Асистенти арбітра: Подвальний Дмитро (Київ), Бамбурак В.(Чернівці)

Жовті картки: Шевчук, 27 хв., Кольцов, 75 хв.

1.Попович Єгор – 3.Лотоцький Борис, 23.Борячук Олександр, 33.Мороз Євгеній, 19.Петрук Іван, 20.Шевчук Володимир, 8.Кольцов Віталій (11.Страшкевич Вадим, 89 хв.), 17.Жуков Микита (99.Костюк Євгеній, 89 хв.), 70.Швець Олексій (18.Гаврик Микита, 82 хв.), 29.Орнат Артур (21.Панасюк Вадим, 55 хв.), 10.Загорулько Артур (9.Мулик Володимир, 90 хв.).

Заміни: 25.Гуменний Віталій, 6.Поліщук Владислав, 4.Астафьєв Максим, 44.Бедрак Вячеслав, 22.Чухно Валерій, 13.Білик Ігор

Кремінь-2” Кременчук:

1.Музичка Іван – 35.Товкач Артем, 46.Ковальчук Олександр, 13.Сидоренко Данило, 43.Куряков Денис (27.Горобець Артем, 78 хв.), 9.Пятибрат Артем (47.Стецюк Анатолій, 73 хв.), 17.Жданович Олексій, 23.Кучеренко Максим, 15.Ульяненко Дмитро, 26.Покась Дмитро (51.Ковальов Матвій, 58 хв.), 19.Молько Владислав.

Заміни: 40.Оксененко Станіслав, 50.Пилипенко Владислав, 49.Руднєв Ілля, 44.Гонтар Назар.
Головний тренер: Чумак Юрій

Перше враження від гри – жахлива трансляція першого тайму. Просто дно дна. Навіть було шкода тих хлопців ентузіастів, які у вихідний день відклали усі свої справи, приїхали, стврили класний, якісний коментар, відпрацювали з камерою, відповідним програмним забезпеченням, але усе це було перехреслено відсутністю кабельного інтернету на центральному міському стадіоні. За багато років у керівництва стадіону і місцевої влади не знайшлося кількох тисяч гривень, щоб провести на стадіон кабельний інтернет. Ось таку маємо футбольну інфраструктуру. Зрозуміло, що зараз це не на часі. Є інші пріорітети. Але якось так виходить. що це завжди не на часі… У когось ще є мрії про першу лігу?

Що стосується складів команд, тренери “Ниви” не стали вигадувати велосипед, виставивши у основі усіх тих самих гравців, як і у двох минулих матчах. Єдине що лава запасних сьогодні була заповненою майже на сто відсотків, адже до складу повернулись Мулик, Страшкевич і Панасюк.
У “Креміня” теж не обійшлося без поповнення. Одразу пять гравців першої команди підсилили склад у виїзному поєдинку проти “Ниви”. Щоправда, здебільшого, це гравці без великої ігрової практики у першій команді.

“Нива” розпочала гру досить жваво, намагаючись бити при першій ліпшій нагоді, але після того, як гості провели дуже гостру контратаку, яка мала закінчитись голом, гра трішки заспокоїлась і вже ближче до 20 хвилини набула повільно-позиційного характеру. І хоча “Нива” володіла перевагою, періодично загрожуючи воротам гостей напівмоментами, але усе це виглядало не досить цікаво.

У другому таймі “Нива” трішки додала у динаміці атак і у комбінаційній грі. Не смказати, що гольові моменти посипалися як з відра, але гра почала виглядати більш цікаво. Особливо, після виходу на поле Панасюка. Подачу абсолютно усіх кутових виконував саме він і це завжди було дуже небезпечно! Апогеем цього став гол Загорулька на 60 хвилині. Здавалося б, “Кремінь” мав би кинутись відігруватись, але ні. Відчувалось, що гості просто не можуть переламати хід гри. Вінничани спокійно контролювали мяч, продовжуючи грати на чужій половині поля аж до фінального свистка.

Висновок: Три очки це абсолютно очікуваний підсумок у грі з “Кремінем-2”, який у чемпіонаті у гостях пропускає у середньому по чотири(!) голи і у звітньому поєдинку не показав абсолютно нічого надзвичайного, навпротязі гри майже не завдававши клопоту захисту “Ниви”, яка у свою чергу не змогла показати яскравої комбінаційної гри у атаці. І якби не гол Загорулька, лише можна було б уявити, які були б після гри коментарі вболівальників…

5 хв. Загорулько змістився з лівого флангу на лінію карного майданчика і пробив по воротах суперника, але надто неточно. Взагалі, за перші хвилини “Нива” тричі пробила по воротах суперника, але усі спроби були надно невдалими.

7 хв. Дуже небезпечно! Іван Петрук провалив свій правий фланг під час стрімкої контратаки “Креміня”, відбулась прострільна подача на дальню стійку і лише дивом ні ким не прикритий гравець гостей не переправив мяч у порожній кут воріт “Ниви”.

18 хв. Загорулько на лівому фланзі обігрався з Шевчуком, потім увійшов у карний майданчик з лівого флангу і пробив у блжній кут з-під трьох захисників, але удар вийшов не сильний і Музичка легко спіймав мяч.

22 хв. Швеця вертикальним пасом по правому флангу вивели на ударну позицію з меж карного майданчика, але кут для удару був дуже гострим і момент закінчився неточним ударом.

34 хв. Загорулько активно пішов у відбір у штрафній гостей, відібрав мяч і гостро прострелив вздовж воріт, але Музичка спокійно прочитав ситуацію і у падінні перехопив мяч.

38 хв. Загорулько намагався пробити з поза меж карного майданчика, не надто сильно, мяч було зупинено захисником, але круглий відлетів прямо на ногу петруку, який намагався добити з близької дистанції, але мяч було заблоковано.

41 хв. Після подачі кутового ні ким не прикритий Кольцов підставив ногу, підправляючи мяч у порожній лівий кут, але мяч пролетів поруч зі стійккою. Мабуть, це був самий реальний момент для взяття воріт “Креміня” у першому таймі.

Перерва.

48 хв. Подача Жукова зі лівого флангу на лінію воротарського майданчика, Шевчук пробив, але влучив у захисника.
55 хв. Подача з лівого флангу, Швець пробиває головою, але слабко.

57 хв. Петрук пробиває з-за меж карного майданчика – дуже не точно. Удар “для статистики”.

60 хв. ГОЛ! 1:0! Панасюк подав кутовий з лівого флангу у центр карного майданчика на Віталія Кольцова, який головою прокинув мяч до воріт на голову Артура Загорулька, який “кивнув” мяч у лівий верхній кут. Воротар був безсилий зреагувати на цей удар з близької відстані.

66 хв. Жданович головою пробив по воротах Поповича, але той легко впорався з епізодом.

71 хв. Сейв від Музички після подачі Панасюком кутового на ближню стійку і дуже технічного удару з льоту з розвороту від президента “Ниви” Артура Загорулько у ближній кут. Дуже красивий момент!

79 хв. Швець подав з правого флангу у штрафну, Жуков випередив усіх захисників і у падінні намагався проштовхнути мяч у сітку, але вдалося лише доторкнутися бутсою, повноцінного удару не вийшло і момент було втрачено.

80 хв. Загорулько дав пас на Петрука на правому фланзі атаки, відбувся пас у центр і знову ж таки, Жуков намагався завершити цю атаку ударом, але не вийшло.

90+4 хв. Подача зі штрафного з лівого флангу у центр карного майданчика, удар головою, але надто слабко і Попович легко впорався зцим епізодом.