Наша електронна адреса: niva.vn.ua@gmail.com


[Добавил Игорек в 30.03.2018 20:54:43]

Зустріч керівництва, тренерів, гравців ФК «Нива» Вінниця з вболівальниками. Не офіційною мовою, а просто так, як це було... Екесклюзив від niva.vn.ua

Напередодні старту весняної частини першості вінницька «Нива» запросила до себе прихильників команди для дружнього спілкування, знайомства з новачками, а також для того, щоб вболівальники змогли отримати відповіді на свої запитання.

Все це відбулось після відкритого вечірнього тренування на СК «Нива». Спочатку була розминка, бігова робота, потім команду було поділено на дві частини. На одній половині поля заняття проводив Денис Колчін, який робив наголос на швидкісті руху, влучності передач. Іншу половину поля зайняли Юрій Соловєнко і Нгаха Колінс і гравці, які відпрацьовували злагодженість атакувальних дій команди. Раз за разом атакуюча група накочувалась на ворота голкіперів, які почерговово захищали ворота. Тренування проводилось з дуже гарним настроєм, зарядженістю і небежанням уступити в чомусь одне одному навіть тут, на тренуванні. Соловєнко дотепно шуткував, підтримував то воротарів, то атакуючу сторону. Нгаха лише слідкував за тим, як проводиться тренування. Також у якості зацікавленого спостерігача на футбольному полі був присутній і президент клубу Василь Васильович Вовк, який знаходився у доброму настрої, вітався і багато спілкувався з присутніми. Тим часом тренування скінчилося і вболівальники, які спостерігали за гравцями з трибун, перемістилися в приміщення кафе, яке розташоване на території спорткомплексу. Трішки згодом туди підтягнулися і гравці, тренери і керівництво. Цікавий момент. Ніні команда виглядає дуже презентабельно і солідно – всі гравці і тренери одягнуті у однакову, красиву форму, а не так, як це було кілька років тому, коли команда виглядала, як бомжі – хто у чому.

Всього було близько тридцяти представників «старої гвардії» вболівальників, також були присутні «Зелено-біла сім я» і трішки згодом організовано підтянулась солідна група ультрас. Ну і преса – Михайло Шафір представляв офіційний сайт, я – сайт вболівальників, Олег Федченко газету «Вболівальник», а також допитлива жіночка з обласного радіо.


Як годиться, спочатку слово взяв Василь Вовк:
-Розпочну ось з чого. Мабуть, не всі нові футболісти мене знають, хіба що на фото, на телебаченні. Тому, представлюсь – Василь Вовк. Користуючись нагодою, скажу, що вчора мною в агенції «Укрінформ» було підписано договір про співробітництво з Федерацією футболу учасників АТО. В чому суть? Ми перша професійна команда, яка вирішила підтримати учасників АТО. У нас є пять команд-учасників АТО і ми підтримаємо ці команди у нас на вінниччині. Наприклад, арендувати поле, десь провести сумісне тренування, десь щось підказати, теоретичне заняття провести. Це буде корисно для всіх і є кроком реабілітації тих хлопців, які повертаються додому.

Щодо цієї зустрічі, я дякую ініціаторам, перш за все, головному тренеру Денису Колчіну, і, як обіцяв, теж приїхав на цю зустріч. Я буду небагатослівним, тому що, поки що говорити немає про що. Перше, що я хотів би сказати. Я маю велику мрію, що вінницька «Нива» через пару років грала у Премєр-лізі! І з Вовком, чи без Вовка, я буду про це мріяти і робити все, щоб втілити цю мрію у життя. Друге. На сьогоднішній момент ми робимо все, щоб команда була і грала. Михайло Семенович виступав на конференції і озвучив ціль – третьє місце. Я хотів би його доповнити. У нас є два вида задач – Задача максимум – перше, друге місце, задача мінімум – третє місце в групі… У нас група А чи Б? Групі А чемпіонату другої ліги…. Будь який варіант буде визнано успішним. Для цього потрібно грати і вигравати. Але ми всі розуміємо, що можна грати і не вигравати, адже «мяч круглий». Я хотів би вітати вболівальників, які прийшли познайомитись з командою і хотів би, щоб це не перетворювалось в базар. Конкретні запитання, конкретні відповіді.

Обласне радіо:
-Василь Васильович, питання фінансування. З яким фінансовим забезпеченням команда вступає в весняну частину сезону?
Василь Вовк:
-Зараз футбольні клуби, це ТОВ – товариства з обмеженою відповідальністю, які повинні забезпечувати команду. Я вам можу сказати, що на сьогодні немає жодного клубу другої, першої і більшості Премєр ліги, які бі фінансувало ТОВ. Там «крутяться», вибачте за сленг, самі різні кошти. У нас коштів, які вкрадені, «віджаті», приховані від податків немає! У нас є кошти, які не мають жодних кримінальних ознак і кошти бюджету. На другу половину сезону голова обласної ради Валерій Коровій нам пиділив 1 мільйон гривень. Більше 300 тисяч було витрачено на збори. Ми провели три етапи в доволі хороших умовах – комплекс «Дубовий гай» - є де спати, є що їсти. Мій тезка Василь Подолян, кажуть, підвозив туди з ринку додатково продукти – сало, м'ясо… Далі. Є інформація, що міська влада виділила 150 тисяч гривень на підтримку команди – також будемо їх освоювати. Але ви повинні розуміти – у нас гроші ніхто на ліво не пускає – всі вони ідуть на футболістів, на команду «Нива».

Обласне радіо:
-Чи вистачає цих коштів?
Василь Вовк:
-Я вам задам питання у відповідь – а у вашій сімї вистачає грошей? У мене, наприклад, не вистачає. Звичайно, не вистачає, адже хочеться придбати більш кваліфікованого футболіста (не в образу гравцям, які присутні), хочеться мати автобус. Немає за що купити. Але ми над цим працюємо. (не будемо зараз говорити, що ідуть перемовини). Хочеться їсти краще, годувати не тільки іногородніх, а й наших місцевих. Щоб гравці проживали не по четверо, а по одному- двоє.

