Сьогодні, 10 лютого вінницька “Нива” провела черговий спаринг. Суперницею нашої команди став ФК “Поділля” Хмельницький, який став екстренною заміню спарингу з “Полісся” Житомир, який мав відбутися саме в цей день, але через несприятливі погодні умови його було скасовано.


Наразі хмельницьке “Поділля” займає друге місце у другій лізі, лише за додатковими показниками відстаючи від “Диназу”. Про силу команди яскраво говорить той факт, що вона досі не знала гіркоти поразок. А це викликає повагу. Гідний спарингпартнер!


“Нива” Вінниця (1 тайм):

Карабін – Борячук, Калітов, Попов, Хохлов, Сербул, Зеленевич, Кучер, Громок, Браславський, Бондар.
“Нива” Вінниця (2 тайм):

Гурідов – Хохлов, Калітов, Загребський, Подкуйко, Зугравий, Івашків. Підгаєцький, Осмоловський, Підопригора, Петрук, Маляренко. 

“Поділля” Хмельницький (1 тайм):

Вісім гравців на перегляді.


За повідомленням Сергія Веклича зі СК “Нива”, гості з самого початку гри мали перевагу у грі. Перші 30 хвилин “Поділля” явно грало краще і швидше комбінуючи, застосовуючи короткий і середній пас. “Нива” в цей час була майже без мяча. Але моментів не було, якщо не враховувати два удари вище воріт. Потім, на 36 хвилині, ми пропустили При тому, на рівному місці. Був пас назад на Попова, він послизнувся на мерзлому газоні, впав, що дозволило шостому номеру (Можливо, Костенко??) вийти один на один і пробити у ближній кут Карабіна. 0:1! Потім у “Поділля” був відмінний шанс збільшити рахунок. Після удару з-за меж карного майданчика мяч влучив у стійку воріт “Ниви”.

Але через пять хвилин ми зрівняли рахунок. Наш правий захисник в футболці Пастушенка зачепився за мяч в боротьбі з захисником “Поділля” і той порушив правила. Здалося, що це було в штрафній площині і це мав бути пенальті, але арбітр поставив штрафний з лінії карного майданчика. Борячук пробив у кут, де стояв воротар, але мяч від його рук влетів у ворота. 1:1! До кінця тайму ми могли вийти вперед, але, здається, Зеленевич не зміг випередити воротаря при виході сам на сам. Взагалі, “Поділля” підсіло останніх 15 хвилин тайму, що дозволило нам дещо перехопити ініціативу.


В другому таймі футбол був менш цікавий. Грали, номінально, другі склади команд. Багато боротьби, помилок, моло комбінацій і конструктиву. Відчувалась незіграність. Що ще мало хлопці грають один з одним у такому складі. “Поділля” взагалі нічого не показзало, крім кількох навісів з флангів. А “Нива” мала два моменти. При тому, що один взагалі 100% Гравець на перегляді у футболці Костюка, звільнившись від суперника, одним дотиком до мяча, метрів з 7 розстрілював голкіпера, проте влучив у нього. Був момент і у Маляренка, але з вигідної позиції мяч звалився з ноги.


В цілому, вийшов хороший спаринг і результат закономірний. В Суботу ще одна гра з “Поділля” на СК “Нива”.


Сергій Веклич

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom
×
×

Кошик

Close Panel