Сьогодні, 10 лютого вінницька “Нива” провела черговий спаринг. Суперницею нашої команди став ФК “Поділля” Хмельницький, який став екстренною заміню спарингу з “Полісся” Житомир, який мав відбутися саме в цей день, але через несприятливі погодні умови його було скасовано.

Наразі хмельницьке “Поділля” займає друге місце у другій лізі, лише за додатковими показниками відстаючи від “Диназу”. Про силу команди яскраво говорить той факт, що вона досі не знала гіркоти поразок. А це викликає повагу. Гідний спарингпартнер!

“Нива” Вінниця (1 тайм):

Карабін – Борячук, Калітов, Попов, Хохлов, Сербул, Зеленевич, Кучер, Громок, Браславський, Бондар.
“Нива” Вінниця (2 тайм):

Гурідов – Хохлов, Калітов, Загребський, Подкуйко, Зугравий, Івашків. Підгаєцький, Осмоловський, Підопригора, Петрук, Маляренко.

“Поділля” Хмельницький (1 тайм):

Вісім гравців на перегляді.

За повідомленням Сергія Веклича зі СК “Нива”, гості з самого початку гри мали перевагу у грі. Перші 30 хвилин “Поділля” явно грало краще і швидше комбінуючи, застосовуючи короткий і середній пас. “Нива” в цей час була майже без мяча. Але моментів не було, якщо не враховувати два удари вище воріт. Потім, на 36 хвилині, ми пропустили При тому, на рівному місці. Був пас назад на Попова, він послизнувся на мерзлому газоні, впав, що дозволило шостому номеру (Можливо, Костенко??) вийти один на один і пробити у ближній кут Карабіна. 0:1! Потім у “Поділля” був відмінний шанс збільшити рахунок. Після удару з-за меж карного майданчика мяч влучив у стійку воріт “Ниви”.

Але через пять хвилин ми зрівняли рахунок. Наш правий захисник в футболці Пастушенка зачепився за мяч в боротьбі з захисником “Поділля” і той порушив правила. Здалося, що це було в штрафній площині і це мав бути пенальті, але арбітр поставив штрафний з лінії карного майданчика. Борячук пробив у кут, де стояв воротар, але мяч від його рук влетів у ворота. 1:1! До кінця тайму ми могли вийти вперед, але, здається, Зеленевич не зміг випередити воротаря при виході сам на сам. Взагалі, “Поділля” підсіло останніх 15 хвилин тайму, що дозволило нам дещо перехопити ініціативу.

В другому таймі футбол був менш цікавий. Грали, номінально, другі склади команд. Багато боротьби, помилок, моло комбінацій і конструктиву. Відчувалась незіграність. Що ще мало хлопці грають один з одним у такому складі. “Поділля” взагалі нічого не показзало, крім кількох навісів з флангів. А “Нива” мала два моменти. При тому, що один взагалі 100% Гравець на перегляді у футболці Костюка, звільнившись від суперника, одним дотиком до мяча, метрів з 7 розстрілював голкіпера, проте влучив у нього. Був момент і у Маляренка, але з вигідної позиції мяч звалився з ноги.

В цілому, вийшов хороший спаринг і результат закономірний. В Суботу ще одна гра з “Поділля” на СК “Нива”.