Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – “Поділля” Хмельницький 2:1

“Нива” Вінниця – “Поділля” Хмельницький 2:1

«Нива» Вінниця (1 тайм):

Гурідов Максим (Гавриленко Владислав, 30 хв) – Кучер Володимир, Гравець на перегляді, Сербул Едуард, Петрик Дмитро, Худік Роман, Брижчук Антон, Георгієв Віктор, Граматік Констянтин, Громок Денис, Загорулько Артур.

«Нива» Вінниця (2 тайм):

Гавриленко Владислав (Шкарбан Євген, 60 хв) – Кучер Володимир, Чухно Валерій, Бондар Дмитро, Петрик Дмитро (Мулик Володимир, 82 хв.), Страшкевич Вадим, Георгієв Віктор, Петрук Іван, Зеленевич Максим, Маляренко Ігор, Загорулько Артур (Гемега Віталій, 63 хв.).

Ну, що, шановні вболівальники «Ниви», з Новим футбольним роком!) Нехай він нам принесе багато перемог і позитивних емоцій! Саме сьогодні, у містичну «дзеркальну» дату двійок 02.02.2022 року «Нива» зіграла свій перший матч у зимове міжсезоння. Суперником нашої команди стало хмельницьке «Поділля». По суті, це була чергова традиційна товариська гра друзів-сусідів, які вже багато років поспіль виручають одне одного у міжсезоння. Єдине, що змінюється – статус команд. Адже тепер «Поділля» грає у першій лізі і сьогоднішню гру формально можна було назвати «Відчуй різницю між восьмою командою першої ліги і восьмою командою другої ліги». Але усе це умовно, адже обидві команди грали у експериментальних складах. Сумерник у міжсезоння зазнав значних втрат. Пішли з команди арендовані Ващишин, Шухман, Кучеренко, а також старожил Ян Морговський. Кілька гравців травмовано, включаючи проблеми зі здоровям у Ліповуза. Натомість, прийшли молоді Трубніков і Буряк. Саме тому «Поділля» у обох таймах грало змішаними складами – кілька гравців основи, кілька гравців на перегляді, а також молодь. Втім, як і «Нива». Єдине, що у складі «Ниви» потенційних новачків було лише декілька. Серед них виділявся калинивчанин Влад Страшкевич, який має дуже великий футбольний досвід гри за різні відомі клуби України. Не дивно, що саме він і приніс перемогу «Ниві» своім влучним ударом головою на 70 хвилині. Якісний гравець, якісна гра. Інший потенційний новачок, який грав у центрі захисту, не надто вразив. Доволі повільна гра і забагато ситуативних помилок у прийнятті рішень. Ще одним «новим» обличчам на перегляді став Іван Петрук.

В цілому, це була гра з абсолютно різними таймами, як по складам, так і по грі. У першрму таймі обидві команди створили багато моментів і в цілому виглядали доволі рівно. Відчувалось, що це лише перша гра у міжсезоння – було багато помилок у передачах, Ігор Леонов нервував, постійно голосно керуючи діями команди. Вочевидь, його не влаштовували ні швидкість, ні рішення, які приймали футболісти на полі. Особливо діставалось Денису Громоку, який і справді був не схожий на себе. Можливо, причиною цього був і важкий, мерзлий газон штучного поля. До речі, сам новий стадіон педагогічного коледжу склав дуже приємне враження. Новий зелений газон, трибуни з дахом, невеличкі, але роздягальні для команд таке інше. Погода теж побалувала відсутністю морозу. Тож гравцям було приємно грати і показати свої можливості новому головному тренеру.

