Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – “АФСК Київ” Київ 4:0

“Нива” Вінниця – “АФСК Київ” Київ 4:0

  • Категорія запису:Чемпіонат

11.09.21 Вінниця. Центральний міський стадіон 2800 глядачів. +24 (Сонячно)

Головний арбітр: Липко М.

Асистенти арбітра:   Бамбурак В., Брик М.

Голи: Загорулько Артур, 18 хв., Георгієв Віктор, 31 хв., Загорулько Артур, 43 хв.(пен.), Загорулько Артур, 54 хв.

Жовті картки:, Вечурко Микола, 5 хв., Кучер Володимир, 35 хв., Приймаченко Максим, 42 хв., Кошляк Сергій, 50 хв.,

Червоні картки: Не було.

 «Нива» Вінниця

35.Шкарбан Євгеній – 17.Бондар Дмитро, 4.Петрик Дмитро, 3.Хохлов Вадим, 23.Борячук Олександр, 5.Калітов Олександр, 34.Громок Денис (33.Слінкін Андрій, 46 хв.), 7.Георгієв Віктор (20.Гемега Віталій, 68 хв.), 8.Кучер Володимир (89.Козьбан Дмитро, 46 хв.), 11.Маляренко Ігор (70.Брижчук Антон, 60 хв.), 10.Загорулько Артур (9.Мулик Володимир, 82 хв.).

 Заміни:

1.Гурідов Максим, 44.Худік Роман, 99.Костюк Євгеній, 13.Сербул Едуард, 22.Чухно Валерій, 25.Гавриленко Владислав, 77.Зеленевич Максим.

Головний тренер: Циткін Володимир

 «АФСК Київ» Київ:

13.Приймаченко Максим, 6.Вечурко Микола, 4.Зеленько Микола (2.Семчук Георгій, 46 хв.), 5.Ключик Семен, 18.Кошляк Сергій (7.Олабин Богдан, 53 хв.), 22.Крутяк Богдан, 17.Нагайський Богдан (10.Нескей Микола, 46 хв.), 20.Рогульський Дмитро, 15.Рудовський Кирило, 14.Сахно Дмитро (8.Нагорний Микита, 63 хв.), 99.Фінченко Едуард (11.Гарнага Владислав, 70 хв.).

Заміни:

71.Марціяш Кіріл, 19.Березинець Олексій, 16.Сидоренко Ігор, 21.Студінкін Олександр.

Головний тренер: Нівінський Вячеслав

Вінницька “Нива” зробила чудовий подарунок вінничанам на день міста, у свому стилі агресивної гри на чужій половині поля на класі перегравши “АФСК Київ” із розгромним рахунком 4:0. Незважаючи на відмінний рахунок, не все так однозначно з грою. Особливо це було помітно після того як було проведено заміни. Чим більше їх було зроблено, тим більш розмивалася креативно-атакуючий кулак – Маляренко – Бондар – Георгієв – Загорулько. Заміни додали у активності, але і у хаосі. Це була не найкраща гра “Ниви” у плані малюнку гри, реалізації моментів, але переможців не судять. Тим більш, якщо згадати, що “Нива” виграла останні чотири гри чемпіонату із різницею голів 13:0!!! Молодці! Ну, реально, круто!

Зазвичай, тренери неохоче змінюють склад після переможних ігор, але це не стосується Володимира Циткіна, який варіює складом на свій розсуд у залежності від завдань на гру, рівня мотивації, самовіддачі і поточної готовності гравців. Отже, у порівнянні з переможною грою над “Дніпром”, у основній обоймі сталося три зміни. Місце у воротах зайняв Євген Шкарбан, Замість Романа Худіка на поле вийшов Володимир Кучер, а також місце на фланзі зайняв Денис Громок, який вийшов замість Євгенія Костюка.

Цікаво, що молода київська команда через проблеми із стадіоном наразі проводить усі свох матчі на виїзді. Зрозуміло, що через молодість, відсутність досвіду, а також саме через постійні виїзні поєдинки “АФСК Київ” є одним з аутсайдерів чемпіонату. Відмітимо той факт, що кияни програли лідерам “ЛНЗ” і “Діназу” з однаковим рахунком 0:4 і тому вінничанам бажано було не відставати і створити якись подібний результат.

5 хв. Перша 5-хвилинка пройшла у обопільних атаках. І якщо у вінничан на гістрі атаки був Загорулько, який намагався прорватися до воріт суперника лівим флангом, то у киян було дві потенційно небезпечні атаки, які було нейтралізовано зусиллями Хохлова.

8 хв. Кучер виборов мяч з правого флангу на підступах до штрафної, змістився у центр і пробив, але цей удар було заблоковано.

11 хв. Громок віддав тонку передачу на Георгієва, якій відгукнувся на цей пас, увірвавшись у штрафну з правого флангу і з доволі гострого кута пробив у ближній кут воріт киян. Відмінно зіграв воротар, відбивши мяч ногою.

17 хв. Калітов розіграв кутовий з Борячуком і подав мяч на лінію воротарського майданчика. Невисокий Георгієв виграв верхову боротьбу, пробивши по воротах, але відмінно зіграв воротар гостей, перевівши мяч на кутовий. В принципі, у ці перші хвилини гри “АФСК Київ” виглядав доволі цікаво, не притискався до власних воріт і намагався щось створити у атаці. Але “Нива” була краще, гостріше і вже на 18 хвилині це втілилося у гол.