Обласне радіо:
-А що стосується бази «Ниви-В»?
Василь Вовк:
-Давайте вже забувати приставку «–В». По регламенту, команда має називатися так, як називається ТОВ, або, одним словом, яке входить в назуву ТОВ. З нового сезону ми повертаємось до історичної назви «Нива». Щодо бази. У нас немає бази. Нам запропонували землю біля радіолампового заводу. Це стадіон «Інтеграл». Але сказали – «Платіть податки на землю». Це не тому що вони погані, а так положено, дійсно. На будівництво ми поки що інвесторів не знайшли.

Вболівальник:
-Ви хочете стадіон будувати?
Василь Вовк:
-Ми мріємо про усе – про стадіон, про автобус, про базу… Мріємо, працюємо над цим, грошей постійно не вистачає.

Михайло Куниця:
-Можна я додам? На сьогоднішній день команда забезпечена всім необхідним. Ми провели три прекрасних збори. Команда вдягнута, взута. Ми всім приїзджим футболістам зняли квартири, всі приїзджі футболісти на харчуванні. Багато інших футболістів в інших клубах можуть мріяти про таке. На сьогоднішній день все, що дляклубу необхідно, все робиться. Будемо сподіватися, що надалі буде те саме…

…і тут спокіний діалог було перервано емоційною реплікою вболівальника з великим досвідом. Вболівальник «1»:
- Я не пойму одно – зачем строить новый стадион? Это ж какую сумму нужно внести, чтобы его построить? Почему не реконструировать «Локомотив»? Или там дома строят и уже нельзя?
Василь Вовк:
-Я не сказав, що ми хочемо будувати новий стадіон, а ми хочемо мати свій стадіон. Прошу бачити значення слів. Було багато розмов, що хтось там «щось хоче». При нормальній ситтуації нам би мали дати «Локомотив» в аренду. Ми мали б вже сьогодні там заробляти гроші на тому, на чому заробляють інші особи. Нам його в аренду не дають. А ми не сильно наполягаємо, тому що ніяких політичних накладок на футбол не має бути. Але є політична ситуація, і від неї нікуди не дінешся. Ми сподіваємось, що вона зміниться рівно через рік.

Вболівальник «1» не вгамовувася:
-Взаєморозуміння не буде, если городская власть не заинтересована в этом.
Вболiвальник «2»:
-А при чем здесь он? (**Вовк, имелось ввиду**)
Вболівальник «1» заводився ще дужче:
-Как это при чем? Я имею ввиду, если бы здесь была городская власть и им задать эти вопросы.
Почему о команде никто не думает, почему…

Михайло Куниця:
-А почему вы не проявляете инициативу? Не идете к тому же Моргунову?

Василь Вовк:
-Давайте не будемо сперечатися. Можна зібрати мирну акцію під міською родою, яка б донесла до влади вимоги..

Вболівальник «1»:
- Ви можете донести до местной власти…

Михайло Куниця:
-Вы знаете сколько раз уже доносили? Сколько просьб было, писем…

Василь Васильович трішки розрядив цю неприємну атмосферу закликом діалогу з командою, адже цілью зустрічі було саме знайомство з новачками, дружнє спілкування. І дійсно, ці претензії до президента виглядали трішки недоречно.
- До мене є багато питань у всіх – є позитивні, є негативні. Я це розумію. Але всі ми зібрались, щоб зустрітись з командою. Давайте перейдемо на позитив. На сьогоднішній день ми не можемо мати цей стадіон, але ми працюємо. І я мрію, щоб більшість цих хлопців у футболках Ниви була у Премєр лізі.

Але Вболівальник «1» продовжив «допит»:
-Насчет команды. Почему так много игроков покинули команду? Они не готовы профессионально? Они не готовы были выполнить задачу выхода в первую лигу или не видели перспективы выхода в первую лигу?
Василь Вовк:
-Я повністю довіряю Денису Колчіну у підборі гравців. І він вирішив формувати команду «під себе» саме з цими гравцями, а з тими розпрощатися. Це його право. Якби я йому казав, що «Іванова, петрова не виганяй, а візьми цих хлопців, мого сусіда.. » А мені дзвонять, родичі і знайомі, що «є такий хлопець». Я кажу: «Денис, подивися цього хлопця. Я знаю, що він не тягне, але пів годинки нехай потренується…» Ніколи такого не буде, щоб я впливав на склад. Все.

Вболівальник «1» вирішив «дотиснути» президента, незважаючи на «нервові посмикування» у деяких нових футболістів, які не звикли до подібних розмов:
-Последний вопрос. К тренеру и команде у нас вопросов нет…
Інші вболівльники:
-Чому це нема?
Вболівальник «1»:
-А к вам есть. Скажите пожалуйста, как вы смотрите. Мы ездили в Хмельницкий. Едет команда, едут болельщики. Игра заканчивается, садимся в автобус, читаем в интернет: «Я, такой-то такой-то, снимаю команду с чемпионата». Вы представляете психическое состояние игроков? Едет на матч игроком винницкой «Нивы», а возвращается «никем»…
Василь Вовк:
-Я двічи заявляв про зняття команди. Перший раз це було, коли я був у Львові. Я дізнався. Що гроші, які повинні були виділенні на команду, не було виділено. Але доки я доїхав до Вінниці, губернатор сказав – «Василь, не знімай команду, ми виділимо мільйон». Це велика сума. Я вам казав, що три збори коштують більше трьохсот тисяч.

Михайло Куниця:
-С транспортом, со всем – пятьсот тысяч.

Василь Вовк:
-Я можу помилятись, я можу робити неправильно, але я ніколи не зраджу команді, вам, вболівальникам і народу України. Вибачаюсь за пафос.

Денис Колчін:
-Во первых, мне хотелось бы, чтобы мы погасили этот градус. Все-таки, эта встреча носит «семейный характер». Мы хотели, чтобы вы понакомились с новыми ребятами, со мной. Давайте как-то на позитиве? У ребят послезавтра серьезная встреча и хотелось бы провести эту встречу более позитивно.
Во-вторых, что касается комплектации. Тем игрокам, которые ушли, мы благодарны. Каждій случай индивидуален – кто то уходил по своим причинам, кто то из ребят ушел потому что меня не устраивали их профессиональные качества. Кто-то захотел уйти, даже имея на руках действующие контракты и Василий Васильевич отпускал ребят просто так. И мы их отпускали. Как можно работать с человеком, который не хочет играть в винницкой «Ниве»? У кого-то «взыграли амбиции», кто-то ушел из-за финансовой составляющей. Но сложилось так, как сложилось. Пять месяцев у нас не было официальных игр. Нам нужно было укомплектовываться, многие ребята остались и мы им очень благодарны. Кто-то попробовал свои силы в других клубах и вернулся. Мы отпускали ребят – ищите там, где лучше. Каждый трансфер очень индивидуален.

