• Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 9 тур. 29.10.22 Вінниця. ЦМС.  Без глядачів. +16 сонячно.

Головний арбітр: Богатир М. (Запоріжжя)

Асистенти арбітра: Рубан Д. (Київщина), Лупач Д. (Суми)

Голи: Кольцов, 12 хв. Загорулько, 38 хв.(пен.), Швець, 51 хв., Загорулько, 60 хв.

Жовті картки:  Борячук, 27 хв.., Давиденко, 63 хв., Пацкан, 66 хв., Коваленко, 73 хв., Уманець, 90+2 хв.

Червона картка: Не було

“Нива” Вінниця:

1.Попович Єгор (25.Гуменний Віталій, 84 хв.) – 3.Лотоцький Борис, 23.Борячук Олександр (99.Костюк Євгеній, 59 хв.), 33.Мороз Євгеній, 19.Петрук Іван, 20.Шевчук Володимир, 8.Кольцов Віталій, 17.Жуков Микита (29.Орнат Артур, 59 хв.), 70.Швець Олексій (4.Астафьєв Максим, 64 хв.), 21.Панасюк Вадим, 10.Загорулько Артур (9.Мулик Володимир, 64 хв.)

Заміни:  18.Гаврик Микита, 22.Чухно Валерій, 13.Білик Ігор, 11.Страшкевич Вадим,.

Головний тренер: Остапенко Олег

Рубікон” Київ:

1.Пацкан Євген (71.Садовой Данііл, 79 хв.) – 15.Шостка Павло, 8.Коваленко Ілля, 19.Чернов Ілля, 18.Сухомлинов Рудольф, 88.Бороденко Дмитро, 11.Ісадченко Нікіта, 7.Калайтан Антон (5.Давиденко Данііл, 22 хв.), 20.Уманець Артем, 10.Сахнюк Віктор, 99.Гладковський Леон (97.Бородянський Максим, 46 хв.)

Заміни:  31.Ферт Денис, 94.Сарбей Павло.
Головний тренер: Курята Віктор.

“Нива” завершила триматчеву серію ігор з аутсайдерами зі 100% результатом, поступово набираючи обертів у гольовому доробку. 1:0, 2:0, 4:0 – відмінний результат. І якщо у перших матчах були питання з якості гри, то у грі з “Рубіконом” все було гаразд – саме так потрібно грати з командами, які займають останні місця у турнірній таблиці. Чудово проявили себе лідери, які і зробиили гру. Передусім, це Загорулько, який відзначився дублем (Таким чином, увійшовши до трійки кращих бомбардирів чемпіонату), асистував партнерам, відзначився чудовим баченням поля і грою на партнерів, міг забивати ще у кілької моментах, словом, справжній лідер! Також відзначаємо Кольцова, Швеця, Жукова, Петрука Шевчука та і інші не втратились на полі, а видали дуже достойну гру. Єдине що непокоїть, після того, як “гру було зроблено” і на поле вийшли гравці запасу, гра втратила смак, яскравість та небезпечні моменти. Але, як то кажуть, “переможців не судять”.

2 хв. “Рубікон” завдав першого удару у грі. З-за меж карного майданчика вище воріт.

4 хв. Подача “Рубіконом” кутового з лівого флангу, Попович невдало відбив мяч перед собою, але добре, що на підборі були вінничани.

12 хв. ГОЛ! 1:0! Швець подав штрафний з лівого флангу на лінію воротарської площадки і Кольцов, випередивши усіх захисників, вколотив перший гол у ворота “Рубікона”. А Швець записує на свій рахунок черговий асист.

18 хв. Дуже хороший момент був у Загорулька, який отримав мяч біля правої бокової лінії і помітив, що воротар гостей дуже далеко вийшов з воріт і намагався закинути мяч йому “за комірець”, але удар вийшов навпрочуд невдалий.

23 хв. Навіс гостей з лівого флангу на лінію воротарського майданчика і лише кількох сантиметрів не вистачило Гладковському, щоб підправити мяч у ворота суперника з близької відстані. Попович на місці.

24 хв. Загорулько самотужки зробив момент для себе, отримавши мяч з лівого флангу, пройшов до лицьової, обіграв захисника і змістився у центр штрафної. А ось завершальний удар не вдався – мяч було заблоковано.

28 хв. Борячук зіграв рукою у 18 метрах навпроти власних воріт після удару когось з нападників гостей. Отримав жовту картку і штрафний удар, який, втім, було виконано невдало – мяч пролетів вище воріт.

30 хв. Класний удар когось з “нивівців” з метрів 25, але Пацкан на місці – у красивому стрибку переводить мяч на кутовий.

32 хв. Жуков прийняв мяч з лівого флангу, увійшов у штрафну і пробив, але ну дуже високо. Хоча до воріт було метрв 12

34 хв. Загорулько пробиває штрафний з метрів 25, Пацкан витягує мяч з-під поперечини, переводячи його на кутовий.

38 хв. ГОЛ! 2:0! Загорулько з центральної зони кинув мяч на лівий фланг на ривок Жукова, який прокинув мяч собі на хід у штрафну і був збитий воротарем, який далеко вийшов з воріт і невдало виставив ногу, намагаючись вибити мяч з-під ніг Микити Жукова. Пенальті узявся пробивати Артур Загорулько, який майже без розбігу спокійно відправив мяч у лівий нижній кут воріт Пацкана, який навіть не спробував вгадати напрямок удару.

41 хв.  Швець пробив з 11-метрової відмітки з-під кількох захисників, але мяч пролетів у лічених сантиметрах від лівої стійки воріт “Рубікона”.

44 хв. Загорулько увірвався у штрафну з лівого флангу, обіграв захисника, прибравши мяч під себе, але переграти голкіпера не зумів. Удар вийшов надто безхитрісним.

Перерва.

46 хв. Загорулько дуже гостро прострелив з правого флангу вздовж воріт, але ніхто з партнерів не відгукнувся на цю класну передачу.

49 хв. Загорулько знову на правому фланзі атаки. Знову гостра передача у центр карного майданчику, де на цей раз знаходився Жуков, який с ходу наніс удар, але відмінно зіграв воротар. А тут можна було забивати.

51 хв. ГОЛ! 3:0! А це вже шикарно! Швець перехопив передачу у центрі поля, відпасував мяч на Загорулька, який теж знаходився у центрі поля. Далі Артур миттєво зорієнтувався у ситуації, побачив ривок Швеця у центральну зону і віддав своєчасну передачу на хід у розріз мід двома захисникам. Швець пробив з 16 метрів повз воротаря, який далеко вийшов з воріт на зустріч нашому півзахисникові. Отже і у Швеця і у Загорулька по голу і по асисту!

60 хв. ГОЛ! 4:0! Петрук на правому фланзі обігрався з Загорулько, який знаходився у центрі, неподалік штрафної гостей. Президент “Ниви” зряче повернув мяч Петруку, який дуже класно подав у центр штрафної і Загорулько ударом головою у правий кут воріт забиває четвертий гол у зустрічі!

62 хв. Швець класно навісив з правого флангу на лівий кут воротарської площадки, Орнат головою пробив у ближній кут, але чудово зіграв воротар, який відбив мяч перед собою, але на підборі не було нікого з гравців “Ниви” і момент було втрачено.