Попередження: Зарічник, 7 хв., Підопригора 9 хв., Тищенко, 10 хв., Сербул 58 хв., Івашків, 68 хв., Новиков, 90+3 хв.

Асистенти арбітра: – Вдовіна О, Нижник В.

99.Карабін Іван, – 2. Борячук Олександр, 5.Попов Дмитро, 12.Федорук Деян, 6.Сербул Едуард, 10.Брижчук Тимофій (14.Осмоловський Артем  65 хв.), 25.Калітов Олександр, 7.Костюк Євгеній, 34.Громок Денис (8.Зугравий Богдан, 79 хв), 19.Підопригора Максим (11.Івашків Дмитро, 65 хв.), 9.Браславський Ярослав, (4.Подкуйко Давид, 88 хв.)

«Рубікон» Київ:

26.Цурупін Артем (71.Могиль Євгеній, 88 хв.) 23.Новиков Вадим, 21.Куноун Річард, 25.Нянках Стівен (8.Марченко Олександр), 94. Драм Амед (33.Швець Богдан, 46 хв), 14.Зарічнюк Євген, 88.Глущук Юрій, 9.Шутенко Вадим (99.Деревяго Артем, 77 хв.), 77.Коверник Валерій, 75.Тищенко Вадим.

Запасні гравці: 1.Мусієнко Антон

Головний тренер: Курята Віктор

2 хв. Борячук пробив зі штрафного, призначеного в метрах 25 від воріт. Відбувся сильний удар в лівий нижній кут і воротар з певними складнощами кулаками вибив мяч у поле.

10 хв. Борячук необачно головою скинув мяч в центр штрафної на воротаря “Ниви”, але першим на мячі опинився тищенко, який наніс удар, але влучив ногою в Карабіна, який встиг вибігти назустріч.

Небезпечно!

19 хв. Браславський промчав по лівому флангу і скинув мяч під удар на партнерів по команді в центр штрафної. Підопригора не став чипати мяча а пробив Брижчук. Але цей удар було заблоковано захисником.

26 хв. Подача-простріл гравця “Рубікона” з правого флангу, Карабін у стрибку забирає мяч.

30 хв. Браславський знову проривається по лівому флангу, скидує під удар в центр, але Громок лише трішки не встигає до мяча. Його на мить випереджає захисник, який вибиває мяч на кутовий.

Поки що лише напівмоменти, які важко назвати надто небезпечними.

38 хв. ГОЛ! Дуже хороша, швидка атака “Рубікона” правим флангом, Тищенко змістився з мячем до лицьової лінії і віддав пас назад на кут воротарської площадки, звідки Шутенко класно підрізав мяч через голови трьох захисників у дальню девятку. Красива атака і її завершення! 0:1!

44 хв. А тепер вже красивий момент від Громока, який прийням мяч біля бокової лінії, змістився до кута штрафної і класно пробив обводячим ударом у стиля Ярмоленка в дбній кут. Відмінно грає воротар!

45 хв. Борячук з центра поля закидує мяч на правий фланг атаки, де його підхоплює Сербул і класно скидує в штрафну під удар Федоруку, який пробиває сильно і влучно, але.. захисник блокує удар.

45+1 хв. Браславський видав класний слалом з мячек з правої сторони штрафної, а потім подав на дальню стійку на Костюка, який пробив головою зі складної позиції для удару, але мяч полетів навісом і голкіпер без складнощів впорався з цим епізодом.

Перерва. У першому таймі на полі відбувалась доволі нудна гра майже без моментів. Але після пропущеного голу “Нива” заграла значно активніше, створивши декілька моментів для взяття воріт.

49 хв. Коверник наважився на дальній удар з метрів 30, але мяч пролетів вище воріт.

52 хв. ГОООЛ! Вінничани зрівнюють рахунок. Підопригора отримав мяч на підступах до штрафної, пройшов вздовж самої лінії і віддав мяч Костюку, який дуже хитро одним рухом відсік на протиході відразу трьох захисників і більярдним ударом у правий нижній кут забиває гол у ворота “Рубікона” 1:1!

57 хв. Брижчук одержав мяч після відскоку біля лівого кута штрафної площадки і с ходу проби у ближній кут. Воротар!

58 хв. Зарічник за фол у атаці отримує другу жовту картку, яка перетворюється у червону!

63 хв. Костюк з лівого флангу прострілює в штрафну, захисник відбиває мяч прямо на ногу Браславському, який пробиває з метрів вісьми у правий порожній кут воріт суперника, але мяч пролітає у кількох сантиметрах правої стійки.

64 хв. Громок протягнув мяч по правому флангу до самої лицьової лінії і віддав пас до воріт на Брижчука, який пробиває впритул, але відмінно грає воротар.

73 хв. ГОООЛ! Позиційна атака “Ниви” правим флангом, подача через всю штрафну площадку на лівий фланг, мяч приймає Костюк і відразу навісом віддає його в центр штрафної на Громока, який с ходу з льоту влучно пробиває по воротах у правий нижній кут! 2:1!

76 хв. Браславський класно пройшов суперника по лівому флангу, дійшов до лицьової лінії і класно віддав пас на Костюка, який перебував в центрі штрафної. На жаль, наш гравець дуже довго розмірковував, що робити з мячем в цій перспективній ситуації і момент було втрачено.

83 хв. Невдала гра на виході воротаря “Рубікона”, від якого відскочив мяч прямо на ногу Браславському, але гостям пощастило, що свого воротаря підстрахував захисник, який вибив мяч.

87 хв. А тепер вже дуже гаряче біля воріт “Ниви”. Невдалий прийом мяча захисником, мяч відскакує до нападника гостей і пробиває з ходу повз Карабіна, який далеко вибіг з воріт. Уфф… Мяч пролітає поруч з правою стійкою.

88 хв. Дальній і небезпечний удар в ствір воріт “Ниви”. Але на місті Карабін,який у стрибку ловить мяч.