Обласне радіо:
-Колектив вже злагоджений, готовий до нового ривка?
Денис Колчін:
-Да, я уверен, что готов, но все равно, все покажут официальные игры. Пять месяцев это большой срок и нам, по сути, пришлось создавать новую команду.

Обласне радіо:
-Чому змінили капітана? Це була ініціатива Нгахи, чи…?
Денис Колчін:
- Ну, давайте конкретно по Колинсу. Это авторитетнийший человек и знаковая фигура в нашем коллективе. Мы с Колинсом долго общались в прошлом году. Я высказал свою точку зрения, он свою, но Нгаха пошел навстречу и наше общее решение, чтобы он постепенно переходил на тренерскую работу. В силу разных причин – возрастные, физиологические, с моей стороны выдвигаются немного другие требования, но безмерно уважая этого человека, а это гордость нашей команды, мы не можем вот просто так взять и расстаться с ним. На сегодняшний день Нгаха заявлен как игрок, но он участвует в тренировочном процессе, как играющий тренер. Он делится с игроками, своими знаниями, подсказывает молодым ребятам. Но в любой момент может выйти на поле и помочь в игре.

Обласне радіо:
-Ігор Маляренко готовий взяти на себе таку відповідальність?
Денис Колчин:
- На сегодняшний день мы не проводили выборы и урны для голосования у нас не было. Я не поклонник таких вещей. Просто вместе все собрались, это было в конце последнего сбора. Я им предложил, чтобы они в своем кругу определили… Но мы то сами знаем, где авторитетные ребята, кто пользуется наибольшим авторитетом. По большому счету, мы все большая семья и все внутренние расклады знаем прекрасно. Ребята коллегиально решили следующее: возник капитанский совет. Капитан команды Игорь Маляренко и его помощники Нгаха Колинс и Хохлов Вадим. Эти три человека на сегодняшний день являются наиболее авторитетными в нашем коллективе. Игорь своим отношением к делу, своей работой подает пример осталным ребятам.

Игорек (Niva.vn.ua):
-Денис Борисович, волею календаря нам предстоят тяжелые игры с принципиальными соперниками. Осознают ли игроки ответственность, принципиальность этих игр, готовы ли они «биться, пахать и умирать» на поле, чтобы достичь результата?
Денис Колчин:
-Мы играем в футбол. Ребята профессионалы. Они прекрасно понимают важность и ответственность предстоящих игр. Но у нас игр более ответственных и менее ответственных. Нам предстоит игра с первым местом лиги. Сегодня у нас была теория, мы нашли возможность, я договорился с руководством «Металлиста» и Иванов, тренер, с которым мы когда-то работали вместе, прислал нам видео игры «Агробизнеса» с «Металлистом». Вероятно, тот состав, который играл против «Металлиста», 90 процентов, будет играть против нас. Мы свою работу, как профессионалы, проводим. Анализируем, изучаем, готовимся сами, какие-то тактические наработки и на поле все будет видно. Но умирать-ли? Мы будем сражаться, мы будем биться за честь нашей команды, за очки, за честь города сражаться. Но это будет в каждой игре. И это будет Хмельницкий, Агробизнес или ФК Львов – не имеет никакого значения.

Далі Денис Колчін під оплески вболівальників представив кожного з гравців, які прийшли до «Ниви» в зимове міжсезоння. Крім вже відомих вінницькій вболівальницькій спільноті 11 новачків, було представлено також Олександра Калітова («Реал Фарма», «Чорноморець»), а також Федосова Павла («Арсенал»)

Вболівальник «3»:
-А кто из них уже на контрактах?
Денис Колчин:
-Все, кто здесь находятся, уже на контрактах.

Вболівальник «3»:
-Вы удовлетворены проведенной селекцией?
Денис Колчин:
- Меня все устраивает, но я никогда не бываю доволен. Но на сегодня у нас в заявке 23 человека и этого достаточно, я надеюсь, для десяти оставшихся матчей. Я надеюсь, что ребята себя реализуют и покажут, на что способны. Мы в них верим – это самое главное.

Олег Федченко:
-Прошло межсезонье, сборы, как вы оцениваете состояние команды?
Юрий Соловьенко
- Я считаю, что команда очень плодотворно провела время на сборах. Я считаю, что команда готова. На сто процентов в этой жизни ничего не бывает, но то, что можно ожидать максимально – команда готова. Единственная проблема, которая может быть в первой игре – переход с искусственного поля на натуральный газон. А соперник работал на натуральных полях. Мы не ставим эту проблему во главу угла, но мы с тренерским штабом занимаемся тем, чтобы минимизировать ее. Но самое главное, что, я считаю, что эти ребята, которые тут находятся, психологически готовы по максимуму для решения задач, которые поставил главный тренер и президент клуба.

Олег Федченко:
-Василь Васильович, де будуть проходити ігри? На СК «Нива», чи на ЦМС?
Василь Вовк:
- У нас немає проблем з тим, де грати. Але я доповню Юрія Леонідовича. Я сьогодні їхав сьогодні по трасі і чув, що Хмельниччину буде два дня заливати дощ. Тож невідома якість газону, на якому прийдеться грати матч. Щодо СК «Нива», у нас повне взаєморозуміння з керівництвом комплексу. Ми можемо грати на ЦМС, але не хочемо в першій грі вбивати газон.