18 хв. ГОЛ! Бондар вкинув аут з правого флангу у штрафну на Маляренка, який головою продовжив на Загорулька, який у свою чергу з льоту із розвороту кладе красивий мяч між двома захисниками у лівий кут воріт киян. 1:0!

19 хв. Вже на наступній хвилині “Нива” могла відзначитись вдруге. Перехоплення на чужій половині поля, Георгієв віддав пас з правого флангу у центр на Загорулька, який пробив з метрів 15 прихованим ударом з носка, але на жаль, мяч пролетів у кількох метрах від лівої стійки.

24 хв. Калітов подав штрафний, Георгієв у карколомному стрибку перенаправив мяч у центр карного майданчика, а Петрик зіграв на відскоці, красиво пробивши через себе, але не влучно.

31 хв. ГОЛ! І знову спрацював високий пресинг. Георгієв відібрав мяч на чужій половині поля, переадресував його направо на Громока, який дочекався, доки Віктор підключиться до атаки і віддав пас йому зворотній пас. Георгієв продемонстрував чудове виконення, пробивши з правої ноги у лівий верхній кут воріт “АФСК Київ”. Таке враження, що воротар гостей був не готовий до удару, втративши буквально мить, але цього вистачило, щоб не встигнути відбити мяч. 2:0!

43 хв. ГОЛ! Бондар вступив у боротьбу на чужій половині поля, обікрав киянина і віддав пас у центр на Загорулька, який продовжив далі на Маляренка, який увірвався у штрафну з лівого флангу, випередив захисника і на швидкості врізався у голкіпера, який вибіг назустріч, але зіграв із порушенням правил. Пенальті чітко виконав Загорулько, пробивши у лівий верхній кут. 3:0!

Перерва. 

46 хв. На поле вийшли Слінкін і Козьбан. І це вже само по собі цікаво, адже у новачків є своя мотивація проявити себе. І саме Козьбан міг забити вже на першій своїй хвилині на полі. Не встигли гості розіграти мяч у центральному колі, як Загорулько вступив у боротьбу на чужій половині поля, обікрав захисника і вибіг з мячем на оперативний простір. З правого флангу до атаки підключився Козьбан, отримав мяч і вийшов 1 на 1 з голкіпером, але надто відпустив мяч, зблизився і тому удар вийшов у воротаря.

51 хв. Борячук навісив з лівого флангу на дальню стійку, Георгієв пробивав чи прострілював вздовж воріт, але мяч було відбито прямо на Бондаря, який пробив с ходу, але цей розстрільний удар впритул було заблоковано захисником.

54 хв. Гол! Борячук віддав мяч з лівого флангу у центр, далі Георгієв кинув мяч Загорульку у прорив у штрафну трішки лівіше воріт. Артур продавив захисника і з льоту пробив у правий кут воріт у протихід воротареві. 4:0! Черговий красивий гол!

58 хв. Перший удар гостей у цій грі. Після подачі кутового Ключик пробивав головою з метрів семи, але значно вище воріт.

59 хв. І знову Козьбан дадеко відпускає мяч, вриваючись у штрафну з правого флангу. І знову перспективний момент втрачено.

63 хв. Слінкін подав на дальню стійку з лівого флангу, Бондар пробиває с ходу. Дуже сильно, але мяч пролітає над поперечиною.

66 хв. Нагорний дуже сильно прострелив на лінію воротарського майданчика з правого флангу, але відмінно і дуже впевнено грає Шкарбан, фіксуючи мяч.

67 хв. Загорулько віддав пас на Брижчука, який увірвався у щтрафну з лівого флангу. Антон зблизився з воротами і сильно пробив у ближній кут, але не влучив. Шкода. це була розстрільно позиція.

70 хв. Ключик пробив зі штрафного з метрів 28. Сильний прямий удар, мяч перелітає через стінку і через ворота.

75 хв. Гемега класно приклався до мяча з метрів 16 від воріт, але круглий пролітає вище воріт.

79 хв. Помилка воротаря, який вибив мяч у аут. Брижчук швидко вкинув мяч з-за лінії на Загорулька, який миттєво перевів мяч на дальню стійку, куди підключився Калітов і буквально розстрілював ворота впритул, але мяч знову летить вище воріт. Олександр здивовано посміхається, сам не розуміючи, як не влучив у ворота.

82 хв. На поле виходить 15-річний Мулик. Щось я не пригадую, коли у нас був такий молодий дебютант. Так, за 10 проведених на полі хвилин Володимир нічого не показав, але певно що від нього це і не вимагалось – достатньо було відчути атмосферу професійного футболу.

87 хв. Брижчук обіграв двох захисників на лівому фланзі атаки і пробив, закручуючи мяч у дальній кут. Але не влучив.

90+2 хв. Дуже класна широка атака “Ниви”. Здається, у ній приймала участь пів команди. Сім – вісім пасів на підступах до штрафної і у самому карному майданчику поставили у тупик захис гостей, але ніхто з нивівців не наважився пробити і момент було втрачено.

Фінальний свисток. 

IP

Niva.vn.ua