Асистенти арбітра: Тютерєв М., Ніженковський О.(обидва Дніпро)

Голи: Тименко, 23 хв., Скляренко, 44 хв.

Жовті картки: Єременко, 82 хв., Семенець, 85 хв., – Жуков, 19 хв., Кольцов, 55 хв., Петрук, 82 хв.

32.Литвиненко Олександр, 25.Ярмак Євгеній, 20.Місюра Євген, 3.Скляренко Іван, 23.Таран Анатолій, 5.Турчанов Вячеслав, 4.Миколаюк Євген (7.Захаревич Ярослав, 57 хв.), 10.Зуєвич Сергій (6.Загалевич Дмитро, 78 хв), 8.Скепський Денис (18.Семенець Богдан, 73 хв.), 27.Тименко Володимир (29.Єременко Дмитро, 78 хв.), 11.Сомов Іван.

Заміни: 12.Проценко Ярослав, 16.Сокол Владислав, 13.Калінін Олександр, 14.Головатенко Андрій, 30.Безязичний Констянтин.

“Нива” Вінниця:

1.Попович Єгор, 3.Лотоцький Борис, 23.Борячук Олександр, 33.Мороз Євгеній, 19.Петрук Іван, 20.Шевчук Володимир, 8.Кольцов Віталій, 17.Жуков Микита (99.Костюк Євгеній, 80 хв), 70.Швець Олексій (18.Гаврик Микита, 89 хв), 29.Орнат Артур (9.Мулик Володимир, 89 хв.), 10.Загорулько Артур.

Заміни: 25.Гуменний Віталій, 22.Чухно Валерій, 13.Білик Ігор, 11.Страшкевич Вадим,

Головний тренер: Остапенко Олег

Нічого страшного не відбулось. Просто “Нива” не склала екзамен на лідерство. Після двох доволі якісних ігор вінничани показали і іншу свою сторону – бліду гру без особливої агресії і вигадки. Кудись подівалась комбінаційна гра, не працювали фланги, вже традиційно був розгублений захист, програна усі верхова боротьба, напад не реалізував свої моменти. Заміну було зроблено чомусь надто пізно, щоб щось змінити. І ось у підсумку маємо 0:2 і статус міцного середняка.

Перші десять хвилин пройшли у “розвідці”. причому, якщо господарі розвідку вели на чужій території, то вінничани приглядались до гри суперника на власній частині поля. До надто гострих моментів не доходило, якщо на враховувати пару кутових, які закінчувались ударами. Повільна, не надто цікава гра продовжувалась до спалаху вінничан, які завдяки активності Загорулька мали стовідсотковий момент біля воріт суперника на 16 хвилині гри, але не забили. А не забиваєш ти, забивають тобі. Провал у захисті, Тименко забиває. Відмічаємо, що у цій ситуації у захисті цієї зони приймали участь Лотоцький, Борячук, Кольцов, Орнат, Жуков, Мороз і звичайно Попович, але їх усіх переграли три гравця з Бузової. Трохи згодм мав свій стовідсотковий шанс кращий бомбардир чемпіонату Сомов, але у цьому моменті відзначаємо майстерність поповича, який врятував ворота. У атаці у Вінниці нічого не виходило. Не було абсолютно ніякої комбінаційної гри, а моменти виникали за рахунок помилок господарів, або завдяки стандартам. Так само не виходило зіграти надійно і у захисті. Постійно програвались верхові дуелі, втрачались позиції, що і стало запорукою другого пропущеного голу.

Другий тайм господарі розпочали, відкотившись до власних воріт, вочевидь, плануючи ловити вінничан на контратаках. Гості, ж, навпаки, заграли з більшим бажанням, агресивніше і активніше. Але вистачило вінничан аж на вісім хвилин. Аж до тих пір, доки Сомов забив ще один гол, щоправда, не зарахований арбітром. Далі господарі знову прибрали ініціативу до власних рук, граючи “по рахунку”. Час минав, гра “зависла”. Моментів майже не було, здавалося, можна було б пожвавити гру замінами. Напрошувався вихід Костюка, інших молодих гравців, які позбавлені ігрової практики. А що втрачати? Але ні… замін не було. Ніби уся ця нудна гра влаштовувала тренерський штаб.

4 хв. Турчанов пробив поза меж карного майданчика піся подачі кутового і відскоку мяча прямо на ногу гравцеві Бузової. Мяч пролетів поруч з лівою стійкою воріт вінничан.

6 хв. Ще один кутовий біля воріт вінничан. на цей раз Скларенко пробиває головою упритул, але гравці з Вінниці блокують цей удар.