Михайло Куниця:
-Я общался с Руденко. Ему поставлена Краевским задача и мы расписали график всех игр и тренировок. Отели немного больше, но то, что нам подписали, мы удовлетворены этим. Будет все узаконено исполкомом. И только эта первая игра 7 числа, чтобы не уничтожить поле, мы будем играть на СК «Нива». А все остальные игры будут проходить на ЦГС. Ради вас, болельщиков, мы перенесли игру на выходной день. 7 апреля в 14.00

Михайло Шафір:
-Ранее вы брали на себя большую ответственность в играх, а сейчас этой ответственности станет еще больше. Каковы ощущения быть в роли капитана? А второй вопрос насчет «Агробизнеса». Как собираетесь побеждать их?
Игорь Маляренко:
-Это большая честь для меня. Хочу сказать большое спасибо партнерам за доверие – это придает мне сил и уверенности в себе. Насчет «Агробизнеса». Я, как коренной винничанин, хочу по макксимуму выложиться и передать этот настрой партнерам, чтобы приехать в в родной город с высоко поднятой головой. Выложимся на полную. Мы вам обещаем!

Михайло Шафір:
-Вопрос Андрею Маляренко. Раньше вы играли против брата, а сейчас вместе с братом. Насколько это умножит ваши силы?
Андрій Маляренко:
-Я с детства хотел играть с ним в одной команде и мне это пойдет на пользу, играть с ним в одной команде. Он помогает мне, подсказывает. Он всегда меня поддерживал.

Денис Колчін:
-Я вам хочу сказать, как они тренируются друг с другом, там такие искры идут! Они друг другу так «вставляют» - мне страшно смотреть.

Вболівальник «4»:
-Ребята, весеннее поле горбатое, тяжелое. Играйте, бейте почаще! Играйте и у вас все получится. «Агробизнес» - сильная команда, но вы же не хуже! Сыграйте на максимуме и поверьте, болельщики, сидящие здесь. Да и не только здесь, нас тут мало, Винница видела и 25-30 тысяч на трибунах. Будете играть классно- вас будут на руках носить. Я желаю вам удачи!

Игорек (Niva.vn.ua):
-Денис Борисович, судя по заявке, рассчитываете на двух вратарей?
Денис Колчин:
-К сожалению, да. У нас третий вратарь получил травму. Все получилось так быстро, кувырком, поэтому, пока так.

Вболівальник «5»
-У нас там в «Агробизнесе» играет левый защитник Борячук. А у нас есть хороший полузащитник Сережа Паламарчук. Вот они и встретятся и Паламарчук должен забить гол)

Игорек (Niva.vn.ua):
-Денис Борисович, вопрос по составу. У нас всегда была проблема с нападающими. Какой вы видите линию атаки «Нивы» в весенней части чемпионата?
Денис Колчин:
-Мы так строим линию атаки, что у нас нет четкого деления – вот этот будет забивать голы, а этот обороняться. Системно у нас в атаке должно участвовать шесть человек. Конкретно на позицию центрального нападающего у нас сейчас три человека. Мы укоплектовались и мне кажется, что любой человек из группы атаки может в какой-то момент выполнить эту функцию. Главное, чтобы мы забивали, а кто – не важно…

Аплодисменты….

Игорек
Niva.vn.ua[Добавил Игорек в 28.03.2018 14:00:00]

"Нива" Вінниця
99.Золотар (1.Бабійчук, 46 хв.), 5.Музиченко (2.Дубенков, 46 хв., 15.Разуваєв, 74 хв.), 23.Дмитренко (8.Попов, 46 хв.), 21.Дударенко (4.Менжега, 46 хв), 55.Гарванко (33.Гудак, 46 хв.), 20.Хохлов (6.Кучер 46 хв.), 16.Брижчук (34.Калітов, 46 хв.), 9 Паламарчук (7.Маляренко А. 46 хв.), 17.Савошко (19.Осадчий, 46 хв.), 11.Маляренко І. (12.Палій, 46 хв.), 10.Яськов (25.Федосов, 46 хв.)

Статистика матчу "Нива" Вінниця - «ЕМС-Поділля» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«ЕМС-Поділля» Вінниця
Офсайди
4 (2+2)
0 (0+0)
Фоли
12 (6+6)
7 (7+0)
Кутові
8 (6+2)
1 (0+1) 
Удари по воротах
16 (9+7)
4 (0+4)
З них в ствір воріт
9 (4+5)
3 (0+3) 

1:0 На пятій хвилині після розіграшу кутового Вадим Хохлов головою поклав мяч у ворота.
2:0 Другий гол відбувся після верхової передачі з лівого флангу. Ігор Маляренко головою замкнув цю передачу.
3:0 Гол забив Палій післґ навісу.
4:0 Осадчий забив після передачі Андрія Маляренко
5:0 Андрій Маляренко забив дальнім ударом з-за меж штрафної, поціливши в девятку воріт "ЕМС-Поділля"

ПІСЛЯМАТЧОВЕ ФЛЕШ-ІНТЕРВЮ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА ВІННИЦЬКОЇ «НИВИ» ДЕНИСА КОЛЧІНА:
–Денисе Борисовичу, в цьому матчі нивівці доказали вищий клас у порівнянні з аматорами …
–Ми нікому нічого не доказували. Ця гра слугувала етапом підготовки до сезону. Пересічний товариський матч, який виконав свою функцію. Дії наших гравців мене задовольнили.

–Можна сказати, що в першому таймі грав умовно основний склад?
–Умовно, так.

–В матчі приймали участь нові гравці – Федосов, Дубенков, Калітов. Особливо цікавить Максим Дубенков, який раніше непогано виступав за «Ниву» на аматорському рівні.
– Ці гравці поки перебувають на перегляді. Cпівпрацю з ними ми ще не оформлювали.

– Як проходитиме подальша підготовка до першого офіційного матчу в 2018 році, з «Агробізнесом»?
–У передзмагальному режимі. Тобто фактично, як у сезоні.

–Вже відомо, будемо проводити цю зустріч у Волочиську чи, можливо, через погодні умови її перенесуть на іншу арену?
–Поки що ясності в цьому питанні немає.

Михайло ШАФІР
http://www.niva-v.com.ua[Добавил Игорек в 16.03.2018 20:30:38]

Жовті картки: Майко 33 хв., Джурко 55 хв.

"Нива" Вінниця
1.Бабійчук - 24.Музиченко, 4.Дмитренко, 21.Дударенко, 20.Хохлов, 16.Гарванко, 9.Паламарчук, 2.Брижчук, 17.Савошко, 8.Осадчий, 11.Маляренко І.
В другому таймі виходили на поле Золотар, Манжега, Гудак, Маляренко А., Яськов, Палій, Кучер,

"Поділля" Хмельницький
Дворник (Шевченко) - Майко, ?????, Швець, ?????, Ліповуз, ????, Гресь, ?????, Джурко, Бабак.


