Вінницька «Нива» здобула першу перемогу на зимових зборах, в хорошій, якісні грі перегравши першолігове «Полісся» з рахунком 2:0.

Гра між цими суперниками мала відбутись ще неділю тому в Житомирі, але була скасована через погані погодні умови. Буквально за кілька днів команди домовились про новий спаринг, але вже у Вінниці. І ось сьогодні команди нарешті зустрілись у контрольній грі.

За домовленістю сторін, гра проходила у чотири тайми по 30 хвилин.

Стартовий склад «Ниви»: (1-4-5-1)

Карабін – Калітов, Хохлов, Сербул, Підгаєцький – Кучер, Зеленевич, Брижчук, Бондар, Громок – Браславський

За свідченням очевидців, вінницька «Нива» показала дуже якісний футбол, граючи на контратаках, чудово комбінуючи і … забиваючи. У першому таймі рахунок відкрив Ярослав Браславський, а у другому рахунок збільшив Денис Громок.

В четвертому таймі на поле вийшов найближчий резерв команди і молодь, але і ці хлопці показали достойну гру і  «Поліссю» не вдалося змінити рахунок.