Жовті картки:  Петрук, 67 хв. Грачов, 90+2 хв. – Семенець, 11 хв., Місюра, 19 хв., Турчанов, ??? хв., Миколаюк, 69 хв. Турчанов, 75 хв. Євпак, 81 хв., Зуєвич, 87 хв., Таран, 88 хв.

35.Коваленко Максим – 23.Борячук Олександр, 16.Де Соуза Насіменто Гільерме, 3.Лотоцький Борис, 77.Грачов Володимир, 8.Кольцов Віталій, 20.Шевчук Володимир, 70.Швець Олексій (9.Кілик Олександр 75 хв.), 17.Жуков Микита (19.Петрук Іван, 46 хв.),  11.Страшкевич Вадим (5.Калітов Олександр, 75 хв.), 10.Загорулько Артур.

Заміни:  25.Гуменний Віталій, 7.Астафьєв Максим, 29.Орнат Артур, 13.Євтіхов Олександр, 99.Костюк Євгеній, 63.Меленчук Андрій, 33.Мороз Євгеній.

“Нива” Бузова:

32.Литвиненко Олександр – 20.Місюра Євген, 23.Таран Анатолій, 16.Сокол Владислав, 76.Ткаченко Денис, 5.Турчанов Владислав, 8.Скепський Денис, 4.Миколаюк Євген (10.Зуєвич Сергій. 78 хв.), 27.Тименко Владимир, 18.Семенець Богдан (17.Євпак Максим, 70 хв.), 11.Сомов Іван.

Заміни: 12.Проценко Ярослав, 1.Захарчук Роман, 15.Мільченко Дмитро, 25.Ярмак Євгеній, 30.Малакі Олексій, 13.Калінін Олександр, 6.Загалевич Дмитро, 9.Кошман Ігор,
Головний тренер: Карпенко Сергій.

«Нива» Бузова прибула до Вінниці у ранзі переможця другої ліги. Тим не менш, вирішивши усі свої турнірні завдання за три тури до закінчення чемпіонату, тренерський штаб гостей (Який очолює екс-гравець ФК “Вінниця” Сергій Карпенко) не став експериментувати зі складом, вистатвивши на гру усіх найкращих, включаючи Івана Сомова, який веде боротьбу з Артуром Загорульком за титул кращого бомбардира чемпіонату. До речі, відзначитись у зустрічі їм не вдалося, то ж паритет зберігся. А доки “пушки” обох нападників мовчать, до них стрімко наближається Василь Луців з “Хуста”.

Що стосується «Ниви», після провального матчу зі «Звягелем» турнірна ситуація різко погіршилась і вінничани буквально за кілька хвилин до гри, після перемоги «Хуста» над своїм суперником, відкотились аж на четверту позицію. Немає сумнівів, настрой на гру у вінничан був дуже серйозний. Також тренери вдалися до деяких змін у складі. По перше, у основу повернувся Швець, а також відбув дискваліфікацію Шевчук, що мало значно покращити гру вінничан у центрі поля. Також у основі вийшов Жуков і цей вихід разом з Кольцовим і Страшкевичем створював дуже потужну атакуючу пятірку, на вістрі якої був Загорулько, якого підтримували ще й швидкі крайки – орячук і Грачов. Що стосується захисту, якщо участь у грі Борячука , Лотоцького і Грачова взагалі не викликала запитань, то вибір Гільерме, як центрального захисника, викликав деякі сумніви, адже до його надійності є деякі запитання, а Мороз, який залишився на лаві запасних, виглядає не гірше. Також на заміні був Петрук. І це, звичайно, заділ на підсилення гри на фланзі у другому таймі. Цікаво, що у заявці на гру був присутній і Олександр Калітов, який у другому таймі вперше за сезон вийшов на поле.

Перший тайм не можна назвати надто яскравим, було багато боротьби, жорстких стиків, але небезпечні моменти все ж періодично зявлялись біля обох воріт. Спочатку активнішими були гості, у грі яких чітко було видно малюнок. Саме гості з Бузової створили кілька небезпечних моментів біля воріт «Ниви» з Вінниці, але ближче до середини тайму гра вирівнялась, уповільнилась і стала схожа на шахову партію, в якій кожна з команд боялась припуститись помилки і намагалась діяти обережно, а сплески активності стали взаємними і на атаку однієї команди миттєво відповідала інша, але змінити нулі на табло не вдалося нікому.

У другому таймі акцент атак змістився ближче до воріт Бузової, але особливої яскравості грі це не додало. І якщо Бузову такий перебіг гри цілком влаштовував, то Вінниці потрібна була лише перемога. Нічия, з турнірної точку зору, для вінницької «Ниви» була рівнозначна поразці, тому тренери намагались щось змінити та кинули у бій Петрука, Кілика і навіть Калітова, але це не змінило малюнок гри. У другій половині тайму гра набула брудного характеру, що відобразилось аж у 11 карток, включаючи одну червону. Вінничани не скористались 15 хвилинами гри у більшості, штурму воріт Литвиненка не вийшло, рахунок не змінився, рахунок, в цілому, за грою, а отже, схоже, що друге місце дістанеться комусь іншому. Принаймні, тепер вже все залежить не тільки від нас.