Відео голів матчу "Нива" - "Поділля" (Відео Віталія Шкурака) Дивитись ТУТ


Статистика матчу "Нива" Вінниця - «Поділля» Хмельницький від Леоніда Загоруйко:
"Ниваа" Вінниця
«Поділля» Хмельницький
Офсайди
3 (2+1)
0 (0+0)
Фоли
15 (9+6)
12 (7+5)
Кутові
4 (1+3)
4 (2+2) 
Удари по воротах
7 (3+4)
5 (3+2)
З них в ствір воріт
3 (1+2)
3 (2+1) 

1:0 Перший гол вийшов досить кумедним. Подача кутового з парого флангу на лінію воротарського майданчика. Бабійчук вийшов з воріт, але не зміг вибити мяч кулаками. Круглий потрапив в спину Швеця і влетів в прави кут воріт.
2:0 Гарванко у досить простій ситуації програв боротьбу на правому фланзі захисту, суперник штовхав його руками, Гарванко виключився з епізоду, апелюючи до головного арбітра, який не призначив штрафний удар, а от 16 номер "Поділля" зіграв до кінця, пройшовши по флангу до лицьової лінії, виграв боротьбу у Дударенко і класно прострелив вздовж воріт. Джурко залишалось лише влучити по мячу, відправивши його у порожній кут воріт.
2:1 "Нива" відіграла один гол наприкінці поєдинку. Пішла подача з кутового з лівого флангу в центр штрафної, верхову боротьбу виграв Хохлов, який класно переадресував мяч на дальню штангу і вже далі ніким не прикритий Дмитренко чітко відправив мяч у ворота.

ПОСЛЕМАТЧЕВОЕ ФЛЕШ-ИНТЕРВЬЮ ГЛАВНОГО ТРЕНЕРА ВИННИЦКОЙ «НИВЫ» ДЕНИСА КОЛЧІНА:
-Ваш комментарий по игре, стоит ли делать какие-то глобальные выводы по итогам этой игры?
- Глобальные выводы будут по выступлениям в официальных игр, а сейчас идет подготовка к чемпионату. Идет сбор информации. Те ребята, которых мы подписали, мы в них уверенны. Сегодня они сыграли далеко не лучшую игру, но у нас еще есть время все изменить к лучшему. Этот результат должен пойти им "в копилочку", чтобы они впредь более ответственно относились к таким тренировочным играм, потому что не хватило задора, огня, желания победить. Наверное, ребята уже в какой-то степени физиологически и психологически "прибиты", но это не оправдывает сегодняшнее поражение. Они должны были превозмочь себя и проявить свои лучшие психологические качества. Сегодня, я не думаю, что соперник превзошел нас в мастерстве. Они здорово сыграли на контратаках, ну и наши грубейшие ошибки в обороне привели к двум забитым голам, а это тоже испытание для ребят - они должны переламывать, перемалывать такие ситуации и реализовывать то, что создали. Были моменты, чтобы забить гол и два гола. Не хватило психологической устойчивости. Но в целом, не хватило общекомандной жажды победы.

-Сегодня были задействованы все игроки, с которыми подписаны контракты?
-Да, сегодня играли все, кто на контракте.

-Под конец игры на поле вышли винницкие игроки и оживили игру...
- Да, оживили - добавили задора. Они хотят себя проявить. Может быть, кто то снизил к себе требования в психологическом аспекте... Сейчас они хорошо подумают..

-Колинс вернулся в команду, может ли это позитивно повлиять на команду?
-Безусловно, я надеюсь, что это позитивно повлияет. к сожалению, когда он вернулся, получился "первый блин комом" - домашнее поражение. Я убежден, что он повлияет на качество игры нашей команды и психологическую составляющую..

-С капитаном команды вы еще не определились?
-Еще нет. Определимся, проведем выборы.

- Сегодня в первом тайме мы видели потенциальную "основу" (на сегодняшний день)?
-Да. по нескольким позициям мы сомневаемся, но, в принципе, да. Время поджимает - нужно наигрывать основной состав.

ПОСЛЕМАТЧЕВОЕ ФЛЕШ-ИНТЕРВЬЮ ГЛАВНОГО ТРЕНЕРА ХМЕЛЬНИЦКОГО «ПОДОЛЬЯ» ВИТАЛИЯ КОСТЫШИНА:
-Нещодавно команди зустрічалися в Хмельницькому. Тоді вінничани впевнене перемогли 3:0. А сьогодні перемогу святкували хмельничани. Які зміни стали запорукою вашої перемоги сьогодні?
- Ми працюємо - грали інші люди, ми все ближче підходимо до чемпіонату і намагаємось вибудувати різну тактику, як ми будемо діяти з різними суперниками - там ми випробовували одне, тепер - інше. Сьогодні ми спробували трішки іншу схему гри і вона принесла результат. А тоді тактика на гру не принесла бажаного результату - ми робимо висновки, працюємо. Це збори і тут можна все відпрацьовувати. І сьогодні ми вже моделюємо основний склад - це наша остання контрольна гра перед офіційною частиною Далі ми будемо тільки тренуватися. Поступово переходимо від дворазових до одноразових тренувань і таким чином підходимо до 31 березня.

-Скільки новачків ви дозаявили і скільки з них ми сьогодні бачили на полі?
-Новачків, яких заявлено, у нас чотири чоловіки. Двоє з них вийшли наприкінці поєдинка. Багато новачків ми не заявляли. Тобто, ми розраховуємо на нашу здібну молодь.

-Тобто, сьогодні ви зіграли "осіннім" складом?
- Так! Ми навіть втратили кількох футболістів. Один гравець повернувся з аренди в "Колос", з Ватавом у нас завершилась співпраця... Отже - ставка на молодь і нашу дитячу школу.

-Задоволені сьогоднішнім спарингом?
-Звичайно! Для нас Вінниця це дуже хороший суперник. Почастіше б такі суперники на зборах.


Игорек
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 14.03.2018 20:18:42]

Жовті картки: Батрак 26 хв., ????? 80 хв., Осадчий 29 хв., Маляренко І. 42 хв., Дударенко 45 хв., Дмитренко 61 хв., Гавранко 82 хв., Музиченко 89 хв.

