Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – “Поділля” Хмельницький 1:2

“Нива” Вінниця – “Поділля” Хмельницький 1:2

05.02.22 Товариська гра «Нива» Вінниця – «Поділля» Хмельницький

«Нива» Вінниця (1 тайм):

Воротар на перегляді – Кучер Володимир, гравець на перегляді, Петрик Дмитро, Бондар Дмитро, Худік Роман, Зеленевич Максим, петрук Іван, Страшкевич Влад, Георгієв Віктор, Маляренко Ігор.

«Нива» Вінниця (2 тайм):

Інший воротар на перегляді – Петрик Дмитро, Чухно Валерій, Бондар Дмитро, Сербул Едуард, Худік Роман (Георгієв Віктор, 55 хв.), Брижчук Антон, Граматік Констянтин, Громок Денис (Гемега Віталій, 70 хв.), інший гравець на перегляді, Маляренко Ігор (Мулик Володимир, 65 хв.).

Реванш відбувся. Вочевидь, тренерський штаб “Поділля” був вкрай незадоволений результатом минулого спарингу, результатом якого стало те, що декілька гравців на перегляді було відправлено з розташування клубу, склад команди переформатовано і у звітньому поєдинку гості виглядали значно злагодніше, ніж двома днями раніше. А ось “Нива” не надто вразила грою. Було добре відчутно, що Ігоря Леонова бісила повільність у прийнятті рішень, помилки при коротких передачах, неправильні рішення розвитку атак, втрати позицій і зловживання індивідуальними діями. Словом, працювати ще є над чим. Не все так погано, але є таке відчуття, що або гравці дослухаються до рекомендацій головного тренера і перебудують свою гру відповідно до його вимог, або ми влітку матимемо суттєві зміни у складі, або нового головного.

Через невідому причину не приймав участі у грі Артур Загорулько і без нього атака виглядала доволі беззубо. В основному, небезпека біля воріт “Поділля” виникала після дальніх ударів. Маляренко, який грав на вістрі атаки, кілька разів намагався прицільно пробити, але 100% ці моменти назвати було важко. Мулик, який замінив його у другому таймі, виглядає ще, як гравець “без козирів”. Наразі, найбільш збалансованою виглядає середина поля, але і тут є проблеми. Кудись подівся креатив, настирливість Георгієва, активність, націленість на ворота Громока, влучність у передачах Граматіка. Найбільш стабільно виглядає гра Худіка. Також приємне враження складає гра двох потенційних півзахисників-новачків і Брижчука, який, здається, витискає усе можливе з тих хвилин, які надають йому на полі. Із захистом поки що катастрофа. Після уходу Хохлова, його місце зайняв потенційний новачок, можливості якого добре знає головний тренер, але враження від його гри поки що змазане – не виникає відчуття надійності, трішки повільне бачення поля і втрата позиції. Ось яке перше враження, але будемо дивитись далі… Також розчарувала гра Бондаря, якого у минулій грі можна було вважати одним з найкращих. Але сьогодні він просто загубився на полі. Втрачав позицію, віддавав дивні передачі. Щоправда, поперерві його гра покращилась і саме він віддав результативну передачу, але ж все одно якось не те… Петрик і Чухно також не виглядають надійно. Два голи з центральної зони багато про що говорять. А якщо ще взяти до уваги, що Кучер награється на позиції лівого захисника, складається висновок, що із захистом потрібно щось робити, адже у чемпіонаті будемо вигрібати… До слова, у цій грі у рамці стояли два голкіпера на перегляді. Це досвічені футболісти і Гурідову, Шкарбану і Гавриленку потрібно напружитись, адже конкуренція дуже велика. Щоправда, гру голкіперів важко оцінити, адже у голах винними їх не назвеш, а 45 хвилин часу замало, щоб оцінити профпригодність.

