАСТом», але мяч просвистів над поперечиною.

10 хв. «ВАСТ» повністю заволодів ініціативою, ще одна атака лівим флангом завершилась діагональним гострим пасом на дальню стійку, Борячук пролетів повз мяч, а все той самий Чорній… так само пролетів повз мяч, хоча міг у один дотик завершити атаку голом у ближній кут.

18 хв. Петрук заробив штрафний біля лівої бокової лінії навпроти 11-метрової позначки. Виконувати взявся Страшкевич. І як виконав! Мяч по дузі опускався під поперечину і воротар з великими складнощами перевів мяч на кутовий.

32 хв. «Нива» ледве не наварила сама собі. Коваленко далеко вийшов з воріт до лівої бокової лінії і помилився, вибиваючи мяч, який потрапив прямо на ногу Гуменяка, який міг би влучити у порожні ворота прямим ударом з метрів 28, якби не підкачала влучність. Але, наші не шукають легких шляхів для того, щоб вибити мяч. Гільерме навіщось спробував відбити мяч пятою і круглий після цього рикошету полетів у напрямку воріт. Добре, що на місці виявився Грачов, який у падінні у паніці вибив мяч подалі.

40 хв. Знову небезпечний штрафний майже з тіє самої позиції на лівому фланзі атаки. Знову виконує Страшкевич і знову дуже небезпечно! Різаний навіс на дальню стійку, воротар кінчиками пальців дотягується до мяча, але переводить його прямо на голову Гільерме, який буквально з метра пробиває вище воріт. Бити було незручно, несподівано, але…

43 хв. Страшкевич пробиває штрафний з дальньої дистанції прямо навпроти воріт, але тпер вже на місці воротар, який ловить мяч біля правої штанги.

Перерва.

52 хв. Після серії рикошетів мяч вилетів з штрафної на ногу Кілика, який намагався пробити, але не дуже вдало, хоча, як на це подивитись)). Мяч летів до захисника, але Загорулько зіграв на досвіді – хитро і ефективно. У останній момент виставив ногу перед захисником, намагаючись дістатись до мяча і тут же миттєво отримав удар по нозі. Звичайно, це було ненавмисно, але чи легше від цього команді, адже пенальті абсолютно справедливий.

53 хв. ГОЛ! 1:0! Загорулько реалізовує пенальті сильним ударом у лівий кут воріт. Воротар вгадав напрямок польоту мяча, але дістати його не зумів.

56 хв. Дуже симпатична атака «Ниви» зусиллями двох гравців. Страшкевич фінтом Зідана ефектно перехопив мяч, переграв візаві і стрімко побіг у атаку центром поля. З правого флангу атаку підтримав Кілик і отримав мяч на лінії карного майданчика. Перед півзахисником «Ниви» був простір для удару, або прискорення і зближення з воротами, але він на мить затримався з рішенням і Восконян вчасно вийшов з воріт і перехопив мяч.

57 хв. Красивий момент. Дальній удар-закидання за комірець голкіперу через усю половину поля, але воротар встиг повернутися у рамку.

61 хв. І ще один класний момент. Загорулько у оточенні пяти(!) гравців зумів навязати боротьбу, захисник помилився, а Артур завдав несподіваного сильного удару лівою з 16 метрів. Мяч торкнувся штанги і вилетів за межі поля.

64 хв. «ВАСТ» подав кутовий з лівого флангу, мяч перелетів через усіх гравців і опинився на куті воротарського майданчика в ногах у Каранга, який заплутався у власних ногах і не зумів нанести завершального удару.

67 хв. ГОЛ! 2:0!. Кинжальний випад «Ниви» завершився голом! Шевчук перехопив мяч у центрі поля, швидко розвинув атаку центральною зоною, віддав пас на Загорулька, який прикрив мяч корпусом і переадресував його на Страшкевича, який миттєво повернув мяч Шевчуку, який і почав цю атаку. Шевчук прийняв мяч, підробив його собі під праву ногу і несподівано у боротьбі пробив з-під ноги захисника.

72 хв. Той самий Володимир Шевчук став героєм наступного епізоду, коли він самовіддано головою пішов на мяч у штрафній суперника і отримав удар в голову високо піднятою ногою. Пенальті!

74 хв. Загорулько вдруге у грі підійшов до 11-метрової позначки, пробив пенальті у той самий лівий кут, але голкіпер вже був на чеку і добре відштовхнувшись витягнув мяч з лівого кута.

75 хв. Вітенко отримує другу жовту картку і, відповідно, червону за грубий фол проти Грачова.

85 хв. Червона картка Олегу Остапенку за неспортивну поведінку. Навряд чи це було надто розумно, але емоції тренера цілком можна зрозуміти, адже у другому таймі гості грали дуже брудно.

90 хв. Березанський пробив штрафний, призначений прямо навпроти воріт, але мяч пролетів над поперечиною.