"Буковина" Чернівці
????? - Найко, ??????, Нікифоряк (?????, 55), Рудич (Бойчук, 46), Мелконян, Шишигін, Батрак, ?????? (Мунтян, 55), Рябий (Раулюк, 70), Королянчук (Жумига, 55)
"Нива" Вінниця
Злотар (2 тайм - Бабійчук) - Дмитренко, Музиченко, Дударенко, Гарванко, Хохлов, Брижчук, Осадчий (2 тайм - Савошко), Паламарчук, Маляренко І., Маляренко А. (В другому таймі також виходили Манжега, Кучер, Палій, Гудак)

Статистика матчу "Буковина" Чернівці - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Буковина" Чернівці
«Нива» Вінниця
Офсайди
7 (3+4)
2 (1+1)
Фоли
10 (4+6)
18 (10+8)
Кутові
3 (1+2)
4 (1+3) 
Удари по воротах
2 (0+2)
9 (1+8)
З них в ствір воріт
0 (0+0)
3 (1+2) 

Гра проходила на вкрай важкому полі, воду з якого викачували за допомогою трактора і пожежних машин. В першому таймі гра проходила переважно в центрі поля в боротьбі при мінімумі небезпечних моментів з обох сторін. Хіба що можна виділити небезпечний момент у Андрія Королянчука на 24 хвилині, але відмінно зіграв захист вінничан.

В другому таймі "Нива" трішки додала і це обернулося забитим голом наприкінці матчу. Савошко прострелив на Ігора Маляренко, який підхопив мяч і вийшов один на один з воротарем. Нивівець не схибив, перегравши голкіпера і поклавши мяч в лівий кут. Рахунок гри не змінився. Вінничани везуть додому перемогу з мінімальним рахунком.

Цікаво, що у грі в складі "ниви" приймали участь екс-гравці "Буковини" - Бабійчук, Осадчий, Гудак, Музиченко. Натомість, за буковинців грав Антон Батрак, який нещодавно захищав кольори "Ниви" і Володимир Найко, який грав за вінничан в 2011 році.

Игорек
niva.vn.ua


[Добавил Игорек в 13.03.2018 19:28:18]

"Колос" Ковалівка
?????.
"Нива" Вінниця
?????, 20.Хохлов, 8.Попов, 19.Осадчий, 2.Брижчук, 17.Савошко, 11.Маляренко І., ?????, ?????, ?????, ?????

Статистика матчу "Колос" Ковалівка - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Колос" Ковалівка
«Нива» Вінниця
Офсайди
4 (1+3)
0 (0+0)
Фоли
11 (4+7)
16 (5+11)
Кутові
0 (0+0)
2 (1+1) 
Удари по воротах
10 (6+4)
8 (4+4)
З них в ствір воріт
6 (3+3)
4 (3+1) 
[Добавил Игорек в 13.03.2018 19:28:05]

"Суми" Суми
?????.
"Нива" Вінниця
Чесановський - Попов, Музиченко, Гавранка, Дударенко, Хохлов, Брижчук, Осадчий, Савошко, Маляренко і., Паламарчук.

Статистика матчу "Суми" Суми - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Суми" Суми
«Нива» Вінниця
Офсайди
6 (1+5)
4 (2+2)
Фоли
13 (0+13)
15 (9+6)
Кутові
3 (2+1)
5 (0+5) 
Удари по воротах
7 (7+0)
17 (4+13)
З них в ствір воріт
5 (5+0)
7 (0+7) 
[Добавил Игорек в 02.03.2018 18:08:53]

"Полісся" Житомир
Воротар на перегляді - Алєксанов (гравець на перегляді), Гурський, Жовтюк, Задерецький, Вечтомов, Бовтрук (Коровіков), Малєй (гравець на перегляді), Меркушов, гравець на перегляді (Олексієнко), Шаврін.
"Нива" Вінниця
????? - Хохлов, ?????, Дударенко, ?????, Брижчук, ??????, Савошко, ?????, ?????, Яськов.

Статистика матчу "Полісся" Житомир - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Полісся" Житомир
«Нива» Вінниця
Офсайди
3 (1+2)
3 (2+1)
Фоли
10 (4+6)
19 (11+8)
Кутові
4 (1+3)
5 (4+1) 
Удари по воротах
8 (2+6)
8 (5+3)
З них в ствір воріт
5 (2+3)
5 (3+2) 

Вінницька "Нива" провела сьому товариську гру в зимове міжсезоння. В цих протистояннях вінничани здобули чотири перемоги і три нічиї з загальним рахунком голів 14:7. Отже, безпрограшна серія триває. Але вже незабаром 9 березня "Ниву" екзаменуватиме команда першолї ліги - "Суми". Втім, сьогоднішня гра з "Поліссям" теж не була легкою прогулянкою. Сусіди проводять агресивну трансферну політику, запрошуючи в свою команду гравців, які мали досить багатий досвід ігор в першій лізі. Серед гравців, які нині грають в Житомирі, варто відзначити екс-вінничан Вєчтомова, улюбленця вінницької публіки Бовтрука, а також Коровікова, який перебував на перегляді в "Ниві" влітку 2017 року, але щось не склалося з трансфером... Нині "Полісся" являє собою досить грізну силу з амбітними планами на майбутнє. А отже, було цікаво перевірити себе в матчі з цим суперником. Щоправда, вийти на гру "основним" складом не вдалося. Захворіли брати Ігор і Андрій Маляренко, ще декілька гравців теж відчули на собі силу вірусної інфекції. Але в першому таймі вінничани виглядали досить непогано, але більше гостроти створювали житомиряни, які вже в дебюті гри провели декілька небезпечних атак, одна з яких завершилась пострілом у поперечку воріт "Ниви" після розіграшу штрафного і пострілу головою. Потім вінничани вирівняли гру і під кінець тайму "Ниві" вдалося забити.
Брижчук, який був одним з найкращих у сьогоднішній грі, віддав пас на Савошко, який технічно поклав воротаря на газон, обігравши його і влучно пробив по воротах! 1:0!
В кінці першого тайму мав можливість відзначитись Брижчук, але голу не сталося.
В другому таймі "Полісся" суттєво додало. Особливо гаряче біля воріт "Ниви" стало ближче до закінчення поєдинку, когли полісся тричі створювало гостроту. В одному з епізодів міг відзначитись вже згадуваний Коровіков. Але гол у відповідь все ж стався. Жовтюк класним ударом головою встановив остаточний рахунок 1:1.
Також слід зазначити, що "Полісся" надто нервувало в сьогоднішній грі. Гравці постійно висловлювали претензії один до одного і навіть отримали одну червону картку. А отже, моральний мікроклімат команди викликає певні запитання. Командні дії нашої команди відбувались значно спокійніше і конструктивніше, що не може не радувати)

