Офсайди4 (2+2)1 (1+0)
Жовті картки3 (0+3)2 (0+2)
Червоні картки00
Голи00

«Нива» сьогодні  складала свій перший екзамен. При всій повазі, три попередніх суперника були з тих, які були «по зубах» оновленій «Ниві» і потрібно було лише довести свою перевагу у підсумковому результаті. Але гра з «Діназом» це вже абсолютно інший рівень – команда-суперниця абсолютно справедливо займає лідируючі позиції у турнірній таблиці, Євгеній Чепурненко є лідером у бомбардирській гонці, маючи на своєму рахунку 9 забитих голів. До речі, в цьому списку кращих бомбардирів турніру присутні ще два гравці «Діназу» – Кірієнко (7 голів) і Брижчук (6 голів). Команда багато забиває і ще жодного разу не залишала поле без забитого гола. І якщо у попередніх іграх з аутсайдерами «Нива» грала першим номером, то у звітній грі потрібно було перелаштовуватись на захисну контргру «без мяча», а також стандарти. А отже, «Діназ», як лакмусовий папірець для визначення сили «Ниви» на даний час.

Історія зустрічей клубів не надто насичена подіями. Всього проведено чотири офіційні гри. У чемпіонаті три гри, в яких одна перемога вінничан з рахунком 1:0 і дві поразки з рахунками 1:5 і 1:2. Також команди зустрічалися у Кубку України. У тій грі перемогу одержав «Діназ» з рахунком 1:0. Ще дві товариські гри між цими командами завершились у нічию 1:1.

Стартовий склад вінничан приніс одну несподіванку – поза межами основи опинився Сербул і навпаки, вийшов у старті Бондар. У інших трьох випадках змін у складі, у порівнянні з попередньою грою, все прогнозовано і зрозуміло. Так, у старті вийшли Загорулько, Зеленевич, Георгієв. Залишились на лаві Браславський, Білик і Кучр.

5 хв. Перший момент створив «Діназ». Бриженко  біля правого кутового прапорця обіграв Зеленевича, пройшов вздовж лицьової лініі у штрафну і прострелив на Брижчука, який прбив у ближній кут, але дуже невлучно.

8 хв. Брижчук подав у штрафну з центру поля, мяч по високій дузі прилетів до правого кута воротарської площадки, де ні ким не прикритий Банасевич виявився першим на мячі і с ходу пробив по воротам з метрів пяти. Вбивчий момент, але нашу команду врятував Гурідов.

13 хв. Бриженко навісив з правого флангу на ближню штангу і Антон Брижчук головою замикав цю верхову передачу, але мяч у лічених сантиметрах пролетів над правою девяткою.

20 хв. Перший більш-менш небезпечний момент вінничани створили після подачі кутового з лівого флангу. Подача на дальню стійку, Попов виграє повітря і пробиває по воротах з метрів шести, але мяч пролітає над поперечиною.

36 хв. Зеленевич подав кутовий на ближню стійку, першим на мячі опинився Георгієв, який скинув мяч під удар Калітову, але мяч після удару Олександра пролетів повз ліву штангу.

40 хв. Призначено штрафний у напрямку воріт «Ниви» з метрів 25 трішки лівіше воріт вінничан. Прямий удар у рамку і дуже спокійно грає Гурідов.

Перерва

46 хв. Георгієв обікрав захисника на лівому фланзі біля бокової лінії, проскочив ще одного захисника і змістившись вздовж лінії штрафної наніс сильний удар з метрів 16, але дуже невлучно.

49 хв. Гості подали штрафний з правого флангу на ближню штангу, мяч було перекинуто далі на дальню стійку, де круглого підхопив Волошин і сильно пробив по воротах, але невлучно.

50 хв. Кучер подав кутовий з правого флангу, мяч перелетів на протилежний фланг до Хохлова, який прострелив вздовж воротарської площадки, Георгієв намагався у шпагаті замкнути цю передачу з чотирьох метрів, потім Маляренко ледве дотягнувся до мяча і легким касанням пробив у правий кут воріт, але мяч у лічених сантиметрах пролетів біля стійки.

51 хв. Белич подав від правого кута штрафної на лінію воротарської площадки прямо навпроти воріт і Бондар у відчайдушньому стрибку вибиває мяч з під ніг одразу двох нападників «Діназу». Небезпечно!

55 хв. І знову вбивчий момент біля воріт «Ниви». Помазан перехопив мяч на лінії карного майданчика і віддав приховану передачу на Антона Брижчука, який знаходився зліва від воріт і мав купу часу і простору, щоб пробити з метрів шести по воротах, але вдарив навпрочуд невдало. А це був вихід 1 на 1.

63 хв. Широка атка «Діназу» завершилась пасом Белича на правий фланг на Банасевича, який увірвався у штрафну і пробив у ближній кут. Але відчайдушня гра Хохлова, який кинувся під удар, врятувала «Ниву» від неприємнощів.

66 хв.  Навіс гостей на лінію воротарської площадки і знову Бондар допомагає воротареві, вибивши мяч.

78 хв. Браславський подав на лінію воротарської з лівого флангу і Петрук трішки не встиг головою замкнути цю передачу.

87 хв. Бафталовський з кутового віддав передачу в штрафну на Бриженко, той легко обіграв двох захисників і міцно пробив у ближній кут воріт «Ниви». Але Калітов заблокував цей небезпечний удар.

Фінальний свисток.

Отже, у підсумку, так би мовити, нічия на користь «Ниви». Перша нічия у чемпіонаті відбулась у 16 турі. Результат хороший, враховуючи той факт, що суперник веде шалену боротьбу за перше місце в турнірній таблиці і вихід в першу лігу. Єдине що бентежить, так це сама думка про те, що ми радіємо нічиій на власному стадіоні з «Діназом», а також якості гри нашої команди. Жодного удару у рамку гостей, відсутність контролю мяча і важкий перехід у контратаки. Тут ще працювати і працювати…