14 хв. Таран виконав навіс від лівого кутового прапорця у центр штрафної, Миколаюк намагався покласти корпус і нанести удар з льоту, але пробити як сслід не вдалося і мяч став легкою здобиччю Поповича.

16 хв. А це вже дуже небезпечно! Бузова ледве не привезла гол сама собі. Пас з правого флангу на воротаря виявився засильним, Загорулько не виключився з епізоду, навязавши боротьбу і випередивши голкіпера перехопив мяч і скинув його назад у центр карного майданчика на Жукова, який з ходу пробив по воротах, але влучив у скупчення з воротаря і двох захисників, які кинулися під удар. А якби Микита зміг прийняти мяч, уся ця група суперників вже б пролетіла повз мяч і перед Микитою відкривались би вже абсолютно порожні ворота.

17 хв. Попередній епізод завершився кутовим. Після його подачі пробивав Петрук, але мяч влучив у захисника.

21 хв. ГОЛ! 1:0! Бузова вкинула аут з правого флангу, Лотоцький невдало прийняв мяч, який відлетів до Сомова, далі пас на Ярмака, який не розмірковуючи навісив з правого флангу на ближню стійку, Мороз програв верхову боротьбу Тименку, який головою вколотив мяч у ближній кут.

28 хв. Штрафний неподалік воріт вінничан. Миколаюк не став пробивати по воротах, а віддав дотепний пас повз стінку на правий фланг на Зуєвича, який прострелив на 11 – метрову позначку на Сомова, який з ходу сильно пробив по воротах, але Попович створив дивовижний сейв,відбивши мяч на кутовий! Очевидно, що це буда чудова награна комбінація.

31 хв. Швець подав штрафний з лівого флангу у штрафну господарів. Здається, трішки у недодачу, але мяч відлетів на ногу Шевчуку, який пробив з метрів десяти, але занадто вище воріт. Такі моменти потрібно реалізовувати.

37 хв. Загорулько пробив з 18 метрів, але дуже невдало. Удар не вдався.

39 хв. Зуєвич відповів класним ударом з тієї самої відстані, але мяч пролітає біля правої девятки.

44 хв. ГОЛ! 2:0! Черговий провал у захисті вінничан. Миколаюк подав штрафний з правого флангу, мяч перелетів на ліву сторону штрафної, Тименко виграв верхову боротьбу, переадресувавши мяч Литвиненку, який теж виграв верхову боротьбу, далі пас на Сомова, який теж у свою чергу виграв верхову боротьбу і віддав влучний пас під удар Скляренко, який з льоту з лівої ноги сильно пробиває повз дезорієнтованого Поповича.

Перерва

51 хв. Подача з кутового, головю пробиває Мороз. Вище воріт.

55 хв. Зуєвич і Миколаюк розірали мяч неплодалік лівого кутового прапорця, останній подав верхову передачу на дальню стійку, яку, знову ж таки, головою замкнув Сомов. Гол не було зараховано через офсайд , але, після перегляду повтору, ну, доволі суперечливий епізод.

64 хв. Захаревич пробіг від власної штрафної аж до штрафної(!) вінничан, пробив з 16 метрів, але трішки вище над поперечиною. Ну як так… Чотири захисники програли у швидкості нападнику.

75 хв. Скляренко пробиває головою після подачі кутового. Напівмомент. Але при повному затишші на полі і це враховуємо.

79 хв. Таран подає з лівого флангу на Сомова, який головою пробиває, знаходячись на ближній штанзі, але мяч пролітає поруч зі стійкою.

84 хв. Дооовга вертикальна передача на Семенця, який вривався у штрафну, але Попович ціною ушкодження на мить випереджає нападника і кулаками вибиває мяч у поле.

89 хв. Подача з лівого флангу на воротарську лінію, Загорулько ледве дотягується до мяча головою, а якби трохи нижче, міг би відбутися влучний постріл по воротах…

90+2 хв. Єременко на лівому фланзі атаки розгойдав Петрука і Гаврика, дійшов до лицьової і подав у центр штрафної. Удар Сомова в упор, Мороз кидається під мяч, але… свисток арбітра, який сигналізує про те, що мяч перед цим вийшов за межі поля.

90+3 хв. Ще один вбивчий момент у Сомова. Захаревич пробіг від центру поля до штрафної, пробив від правого кута карного майданчику, попович відбив мяч, але прямо перед собою на ногу Сомова, який міг спокійно пробивати у порожні ворота, перед якими був лише Мороз.. але пробива повз ліву стійку. Ну, просто пощастило.