Игорек
niva.vn.ua

Матч прес-службі нашого клубу прокоментував головний тренер «Ниви» Денис Колчін:

– В першому таймі матчу була приблизно рівна гра. В другому таймі більше атакував суперник. Адже за рахунку 0:1 житомиряни намагалися відновити статус-кво. Ця тренувальна гра надала нам чергову порцію важливої інформації.

– Оцініть зміни в рівні гри суперника.
– ФК «Полісся» суттєво змінився під час цієї зими – після того, як ми грали з ним попередній раз. Це фактично інша, потужна команда. Цікаво було порівняти наш потенціал на фоні серйозного опонента.

– Вчора чотири новачки підписали контракти з «Нивою». Як вони себе проявили?
– На жаль, по команді «гуляла» вірусна інфекція, яка підкосила багатьох. Протягом цього тренувального збору близько 8 футболістів перехворіло. Приміром, вчора піднялася температура у молодшого з Маляренків – Андрія. А сьогодні в автобусі – і у старшого.
А ось Дмитро Осадчий, Антон Музиченко і Олександр Дударенко, які вчора (як і Андрій Маляренко – авт.) підписали контракт, відіграли проти «Полісся» добре. Ми не розчаровані в них.

– Коли будуть підписані контракти з черговими новачками?
– Поки не можемо оприлюднити цю інформацію

– З ким граємо наступні контрольні поєдинки?
– 9 березня з ФК «Суми» в Щасливому. 11 березня – з командою Ковалівки (Київська область). Час початку матчів поки невідомий. Непогано перевірити свої можливості в поєдинках з двома командами першої ліги.


Михайло ШАФІР
Прес-служба СФК «Нива»
http://www.niva-v.com.ua


[Добавил Игорек в 27.02.2018 20:27:12]


Статистика матчу "Олімпік" U-21 Донецьк - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Олімпік" U-21 Донецьк
«Нива» Вінниця
Офсайди
1 (1+0)
7 (3+4)
Фоли
12 (5+7)
13 (8+5)
Кутові
2 (1+1)
1 (0+1) 
Удари по воротах
6 (3+3)
10 (4+6)
З них в ствір воріт
5 (2+3)
7 (3+4) 

Матч прес-службі нашого клубу прокоментував головний тренер «Ниви» Денис Колчін:

– В черговій тренувальній грі ми перевірили деякі ігрові зв’язки. Побачили, як хлопці виконують наші настанови, як вони працюють на полі. Дуже важливо було побачити, як проявляють себе потенційні новачки. Адже на цей матч приїхали на перегляд ще кілька нових футболістів.

– Денисе Борисовичу, зараз на перегляд прибули гравці з клубів яких ліг?
– Форвард з команди другої ліги чемпіонату України, гравець дублю «Сталі» (Кам’янське) і футболіст, який виступав за грузинський клуб. Також ми зайвий раз перевірили можливості футболістів, які у нас на контракті.

– Результат в таких матчах не головне, а ось якість гри?
– В таких тренувальних матчах ми більше збираємо інформацію щодо індивідуальних якостей футболістів. Цільного футболу продемонструвати не вдається, бо на кожну гру у нас новий склад. Ми пробуємо хлопців на різних позиціях. До того ж постійно додаються новачки. Тому є певний дисонанс у колективних діях.

– Як морозна погода вплинула на перебіг подій на полі?
– Було холодно, йшов сніг. В другому таймі – взагалі заметіль. Але в таких екстремальних умовах також треба себе проявляти. Грубо кажучи: якщо людина володіє майстерністю – вона і на льоду зможе грати в футбол! Наші футболісти в матчі з «Олімпіком» U-21 мали проявити (і проявили – авт.) свої вольові якості. Тому ця гра була значно корисніше за будь-яке тренування.

– Коли можна очікувати підписання контрактів і презентації новачків?
– Ми не планували підписувати контракти до березня. Це була вироблена заздалегідь стратегія.


Михайло ШАФІР
Прес-служба СФК «Нива»
http://www.niva-v.com.ua


[Добавил Игорек в 27.02.2018 12:36:53]

"Нива" Вінниця:
1.Золотар - 33.Гудак, 24.Музиченко, 8.Попов, 9.Манжега (другий тайм - 21.*****?), 17.Грегарусь, 34.Осадчий (другий тайм - 15.*****?), 20.Бєлий (другий тайм - 25.*****?), 55.Брижчук (другий тайм - 19.Хохлов), 7.Маляренко А, 11.Маляренко І. (Другий тайм -10.Яськов)
Головний тренер: Денис Колчін

Статистика матчу "Динамо" U-19 Київ - «Нива» Вінниця від Леоніда Загоруйко:
"Динамо" U-19 Київ
«Нива» Вінниця
Офсайди
2 (0+2)
1 (0+1)
Фоли
15 (7+8)
17 (10+7)
Кутові
7 (5+2)
5 (3+2) 
Удари по воротах
15 (13+2)
16 (5+11)
З них в ствір воріт
9 (8+1)
9 (3+6) 

