Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – “Реал Фарма” Одеса 0:0

“Нива” Вінниця – “Реал Фарма” Одеса 0:0

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 3 тур. 17.09.22 Вінниця. ЦМС.  Без глядачів. +14 хмарно, дощ.

Головний арбітр: Дубиківський Сергій (Київщина)

Асистенти арбітра: Кіцкай Дмитро (Тернопіль), Мімонов Олег (Тернопіль)

Голи: Не було

Жовті картки: Лотоцький, 40 хв., Страшкевич, 51 хв. Мороз, 56 хв. Шевчук, 79 хв. Остапенко Олег, 87 хв. (Неспортивна поведінка у технійчній зоні) – ??? 90 хв.

НиваВінниця:

1.Попович Єгор, 23.Борячук Олександр, 3.Лотоцький Борис, 33.Мороз Євгеній, 19.Петрук Іван, 20.Шевчук Володимир, 8.Кольцов Віталій, 13.Білик Ігор (29.Орнат Артур. 58 хв.), 11.Страшкевич Вадим (99.Костюк Євгеній, 66 хв), 17.Жуков Микита, 10.Загорулько Артур.

Заміни: 25.Гуменний Віталій, 6.Поліщук Владислав, 4.Астафьєв Максим, 44.Бедрак Вячеслав, 18.Гаврик Микита, 22.Чухно Валерій,  9.Мулик Володимир

Головний тренер: Остапенко Олег

Реал ФармаОдеса:

12.Стародубець Дмитро – 4.Колесников Олексій, 4.Ладика Нікіта, 8.Попов Михайло, 9.Тимошевський Владислав (20.Фабер Олександр, 71 хв.), 44.Марченко Максим (16.Кошкін Ігор, 46 хв), 14.Вареник Андрій (2.Ратушняк Євгеній, 81 хв.), 11.Ігуменов Максим, 15.Мячін Віталій, 25.Гончар Вадим (99.Злєпко Констянтин, 81 хв.), 17.Барсуков Сергій (3.Дубняк Ігор, 67 хв.).

Заміни: Миргородський Анатолій, Лиховидов Андрій, Лиховидов Микола.
Головний тренер: Куліш Юрій

Якби у 70х, 80х, 90х роках хтось сказав вболівальникам, що гру “Ниви” буде перервано через повітряну тривогу, яка лунатиме через обстріли території України росіянами, ніхто б не повірив. Сказали б, що цей “пророк” несповна розуму. Але сучасна реальність така, що саме сьогодні, у 2022 році вперше за багаторічну історію головної команди вінницької області гру було перервано саме через загрозу повітряної атаки на цивільні обєкти. Не встигла розпочатись гра, як команди були вимушені піти у сховище. Ну, що ж…на війні, як на війні.

Тренерський штаб “Ниви” не став кардинально змінювати склад після ганебної виїзої поразки від “Чайки”. Зміни стосувались лише Костюка, який залишився на лаві запасних, а замість нього на поле вийшов Шевчук. Також було проведено роботу над помилками у захисті. Гравці змінили позиції і, з оглядкою на результат, це дало позитивні плоди. Принаймні, центр оборони виглядав більш цілісно, надійно, запрацювали фланги. В цілому, динаміка змін командної гри позитивна, але досі є питання до дій центральної вісі у організації атак, а також є певні сумніви у здатності Загорулько самотужки вирішити питання трьох захисників суперника, які, як правило, страхують один одного, контролюючи нашого грізного нападника.

Результат незадовільний, адже ми грали з аутсайдером вдома, але, у цілому, позитивні зрушення є, враховуючи те, що “Нива” продовжує підсилювати склад, залучивши до свої лав досвіченого Артура Орната, який вийшов на заміну на 66 хвилині і реально підсилив гру. Взагалі, “Нива” провела два різних тайми. У першому на полі точилася досить рівна гра, гра “на нуль”, яка мало відрізнялась від попередніх двох матчів. Обмаль небезпечних моментів, які можна було перелічити на пальцях однієї руки. Відчувалось, що гостей, в принципі, влаштовувала нічия, а вінничани просто не могли напрацювати на перемогу. Гості, відчувши беззубість господарів, ближче до середини першого тайму почали діяти більш активно, створивши кілька напівмоментів, потім ініціативу перехопила “Нива”, але в цілому гра виглядала досить прісно.

