Попередження: Борячук, 7 хв., Вересоцький, 18 хв., Зугравий, 25 хв., Чаус, 25 хв., Бибік, 41 хв., Костюк, 45 хв., Гемега, 82 хв.

Асистенти арбітра: Онищук В., Переверзев А.

99.Карабін Іван, – 2.Борячук Олександр, 25.Калітов Олександр, 7.Костюк Євгеній, 6.Сербул Едуард, 10.Брижчук Тимофій, 17.Пастушенко Микола, 8.Зугравий Богдан, 16.Гемега Віталій, 14.Осмоловський Артем, 9.Браславський Ярослав

Запасні гравці: 1.Музичка Іван 21.Підгаєцький Дмитро, 11.Івашків Дмитро, 4.Подкуйко Давид.

«Чернігів» Чернігів:

12.Тимофєєв Анатолій, 27.Чаус Максим, 19.Борщ Дмитро, 4.Мчедлішвілі Теймураз, 5.Романченко Анатолій, 6.Вересоцький Андрій, 9.Кривобороденко Кирило, 20.Бибік Артур, 7.Мироненко Дмитро, 95.Лазаренко Богдан, 11.Кохановський Анатолій.

Запасні гравці: 3.Мовлян Тарас, 17.Дедух Руслан, 2.Науменко Анатолій, 15.Лакеєнко Андрій.

Головний тренер: Постовой Вадим

В цій грі багато чого трапилось вперше. І що приємно, це “вперше” лише у позитивному плані. По-перше, нарешті “Нива” перемогла! Це найголовніше. Але є і багато іншого. Вперше “Нива” не пропустила. Вперше “Нива” забила два мячі. Вперше забив Віталій Гемега. Вперше забив новачок “Ниви” Осмоловський. Вперше не пропустив Карабін. Вперше у основі вийшли Зугравий і осмоловський. Вперше “Нива” піднялася на одну стрічку в турнірній таблиці чемпіонату. Вперше за 62 роки головна команда області набрала перші залікові бали лише у девятому турі.

Шкода, що вінничани відчули смак перемоги так пізно – аж наприкінці першого кола чемпіонату, але маємо те, що маємо. Перед зимовим міжсезонням “Нива” має провести ще три гри. На виїзді з другим місцем в турнірній таблиці – “Карпати-Галич”, а також з першим місцем – “Епіцентром”. А вдома зіграємо з “Рубіконом”. Але турнірні реалії такі, що вінничанам не варто дивитись на турнірну таблицю, а намагатись брати очки в кожній грі, не зважаючи на статус суперника.

Чим було цікаве протистояння з ФК “Чернігів”? А тим, що саме ця команда не змогла приїхати до Вінниці через поламаний  автобус і саме завдяки цьому “Нива” вийшла в наступний раунд Кубка України. Ось і було цікаво подивитись, як потенційно могло завершитись кубкове протистояння, яке не відбулось.

Цікаво, що напередодні гри головний тренер “Ниви” Олег Шумовицький пожалівся про надскладну ситуацію зі складом команди. Двоє гравців відбувають дискваліфікацію, двоє травмовано, ще четверо захворіли. Одним словом, жах. Одна заміна у грі? Але ні… Гра показала, що або тренер “Ниви” вводив у оману суперника, або лікарі команди створили диво. Були відсутні лише дискваліфіковані Громок і Попов, а також Федорук, Підопригора. На лаві запасних під час гри було цілком комфортних чотири заміни, рівно так само, як і у гостей.

Ще однією цікавинкою є те, що за неофіційною інформацією, з командою почав працювати психолог. Можливо проблеми команди були і у розрізі психології, адже у багатьох матчах чемпіонату “Нива” не виглядала значно гірше суперника, вела у рахунку, але у підсумку завжди програвала. Можливо, тепер щось зміниться і гравці відчують впевненість у собі.

5 хв. Перший красивий момент у воріт суперника створила “Нива”. Осмоловський на лівому фланзі атаки виграв верхову боротьбу і віддав пас на хід Браславському, який увірвався у штрафну і наніс точний удар в лівий нижній кут воріт. На місці воротар, але і арбітр підняв прапорець, сигналізуючи про офсайд.

