Асистенти арбітра: Холодинський О., Думенко В.

1.Гурідов Максим  – 5.Попов Дмитро, 2.Борячук Олександр, 25.Калітов Олександр, 3.Хохлов Вадим (20.Кучер Володимир, 29 хв.) 6.Сербул Едуард, 93.Маляренко Ігор, 33.Петрук Іван (9. Браславський Ярослав, 77 хв.), 95. Зеленевич Максим (4. Подкуйко Давид, 89 хв.), 55.Георгієв Віктор, 10.Загорулько Артур (26. Загробський Владислав, 90+2 хв).

99.Карабін Іван, 17.Бондар Дмитро, 34.Громок Денис, 7.Былик Дмитро, 16. Гемега Віталій.

12.Попович Єгор – 17.Бадло Віталій (33.Нечипоренко Олег, 12 хв.), 80.Кривобедрій Арсен, 44.Захарченко Євгеній, 7.Кузів Роман (30.Барбоса да Сілва Клоудіней, 62 хв.), 35.Червонецький Тарас, 26. Буй Микола, 20.Геловані Олексій (21.Процик Назар, 77 хв.), 9.Івашко Руслан, 10.Беженар Андрій, 8.Пліс Тарас.

Заміни:

1.Чернобай Сергій, 2.Жмуйда Олександр, 11.Морозов Ростислав, 15.Федоров Антон, 88.Кіцак Олександр, 25.Раца Сергій.

Головний тренер: Бадло Ігор

«Нива» у хорошому стилі перемогла одного з лідерів, який до цієї гри ще мав шанси на вихід у першу лігу, але не склалося. Вінничани продемонстрували якісну, цікаву гру і по всім статтям переграла гостей, створивши досить багато небезпечних моментів, повністю переважаючи «Епіцентр» в усіх компонентах гри.

2 хв. «Нива» розпочала гру досить жваво. Загорулько виграв боротьбу на правому фланзі і віддав пас далі на Георгієва, який набрав швикість і наблизившись до правого кута штрафної прострелив вздовж лінії. Мяч пролетів аж на інший фланг до Борячука, який пробив без роздумів, але, на жаль, не точно.

3 хв. Відмашка Бадло по обличчу Загорулько і захисник гостей вже на третій хвилині на жовтій картці.

4 хв. Після подачі кутового вінничани перевели мяч з ближньої штанги на дальню, звідки Хохлов пробивав по воротах з льоту, але його сильний удар прийняв на себе захисник.

18 хв. Маляренко перехопив невдалу верхову передачу суперника поблизу штрафної гостей і пробив без роздумів. Удар вийшов дуже хороший – у правий нижній кут воріт і голкіпер зі складнощами первів мяч на кутовий. Вже четвертий за 18 перших хвилин гри.

18 хв. Дмитро попов пробив головою після подачі кутового з правого флангу. Удар був у лівий кут воріт, але не дуже сильний і тому воротар легко виконав свою роботу.

23 хв. Дуже спірний епізод. Георгієв закинув мяч з правого флангу в центр ближче до штрафної, куди вривався Загорулько, ведучи боротьбу за мяч з Кривобедриєм, який і притримував Артура руками і штовхав у спину, коли Загорулько вже увірвався у штрафну, але арбітр не зреагував на падіння граючого президента. Але якщо не було порушення, чому не дав Загорульку жовту картку за симуляцію? Дивне рішення… Дуже дивне від арбітра, який має досвід суддівства Премєр-Ліги.

24 хв. Досить цікавий удар Маляренко з лівого флангу у дальній кут воріт. Мяч від ноги захисника іде на кутовий.

28 хв. Нарешті «Епіцентр» спромігся на більш-менш небезпечну атаку, яка розпочалася лівим флангом, далі переведення на правий фланг і удар у рамку з правого кута карного майданчика. Гурідов якось не дуже впевнено кулаками відбиває мяч перед собою, а Хохлов розряджає ситуацію, вибиваючи мяч подалі.

33 хв. ГОЛ! «Нива» вкинула аут з лівого флангу, захист відбив мяч на Володимира Кучера, який щойно зявився на полі замість Вадима Хохлова, той відпасував мяч на Борячука, який навісив на дальню штангу, а Іван Петрук вистрибнув вище двох захисників, головою направивши мяч у ближній кут воріт «Епіцентру»!

34 хв. Ще одна схожа атака. Борячук навішує з лівого флангу, Георгієв головою пробиває по воротах з дуже гострого кута, але мяч пролітає над поперечиною.

39 хв. Арбітр призначив кутовий поблизу штрафної площадки. Пробив Борячук і цей удар вийшов досить хороший – мяч пролетів впритул з лівою девяткою.

42 хв. Цікавий і потенційно небезпечний епізод у «Ниви». Георгієв подав в карний майданчик з правого флангу і Ігор маляренко ледве легким касанням головою не перевів мяч у ворота «Епіцентру». Але мяч пролетів поруч зі штангою.

Перерва

58 хв. Другий тайм розпочався не надто активною грою команд. Вінничани трішки відкотилися назад, намагаючись грати на контратаках, а гості, здавалося, абсолютно не знали, що робити з цим простором. Тому гра трішки загальмувала оберти. Лише на 58 хвилині «Епіцентр» досить небезпечно атакував ворота «Ниви». Червонецький з лівого кута штрафної навісив на правий кут воротарського майданчика і Пліс головою пробив по центру воріт. Але надійно зіграв Гурідов, який спокійно у стрибку спіймав мяч.

68 хв. Борячук вкинув аут з лівого флангу в штрафну на Маляренка, який двічи поспіль виграє верхову боротьбу і скидує мяч Загорульку, який із розвороту у падінні з метрів семи пробив у самісінькій правий кут воріт «Епіцентру», але воротар гостей створив справжній сейв, відбивши мяч на кутовий.

74 хв. Зеленевич з правого флангу навісив у район 11—метрової позначки, Загорулько виграв верхову боротьбу і пробив у одне касання головою у лівий кут воріт. Трішки не влучив. Досить небезпечно!

76 хв. А ось це вже моментище у «Епіцентру»! Навіс з правого флангу на лівий і капітан команди Івашко головою прицільно пробиває у правий нижній кут воріт «Ниви». Гурідов у стрибку ловить цей непростий мяч.

78 хв. Штрафний біля воріт «Ниви».  Буй подав на 11-метрову позначку і хтос з гравців «Епіцентру» головою пробиває вище воріт.

80 хв. Георгієв розігнав атаку лівим флангом, віддав передачу Загорульку, той скинув круглого Кучеру, який с ходу пробив трішки вище правої девятки.

82 хв. Удар гостей з метрів 23 трішки лівіше воріт. Небезпечно…

89 хв. «Епіцентр» забиває з офсайду. Після пасу з лінії карного майданчика на воротарську лінію. Момент дуже складний і тонкий для арбітра, адже стопкадр говорить про гравці перебували приблизно на одній лінії, але боковий підняв прапорець… Ну і добре)

90+3 хв. Дуже небезпечно після подачі кутового біля воріт «Ниви». Гурідов помилився на виході і хтось з гравців гостей наносячи завершального удару, влучив у Георгієва. Уфф…