5 хв. Довга передача з половини поля Бузової у лінію атаки, Семенець головою прокидає мяч Сомову, який увірвався у штрафну і з льоту наніс удар упритул. Коваленко зумів зреагувати на цей удар лише тому, що він вийшов не сильним, а добивання теж не вдалося – мяч після рикошету пролетів поруч зі стійкою.

11 хв. Ткаченко з лівого флангу навісив у штрафну, Миколаюк головою скинув мяч у центр під удар Семенцю, але мяч високо підскочив і це дозволило Лотоцькому зіграти надзвичайно самовіддано, вибивши мяч головою з-під ноги Семенця, який все ж задів Бориса і отримав за це жовту картку.

24 хв. Гільерме ледве не привіз гол у власні ворота, слабко скинувши мяч воротареві від правої бокової лінії. Тименко прочитав цей момент і вийшов би 1 на 1, якби не Коваленко, який вчасно вийшов з воріт і підчистив помилку партнера.

24 хв. Відповідь вінничан була миттєвою. Страшкевич на правому фланзі продавив візаві, пройшов з мячем аж до лицьової лінії і подав у центр карного майданчика на Жукова, який підключився до цієї стрімкої атаки і пробив головою з метрів семи, але прямого удару не вийшло – відскок від газона, з яким доволі легко справився голкіпер гостей.

29 хв. Бузова забиває гол, але його було не зараховано. Подача зі штрафного з правого флангу на дальню стійку, захист вінничан проспав одразу двох гравців гостей, Коваленко трішки помилився з вибором позиції і йому прийшлося тягнутись до мяча, в який вже грав головою Місюра, який і забив гол, але порушував не він, а Таран, який підштовхнув Коваленка. Момент дуже тонкий.

30 хв.Загорулько прикрив мяч корпусом, знаходячись на лінії карного майданчика і скинув мяч під удар Кольцову, який зряче приклався до мяча з метрів 20 – трішки вище воріт.

40 хв. Шевчук увірвався у штрафну і впав, зіткнувшись з Турчановим. Вінничани сигналізували про пенальті, але ні, арбітр навіть не зреагував на цей момент.

40 хв. Хороший момент у Вінниці. Страшкевич виграв боротьбу на правому фланзі, під супроводом кількох суперників змістився у центр і віддав гостру передачу на Загорулька, який увірвався у штрафну і наніс удар у ближній кут, який, втім, контролював голкіпер, який і впорався з ударом.

40 хв. Грачов дуже дотепно закидав мяч з правого флангу, з метрів 25 у праву девятку. Мяч опускався по високій дузі і воротар трохи перенервував, доки зафіксував мяч у рукавичках.

45 хв. А це вже дуже небезпечно. Несподівано Миколаюк черпачком закинув мяч у штрафну на Сомова, який уникнув офсайду і вийшов на ударну позицію 1 на 1 з Коваленком, який зіграв вище усіляких похвал, вчасно вийшовши з воріт і накривши мяч буквально у ногах нападника гостей.

45 хв. Миколаюк несподівано отримав мяч після зрізки Лотоцького головою на дальню стійку. Саме через цей несподіваний пас, удар не вдався і Коваленко легко спіймав мяч.

Перерва.

54 хв. Борячук був першим на підборі біля чужих воріт, трішки підправивши собі мяч під удар, він підступно приклався з лівої ноги у лівий нижній кут воріт Бузової, але воротар врятував свою команду від голу, відбивши цей удар.

2 хв. Тименко пробиває з-за меж штрафної, але надто не точно.

61 хв. Після подачі кутового головою пробиває Місюра, але значно вище воріт. А відстань була досить небезпечна.

62 хв. Удар Шевчука з метрів 28 «для статистики». Мяч пролетів поруч з правою стійкою.

64 хв. Красива атака гостей. Миколаюк наблизився до штрафної вінничан, обіграв двох захисників, прискорився і дотепно пятою залишив мяч Сомову, який у боротьбі з двома захисниками прострелив чи навіть завдавав удару у дальній кут, але стрибок Коваленка нейтралізував його задум.

75 хв. Страшкевич переадресував мяч Загорулько у центр поля, той у оточенні трьох гравців навязав боротьбу, Турчанов притримав його руками, ще й наступив на ногу, за що і отримав другу жовту картку, яка перетворилась на червону.

78 хв. Борячук вкинув аут з лівого флангу у штрафну на Загорулька, який дуже красиво обіграв двох гравців, дотепно перекинувши мяч через їх голови і пробивши з льоту. Мяч пролетів дуже поруч з правою хрестовиною.

83 хв. Удар Кілика, мяч пролітає високо над поперечиною.

89 хв. Загорулько вивів Петрука на ударну позицію з лівого флангу карного майданчика, Іван лизився з воротами і мяч було вибито з-під його ніг на кутовий.

90+3 хв. Сомов пробив зовнішньою стороною стопи з меж карного майданчика, але не точно.

90+4 хв. Останній штурм воріт Бузової, удар з правого флангу атаки приходиться у спину Кольцова, який став на шляху мяча до воріт. Наші гравці у розпачі падають на землю, розчаровано хапаючись руками зха голову, це був останній шанс вирвати перемогу.