На 3 хвилині Кучер подав зліва на 11-метрову відмітку, Загорулько головою пробив, але мяч пролетів вище воріт. Буквально за дві хвилини вінничани обрізалися у центрі поля, послідувала передача уперед, Романюк уникнув офсайду і вибіг один на один з Гурідовим, але не зміг переграти нашого воротаря. Який вчасно вийшов з воріт на метрів 16 і ногою відбив завершальний удар. Це був найбільш небезпечний момент «Поділля» за усю гру. На 13 хвилині гості знову потурбували Гурідова пострілом з дальньої дистанції, але мяч пролетів вище і трішки лівіше воріт. «Нива» відповіла моментом Загорулька, який отримав мяч поблизу карного майданчика, змістився лівіше і пробив у протихід воротареві, але не влучив у ворота. На 26 хвилині Артур мав ще один момент. Тепер він вже пробивав з близької відстані, але мяч пролетів поруч зі стійкою. За дві хвилини було призначено штрафний біля правого кута штрафної. Пробивати взявся Кучер і пробив дуже добре – мяч летів у праву девятку, але не дуже сильно і воротар встиг спіймати мяч.  29 хвилина. Галета наносить дальній сильний удар у нижній кут воріт, але Гурідов грає дуже впевнено. 31 хвилина. Георгієв навісив з правого флангу, Брижчук з близької відстані наносив розстрільний удар, але мяч пролетів вище воріт. Кінцівка тайму була за «Поділлям». Спочатку Діонг отримав класну передачу з лівого флангу на правий кут воротарської площадки і с ходу пробив, але не влучив у ворота, незважаючи на те, що йому ніхто не заважав нанести прицільного удару. Буквально за декілька хвилин той самий Діонг обіграв на правому фланзі суперника, змістився у центр і наніс обводячий удар, але мяч пролетів поруч з лівою стійкою.

Поперерві склади команд змінились коріним чином і, відповідно, змінилась гра. І це був тайм «Ниви»! За виключенням епізоду з першим пропущеним голом, нашому захисту важко у чомусь дорікнути. Також вінничани різко додали і у швидкості, бажанні, різноманітності атак. І нехай не усе вдавалось, але сама ідея, бачення поля, намагання зіграти із вигадкою у пас виглядало дуже приємно. Особливо класно увійшов у гру Бондар, якого можна назвати гравцем матчу. Страшкевич, Гемега, Маляренко та інші гравці грали з великим бажанням, на важкому газоні не шкодували ні себе ні суперника, намагаючись не програти жодного протиборства. На їх фоні гості «втратились» і майже нічого не створили. Не допомогла їм навіть перебудова «Ниви» у другому таймі на гру у три захисники.

Другий тайм розпочався з моменту Страшкевича, який міцно приклався з лівого флангу у ближній нижній кут, але надійно зіграв воротар. Але вже згодом на 51 хвилині «Нива» пропустила. Карпенко у оточенні Чухна, Зеленевича і Петрика прийняв мяч на лінії штрафної, розвернувся і пробив у правий кут. Гавриленко був безсилий допомогти команді. 0:1! Але дуже швидко «Нива» відігралася. Георгієв пробив з лівого флангу, Маляренко зуминив мяч у центрі штрафної і влучно пробив, зрівнявши рахунок. 1:1! Остаточний рахунок створив Страшкевич, який ударом головою завершив класний простиріл Віталія Гемеги з правого флангу. 2:1! Крім цих моментів у вінничан були момент і у Гемеги, який не зміг як слід прийняти мяч, а якби вдалося, відбувся б вихід один на один. Також ще один вбивчий момент втратив Маляренко, якого вивели один на один з воротарем, Ігор зблизився з ним і намагався перекинути мяч через голкіпера, але не влучив у ворота. Були сумніви, а чи не стане рахунок 2:2 у день «двійок», але ні…  «Поділля» за увесь другий тайм не змогло створити майже нічого.

Отже, є перша перемога у 2022 році! Гра надала тренерському штабу безліч інформації. Працювати є над чим, підсилюватись просто необхідно, але дуже добре і те, що є база, від якої можна відштовхуватись.
Ну а нас вже за два дні чекає матч-реванш. Ті самі суперники зустрінуться вже 5 лютого на тому самому стадіоні.