По самій грі, доволі важко скласти якесь суцільне враження. Місцями непогано, коли здавалось, що ось вона – наша гра – швидка, з ударами і баченням партнерів. Але здебільшого на полі панувала боротьба, безліч помилок і невірних рішень. Малюнку гри команди Леонова поки що не видно. Поки що це осіння команда, від якої важко очікувати стабільної гри. Але розпочали ми класно! Дві дуже агресивні, насичені  атаки широким фронтом, за перших пять хвилин це було три сильних удари поспіль, два з яких було заблоковано, а удар Худіка прийшовся поруч з лівою девяткою. Запамятався також  класний навіс Зеленевича з лівого флангу і удар Маляренка головою упритул зі стійкою. Гості відповіли різким випадом у багатостраждальну центральну зону захисту, коли гравець “Поділля” увірвався у штрафну між двох захисників, але воротар вчасно вийшов з воріт і підчистив момент. Це відбулось на 13 хвилині. Приблизно саме у цей час гра вирівнялась і гості почали регулярно створювати моменти біля воріт “Ниви”. На 19 хвилині просто жахлива помилка центроборонців. Подача зі штрафного з лівого флангу на лінію воротарського майданчика, де знаходилось аж три (!!!) ні ким не прикритих гравці “Поділля”. Удар, мяч дивом не влучає у рамку, перелетівши через ворота. На 23 хвилині відбувся гол. Звичайна атака лівим флангом, гравці обігрались між собою, Капренко (який, між іншим, забив “Ниві” і у минулій грі) спокіно прийняв мяч у центральній зоні на лінії карного майданчика, розвернувся між двох захисників і спокійно переграв воротаря. 0:1!

На 28 хвилині Петрук приклався до мяч з метрів 23, але удар вийшов надто слабким. На 31 хвилині центральний захисник на перегляді намагався головою влучити у ворота “Поділля” після розіграшу кутового, але мяч пролетів над поперечкою. Ще за хвилину Худік пробивав по воротах з метрів 20, але знову ж таки невлучно. На 34 хвилині Петрук промчав центральною зоною аж до штрафної і віддав пас направо на Маляренка, який пробив у захисника, хоча можна було зіграти трішки хитріше, спробувавши перекинути воротаря, який зблизився з мячем. На 38 хвилині “Поділля” могло забивати ще раз. Прострід – подача з правого флангу і мяч пролітає пряо перед воротами над головою нападника. Трішки нижче і все… Був би гол. На 40 хвилині мяч опинився прямо перед нашими воротами в ногах у гравця гостей. Добре що перед ним був частокол ніг і він не зміг проштовхнути мяч у ворота і нашим вдалося відбитися. На 41 хвилині Маляренко ледве не скористався помилкою захисника, який головою віддав пас назад прямо на нашого гравця. Ігор дотепно обіграв захисника, технічно перекинувши мяч через нього, підпрацював собі під удар і пробив з лівої з кута штрафної. На жаль, мячпролетів поруч з лівою стійкою. Завершився тайм моментом, в якому захисник гостей у боротьбі з Маляренком головою ледве не зрізав мяч у власні ворота. Мяч пролетів упритул з лівою стійкою.

Другий тайм розпочався з атак “Ниви” і вже за три хвилини Брижчук встановив “статус кво”, скориставшись подачею Бондара з правого флангу. Дмитро дуже класно обіграв двох захисників, подав на дальню стійку, двоє гравців пролетіли повз мяч, а ось Брижчук був розторопнішим, вколотивши мяч у сітку. 1:1! Далі був удар потенційного новачка “Ниви” зі штрафного. Класний дальній удар у ліву девятку – сейв воротаря. 52 хвилина. Маляренко отримує розрізну передачу і вривається у штрафну з правого флангу. На жаль, замість удару Ігор робить пас на дальню стійку на Громока, але мяч на шляху знаходить ногу захисника і вилітає на кутовий. Шкода, хороший момент втрачено. 60 хвилина. Ті самі проблеми у дії. Пас гравця “Поділля” з лівого флангу на 11-метрову відмітку на ні ким не прикритого Панасенкова, який одним доторком прийняв мяч, а іншим красиво з льоту пробив у лівий верхніій кут воріт “Ниви”. Воротар навіть не встиг зреагувати. 1:2. Після цього запал “Ниви” вщух, команда знову збилася на невиразну гру, а ось суперник міг ще раз відзначитись, якби реалізував вихід гравця по лівому флангу у штрафну і простріл на дальню стійку. І тут вже відмічаємо гру Чухно, який відбив мяч на кутовий. Як не дивно, але “Нива” на останній хвилині могла врятувати гру посля подачі кутового з правого флангу. Граматік красиво у падінні головою замикав цю подачу, але удар вийшов хоча і влучним, але не надто сильним і саме туди, де знаходився воротар.