6 хв. Лазаренко падає в штрафній “Ниви”. Свисток рефері мовчить.

11 хв. Борячук закинув мяч по лівому флангу на хід Осмоловському, який набрав швидкість, увірвався у штрафну під пресингом захисника і трішки забарився з ударом. Замість спроби пробити по воротам мяч просто вийшов за лицьову лінію.

14 хв. Борячук повторив свій пас, але вже на Костюка, який, знову ж таки, на лівому фланзі підхопив передачу, обіграв захисника, пройшов аж до кута воротарського майданчика і пробив з вбивчої відстані, але навпрочуд невдало – мяч пролетів поруч зі стійкою.

26 хв. Після дуже цікавого і активного старту матчу команди трішки збавили оберти і хоча гра проходила без моментів, але “Нива” все ж досить добре контролювала гру, яка проходила, переважно, на половині поля гостей. І ось лише на 26 хвилині Зугравий потурбував голкіпера “Чернігіва” дальнім пострілом.

35 хв. Гості створили перший небезпечний момент, коли після атаки лівим флангом відбувся простріл в центр і лише дивом нападник “Чернігіва” не зумів влучити по мячу приблизно з 11-метрової відмітки.

38 хв. ГООЛ! “Нива” відкриває рахунок у грі! Костюк отримав мяч на лівому фланзі і ледве увійшовши в штрафну, прострелив у напрямку 11-метрової відмітки, звідки Віталій Гемега влучно вдарив у правий верхній кут. 1:0!!

Перерва.

47 хв. Браславський віддав мяч у центр під удар Зугравому, який з метрів 18 пробив значно вище воріт.

50 хв. А ось це, мабуть, ключовий момент для гостей. Шикарна атака, найнебезпечніший момент… і таке невдале завершення. Мироненко промчав лівим флангом і классно прострелив вздовж воріт. Мяч минув усіх захисників і прилетів до когось з нападників, який стояв абсолютно один перед порожніми воротами, але чомусь не пробив в один дотик, а став підлаштовувати мяч собі під удар і в цю мить Карабін кулею налетів на мяч, заблокувавши цей удар. Також було заблоковано і два удари-добиванн, але вже зі значно гірших дистанцій. Уффф… ну, дуже небезпечно.

53 хв. Браславський увійшов у штрафний майданчик з лівого флангу і прострелив в центр. Першим на мячі був Кривобороденко, але, вибиваючи, ледве не зрізав мяч у свої ворота.

57 хв. Гемега красиво обіграв кількох захисників, увійшовши в штрафну з правого флангу і класно подав на дальню штангу. Шкода, що там не було партнерів по команді, адже зона була вільна для удару.

60 хв. “Нива” активізувала дії. Активні Гемега, Браславський, Брижчук та інші… В одному з епізоді пробивав Брижчук, отримавши скидку від Пастушенка, але удар було заблоковано.

70 хв. Осмоловський навісив з лівого флангу в центр штрафної, захисник помилився, граючи головою і Браславський виграв боротьбу і пробив у ближній кут, але мяч було заблоковано.

71 хв. Кутовий було подано на ближню штангу гостей, Пастушенко пробиває головою і мяч перелітає поперечину в кількох сантиметрах. Небезпечно!

75 хв. Костюк пробиває штрафний, але воротар якось не дуже впевнено ловить мяч і Пастушенко пробиває по воротам з близької дистанції, але у воротаря.

83 хв. ГОООЛ! 2:0! Широка, розкішна атака “Ниви” завершується голом. Браславський розігнав атаку лівим флангом, віддав поперечну передачу на Гемегу, той змістився у центр і пробив. Мяч було заблоковано, але він відлетів до Осмоловського, який знову повернув мяч в центр штрафної. Сербул виграє повітря і знову віддає передачу на лівий фланг на Осмоловського, який підхопив мяч, зробив пару крокв у напрямку воріт і міцно з лівої пробив у дальній кут! Мяч зрадницьки підскочив перед голкіпером і влетів у сітку!

90 хв. Кохановський пробиває головою з близької відстані, але навісом і не сильно. Карабін на місці.