Перший гол було забито після стрімкої атаки по лівому флангу. Пас в центр, вздовж лінії штрафного майданчика, потім передача ще далі направо на Андрія Маляренка, який в один доторк скинув мяч назад в центр під удар Григоруся, який сильно пробив з метрів 25. Мяч з відскоком від газону влетів у ворота біля самісінької лівої штанги! 0:1!
Кияни відігралися через чотири хвилини. Гудак помилився, вибивши мяч на кутовий. Звичайна навісна подача на дальню штангу, хтось не вслідкував за "своїм" гравцем і Ващішин, який високо випригнув головою з близької відстані замкнув цю передачу. 1:1
На 23 хвилині стався дуже небезпечний момент біля воріт "Ниви". Кияни розгорнули швидку атаку по лівому флангу, послідувала діагональна передача на правий фланг на кут штрафної площадки і вже звідти небезпечний простріл на дальню штангу. Золотар відбив цей простріл, але мяч відлетів прямо під удар 5 номеру Динамо, який зряче пробивав по незахищеним воротам з метрів 15, адже воротар "Ниви" лежав на газоні. Але доре, що голкіпера підстрахував Музиченко, який головою вибив мяч з порожніх воріт.
За хвилину був непоганий момент і у "Ниви". Маляренко Ігор розігнав атаку по центру поля, його підтримав Гудак по правому флангу, отримав передачу і стрімко побіг до штрафної. Далі подача в центр штрафної, звідки пробивав головою Андрій Маляренко. Небезпечно, але тільки кутовий...
34 хвилина знову принесла небезпеку біля воріт "Динамо". Осадчий подав кутовий з лівого флангу на дальню штангу, звідки Попов головою розстрілював ворота господарів поля, але мяч пролетів трішки вище воріт. Дуже небезпечно!
36 хвилина. Небезпечний випад киян. Хтось з "біло-синіх" "по-ярмоленськи" пройшов з правого флангу вздовж лінії штрафної площадки в самий центр, аж до 11-метрової відмітки. На свому шляху просковзнувши повз трьох захисників і пробивши з метрів десяти. Але відмінно зіграв Золотар, відбивши цей непростий удар.
На 37 хвилині знову дуже і дуже небезпечно біля наших воріт. Попов програв боротьбу на лівому фланзі захисту, послідувало перехоплення і передача під розстрільний удар з близької відстані. Знову Золотар на газоні, мяч летить у правий нижній кут, але вдруге свою команду рятує Музиченко, який виніс мяч з лінії воріт.
39 хвилина. Знову захист "Ниви" працює на повну потужність. Простріл з правого флангу в штрафну і сильний удар з центральної зони. Тепер вже команду врятував Попов, який у підкаті кинувся під мяч і заблокував удар.
В кінці тайму "Нива" активізувалася. Небезпечно і сильно з гострого кута головою пробивав Ігор Маляренко, а потім непогано приклався до мяча Осадчий, який пробив під ліву штангу з-за меж штрафної площадки.
Перерва.
В другому таймі "Нива" активізувалася. За перших 15 хвилин було проведено кілька непоганих атак, серед яких пять-шість було завершено непоганими влучними ударами в рамку. Щоправда, щоразу воротар був на місці.Не можна сказати, що ці удари були надто небезпечні, але тримали оборону "Динамо" в постиійній напрузі.
Але "Динамо" все ж забило на 68 хвилині, скориставшись помилкою 25 номера, який вийшов на заміну в другому таймі. Здавалося б, нічого не передвіщувало небезпеки. Воротар з Музиченком розіграли мяч, не знайшовши варіантів для пасу вперед, потім послідувала передача на 25 номера, який намагався обіграти нападника на підступах до власної штрафної, але помилився при передачі, яку було перехоплено і нападник, обігравшись з партнером, вийшов сам на сам з воротарем "Ниви" і чітко реалізував момент, пробивши під воротарем в лівий кут. 2:1!
"Нива" не забарилася з яскравою відповіддю. На 73 хвилині Ігор Маляренко дуже сильно приклався зі штрафного, пробивши влучно, але воротар врятував ворота, перевівши мяч на кутовий, який чудово виконав Яськов, подавши на ближню штангу на голову Хохлова, який буквально вколотив мяч у сітку! 2:2!
Игорек
Звіт написано завдяки прямому ефіру від Володимира Острожнюка
niva.vn.ua[Добавил Игорек в 23.02.2018 12:53:11]

"Нива" Вінниця (Помаранчеві):
Золотар - ******?, Хохлов, Пастушенко, Чукань, Дударенко, Палій, Савошко, Маляренко, Пятов, Яськов.
"Нива" Вінниця (Зелені):
Бабійчук - Музиченко, Подорожний, Попов, Брижчук, Осадчий, Бєлий, Манжега, Григорусь, Маляренко А. ******?.
Головний тренер: Денис Колчін

Спочатку дещо активнішими були "зелені", які створили декілька потенційно небезпечних моментів. Особливо активним в атакуючих діях був Тимофій Брижчук. Але потім помаранчеві перехопили ініціативу і буквально за декілька хвилин забили два гола.
Перший гол було забито після прострілу з лівого фланга. Замкнув цю передачу гравець на перегляді Пятов, який, до речі мав декілька нагод і в грі з "Поділлям".
Другий гол забив Ігор Маляренко, який головою замкнув передачу з лівого флангу на дальню праву штангу. Удар вийшов розстрільний, Бабійчук зробив все, що зміг в даній ситуації, але буквально влетів у ворота разом з мячем. Це внесло деякі непорозуміння - був гол, чи ні, але Михайло Куниця, який виконував роль арбітра на лінії вказав на центр - 2:0!
"Зелені" знову активізувалися і наприкінці тайму створили декілька небезпечних моментів. Спочатку дива реакції продемонстрував воротар на перегляді з "Олімпіка" Золотар, який створив "сейв", відбивши удар в упор Андрія Маляренка, який пробивав головою, а за хвилину вже Хохлов постелився під удар, врятувавши команду від голу.
В другому таймі Ігор Маляренко влучив в штангу. Наразі, це вся інформація по грі.
По прізвищам гравців і навіть рахунку можливі неточності...

Игорек
niva.vn.ua


Показать:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

Як завершиться гра "Нива" Вінниця - "Нива" Тернопіль?
Перемогою "Нива" Вінниця з різницею в один гол
Перемогою "Нива" Тернопіль з різницею в один гол
Перемогою "Нива" Вінниця з різницею в два, або більше голів
Перемогою "Нива" Тернопіль з різницею в два, або більше голів
Нічиєю
Не можу відповісти...
Архив опросов
Hosted by BestHosting(с)niva.vn.ua. При использовании любого рода материалов ссылка на сайт niva.vn.ua обязательна.
Наш электронный адрес niva.vn.ua@gmail.com