Другий тайм змінив гру команд. Гості ще більш думали про захист, а “Нива” стала діяти більш агресивно і моменти почали виникати з достатньою регулярністю… Ще більше пожвавив гру вихід Костюка і Орната. Гра вдавалась, але не вистачало головного – забитих голів. Кульмінацією матчу стали супермоменти, які створили команди у додатковий час. У першому випадку Борячук класно пробив штрафний, влучивши у поперечину. А у відповідь гості не скористались жахливим провалом у захисті “Ниви” і лише невлучний удар головою дозволив командам зберегти “Статус кво”

6 хв. Міцний, сильний удар з 16 метрів наносить Шевчук. Мяч пролітає упритул з лівою стійкою “Реал Фарми”.

16 хв. Барсуков на правому фланзі атаки обігрався з Гончаром, який у стилі Ярмоленко змістився вздовж карного майданчика у центр і пробив з лівої обводячим ударом у верхній лівий кут. Попович з величезним трудом у стрибку відбив мяч подалі, врятувавши команду від голу.

22 хв. Поступово гості перехопили ініціативу, створили кілька небезпечних моментів, кутових, штрафних, а “Нива” відповіла лише ударом Петрука з дальньої дистанції, але мяч пролетів над воротами.

32 хв. Барсков міг вискочити один на один з Поповичем, увірвавшись у карний майданчик з лівого флангу, але Попович на мить випередив нападника гостей.

41 хв. Гончар і Тимошевський дотепно розіграли штрафний з правого флангу поблизу воріт, перший віддав пас партнерові, другий змістився у центр і завдав сильного удару, але мяч пролетів поруч з правою стійкою.

Перерва

46 хв.Страшкевич отримав пас з лівого флангу у центр, змістився до воріт і, переклавши мяч під ліву, сильно пробив по воротах, але надто високо.

48 хв. Дуже красивий удар з льоту вийшов у Жукова, який класно приклався до мяча з метрів 16, але мяч по дузі пролетів над воротами. Небезпечно!

61 хв. Орнат, знаходячись на правому фланзі, віддав передачу у центр на Загорулька, який пробив з лінії карного майданчика, але по центру воріт і воротар легко впорався з цим епізодом.

62 хв. Орнат з центру поля віддав розрізаючу передачу між двома гравцями на Страшкевича, який знаходився на ударній позиції праворуч воріт, але на жаль, він не зумів прийняти цю непросту передачу і момент було втрачено.

68 хв. Жуков подав з правого флангу у центр карного майданчика, але Загорулько не вистачило кількох сантиметрів у високому стрибку, щоб головою вколотити мяч у сітку воріт.

75 хв. Костюк навісив зі штрафного, призначеного на правому фланзі, Загорулько був першим на мячі, класно пробивши головою, але мяч пролетів поріч зі стійкою.

75 хв. Одесити подали штрафний з правого флангу у центр штрафної, Попович вийшов з воріт, але не влучив кулаком по мячу, але дякувати, що гості не розібрались з епізодом на свою користь.

76 хв. Загорулько вискочив один на один з самого центру поля, але швидкості не вистачило, щоб відірватися від трьох захисників, які були “на хвості” і змогли наздогнати Артура і відібрати мяч.

82 хв. Мороз з центру поля від правої бровки подав мяч на лінію карного майданчика, Костюк опинився перший на верховому мячі, але не зміг пробити. Цікаво, що в цьому епізоді воротар навіщось вийшов на 15 метрів з воріт і Костюк міг би спокійно забити головою, якби влучив по мячу.

90+1 хв. Знову міг вийти вихід один на один з центру, але Загорулько не зміг віддати останній пас на хід Орнату і воротар зумів випередити нашого гравця.

90+2 хв. Борячук пробив штрафний, призначений у 22 метрах прямо навпроти воріт “Реал Фарми”. Класний удар і мяч влучає у поперечину!

90+4 хв. Вкидання аута з правого флангу атаки “Реал Фарма”, Злєпко приймає мяч, мяко перекидує його на лінію воротарського майданчика, Попович запізнюється звиходом, удар і…. пощастило. Мяч пролітає поруч з вже порожніми воротами “Ниви”.

IP

niva.vn.ua