Асистенти арбітра: Волошин В.(Ужгород), Супрунюк П.(Волинська обл.)

Голи: Кольцов, 42 хв., Загорулько, 65 хв.

Жовті картки:  Загорулько, 46 хв., Жуков, 74 хв., Страшкевич. 88 хв. – Близнюк, 20 хв.,

1.Попович Єгор – 3.Лотоцький Борис, 99.Костюк Євгеній (23.Борячук Олександр, 57 хв.), 33.Мороз Євгеній, 19.Петрук Іван, 20.Шевчук Володимир, 8.Кольцов Віталій, 17.Жуков Микита (11.Страшкевич Вадим, 81 хв.), 70.Швець Олексій (18.Гаврик Микита, 72 хв.), 21.Панасюк Вадим (29.Орнат Артур, 57 хв.), 10.Загорулько Артур (9.Мулик Володимир,. 81 хв.)

Заміни: 25.Гуменний Віталій, 6.Поліщук Владислав, 4.Астафьєв Максим, 44.Бедрак Вячеслав, 22.Чухно Валерій, 13.Білик Ігор

Металург-2” Запоріжжя:

30.Москович Анатолій – 69.Страдс Максим, 16.Лапко Микита, 36.Єлець Олег, 23.Коваленко Максим, 55.Кузьмович Валентин (33.Даглас Абуді, 86 хв.), 26.Бадецький Станіслав (20.Рокотянський Станіслав, 61 хв.), 60.Хуссін Тимофій, 24.Товстоног Руслан, 11.Златьєв Злат, 7.Близнюк Володимир.

Заміни: 71.Лавута Кирило, 40.Владимиров Данило, 27.Завгородній Артем.
Головний тренер: Тропін Вячеслав

“Нива” “на класі” здобула “обовязкові” три очки. Хоча особливого класу у першому таймі ми не побачили. Перша половина першого тайму взагалі пройшла у доволі рівній боротьбі. “Нива” вальяжно розгойдувала свої атаки, гості намагались дістатись до воріт суперника завдяки швидким контратакам, але особливої небезпеки команди не створили.  За виключенням невеличкого спалаху активності у середині тайму, особливо намє чого і згадати. Блідий футбол у виконанні “Ниви” і такий самий сірий настрій глядачів врятував гол Кольцова на 42 хвилині. Ну, дуже слабкий, пасивний перший тайм.

Другий тайм додав у швидкості, моменти почали виникати більш регулярно, але все одно, відчувалось, що на фоні абсолютно невиразного суперника “Нива” грає або не на повну потужність, або не з повним бажанням і самовіддачею. Знову ж таки, забивши гол, вінничани повернулись до невиразної гри, спокійно довівши матч до переможного результату.

По гравцям важко когось відмітити. Звичайно, героєм матчу можна було б визнати Кольцова, який приклав зусиль до кожного з голів, а також міг забивати ще раз. Але з іншого боку, більше він нічим особливим не відзначився. Активним був Швець, знайшов свій шанс Загорулько, непоганий перший тайм провів Петрук. Захист майже не мав роботи, тому їх дії пройшли повз увагу, набагато більшого ми чекали від Жукова, Костюка, кудись подівались чудові подачі кутових від Панасюка. Як висновок, у цілому, команда напрацювала на перемогу, але працювати ще є над чим. Щоправда, вже майже немає коли, адже до майже піврічної перерви залишилось усього лише кілька турів.

5 хв. Загорулько завдав першого удару у сьогодняшній грі, приклавшись до мяча з метрів 18 прямо навпроти воріт. Мяч полетів прямо по центру воріт і став легкою здобиччю воротаря.

8 хв. “Металург-2” відповів стрімкою контратакою і ударом з 20 метрів – мяч пролетів поріч з лівою стійкою.

10 хв. Кузьмович пробив з далекої відстані по воротах “Ниви”, але невлучно. Урар, як то кажуть, “для статистики”.

22 хв. Удар Шевчука з дальньої дистанції – “по мопедам”. Значно вище воріт.

24 хв. Петрук подав з правого флангу на ближню стійку, Загорулько головою підрізав мяч у лівий нижній кут воріт, але Москович у стрибку відбив мяч перед собою. Це вже доволі небезпечно.

27 хв. Петрук перевів мяч з правого флангу у центр на Швеця, який віддав зрячий верховий пас на ліву частину карного майданчика на Костюка, який намагався вразити ворота з льоту, але удар вийшов вкрай невдалим.

42 хв. ГОЛ! 1:0! Швець подав кутовий з правого флангу у центр карного майданчика, Кольцов високо вистрибнув і сильним прямим ударом буквально розстріляв ворота суперника з вісьми метрів.

Перерва.

49 хв. Панасюк скористався помилкою-пасом назад захисника “Металурга”, перехопив мяч на правому фланзі атаки, прискорився, обійшовши ще одного захисника, але той у останню секунду зміг вибити мяч на кутовий.

52 хв. Бадецький отримав скидку під удар від Хуссіна і дуже непогано приклася до мяча  з 18 метрів, але круглий пролетів над правою девяткою.

54 хв. Подача “Нивою” кутового з лівого флангу, воротар відбиває мяч на праву сторону штрафної, Швець навязав захисникові боротьбу і буквально вицарапав мяч біля лицьової лінії і не розмірковуючи пробив у ближній кут з гострого кута. Відмінно грає воротар!

54 хв. Костюк подав мяч у центр карного майданчика, воротар невдало вибив мяч поруч з собою прямо на ногу Швеця, який у красивому стрибку намагався пробити по воротах, але мяч пролетів значно вище…

62 хв. Швець подав кутовий з лівого флангу на лінію воротарського майданчика і Лотоцький головою мав збільшувати рахунок, але удару трішки бракувало влучності – мяч пролетів вище воріт.

65 хв. ГОЛ! 2:0! Швець прострелив з лівого флангу, мяч перелетів на правий фланг, Кольцов пробив у ближній кут, але воротар відбив цей удар неподалік воріт, Кольцов знову подав у напрямку воріт, воротар знову відбиває мяч поруч з собою прямо на ногу Загорулька, який одним доторком технічно підхопив мяч, а другим влучно пробив по воротах з-під трьох захисників!

83 хв. Подача зі штрафного з правого флангу у центральну зону карного майданчика, Кольцов випередив усіх захисників і головою намагався підрізати мяч у ворота, але влучив саме у ту зону, де перебував воротар.

89 хв. “Металург” подав кутовий з лівого флангу, Кольцов загубив Коваленка на дальній штанзі, але гравець замість того, щоб проштовхнути мяч у порожній кут воріт, намагався пробити з льоту. Невдало. Мячпролетів вище воріт.
90+2 хв. Легка паніка біля воріт “Ниви”. Двічи гості пробивали з меж карного майданчика, але у першому випадку удар було заблоковано, а у іншому мяч пролетів вище воріт.

90+3 хв. Страшкевич на лівому фланзі атаки обігрався з Орнатом, вийшов на ударну позицію трішки лівіше від воріт, але кут для удару був дуже гострий і він просто відкинув мяч у центр на Мулика, який у один дотик пробив по воротах, але слабко і це не стало несподіванкою для воротаря.